BeJotKa

BeJotKa

video
dodano: 2014-09-17 15:00 przez: Lucky Dice (komentarze: 5)
Moja Wina, Twój Błądhttp://youtu.be/Iw6AHTIwJOk

Wytwórnia Lucky Dice Music prezentuje pierwszy singiel z albumu "Lucky Dice Radio Vol.1". W numerze "Moja Wina, Twój Błąd" wokalnie udzielili się: Sitek, VNM, JNR i Stochu. Za produkcję utworu odpowiadają Filc i BeJotKa, a o jego brzmienie zadbał Nerwus. Teledysk to efekt współpracy ekip OGfilms i New Decade Media.

video dnia
dodano: 2014-02-26 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

2sty - Stre$ (prod. Bejotka) (Popkiller Młode Wilki 2013)

Dlaczego: "Stre$" to pierwszy solowy singiel z płyty Popkiller Młode Wilki 2013 i drugi zobrazowany klipem utwór po wspólnym "Jednym Strzale", będący zarazem muzyczną zapowiedzią tego, w którą stronę pójdzie 2sty na swoim drugim legalnym albumie. Wyprodukowany przez Bejotkę newschoolowy, agresywny banger z wpadającym w ucho refrenem miesza wyrazistą stylówkę i agresywne bezkompromisowe linijki z przyziemnymi refleksjami a także szczyptą bragga. Wykręcony i nietypowy teledysk stworzony został natomiast w głównej mierze we wrześniu, w słonecznej bułgarskiej Albenie w trakcie wyjazdu Student Camp Summer Fest dzięki pomocy UrbanCity, LRG i Diamante Wear a za jego produkcję odpowiada nowopowstała ekipa filmowa Albena Videos.

Cała płyta Popkiller Młode Wilki już za godzinę, o 22:30!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-18 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Żyt Toster - Patrzą na mnie (ref. Danny, prod. BeJotKa)

"Patrzą na mnie" to luźny numer, którego produkcją zajął się BeJotKa, a w refrenie gościnnie udzielił się Danny. Jest on swoistą zapowiedzią nowych, świeżych rzeczy spod szyldu suwalsko-trójmiejskiego rapera. Do końca roku bowiem można spodziewać się ukończenia prac na płytą powstającą w klasycznej kolaboracji raper/producent. Mowa tu o albumie - Żyt Toster/EnZU - "Letarg/Przebudzenie".

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-07-23 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

Już w piątek na półki sklepowe w Polsce trafi debiutancki album 2Stego, znanego z formacji TłustyKot i z blendów, które zrobiły furorę w polskim internecie. "Puzzle" to album zupełnie inny niż wszystko co dotąd mogliśmy usłyszeć od warszawskiego rapera i producenta, a zarazem w logiczny sposób zamykający pewien etap jego muzycznej drogi. Jednocześnie wiadomo, że "Puzzle" zaczynają coś nowego, nie tylko ze względu na fakt, że wydało to UrbanRec, ale przede wszystkim dlatego, że 2Sty jako jeden z najbardziej czujących nowe trendy raperów w Polsce za chwilę prawdopodobnie przesiądzie się na kompletnie inne produkcje.

"Puzzle" to album na samplowanych bitach, w większości w niezbyt wyszukanych, ale wystarczająco bujających tempach. To płyta, gdzie możemy usłyszeć zarówno wersy o tym "jak jest dostać bełtem w niedzielę o 12" jak i zupełnie trzeźwe, przytomne refleksje i wnioski wysnute z własnych doświadczeń. To bardzo dobry krążek i jak dotąd jeden z poważniejszych kandydatów do debiutu roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-30 13:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 7)

Diset - młody reprezentant lubelskiej sceny hip hopowej i uczestnik akcji Aptaun Support prezentuje nowy utwór. "!EGOFLY" to typowy street singiel - mocny kawałek z ambitnymi linijkami, publikowany kilka miesięcy przed premierą płyty bez teledysku i rozległych zapowiedzi, który ma na celu zapewnić słuchaczy, że pracę nad albumem mają się dobrze, a tych którzy nie wiedzą projekcie, już teraz zapoznać z sylwetką rapera. "High Definition 2: Victoria i Pokój" ukaże się jesienią 2013 roku nakładem akcji Aptaun Support. Na utworach o różnorodnej stylistyce pojawi się wielu gości należących do czołówki polskiego rapu, a strona produkcyjna przygotowywana jest z dużą dbałością o detal i aranżacje, przy pomocy wielu żywych instrumentów i nowoczesnych rozwiązań. Za energiczny bit w stylu Just Blaze'a, czyli muzykę w utworze "!EGOFLY", odpowiedzialny jest wrocławski producent Bejotka. Więcej informacji o "HD2: VIP" już wkrótce…

Tagi: