Lucky Dice Radio Vol.1 | Sitek x VNM x JNR x Stochu "Moja Wina, Twój Błąd" (prod. Filc x BeJotKa) - teledysk

Moja Wina, Twój Błądhttp://youtu.be/Iw6AHTIwJOk

Wytwórnia Lucky Dice Music prezentuje pierwszy singiel z albumu "Lucky Dice Radio Vol.1". W numerze "Moja Wina, Twój Błąd" wokalnie udzielili się: Sitek, VNM, JNR i Stochu. Za produkcję utworu odpowiadają Filc i BeJotKa, a o jego brzmienie zadbał Nerwus. Teledysk to efekt współpracy ekip OGfilms i New Decade Media.

LD RADIO VOL.1 | SITEK x VNM x JNR x STOCHU - MOJA WINA, TWÓJ BŁĄD (prod. FILC x BEJOTKA)

Jak mówią przedstawiciele wytwórni: "Wiemy, że czekacie na muzyczne nowości od nas i my, jako Lucky Dice, pragniemy zaspokoić Wasze potrzeby w tej kwestii. Niezależnie od tempa prac poszczególnych artystów nad ich solowymi płytami jeszcze w tym roku usłyszycie album "Lucky Dice Radio Vol.1"! Znajdziecie na nim premierowe utwory naszych graczy oraz gościnne zwrotki zaprzyjaźnionych z nami raperów. Numer "Moja Wina, Twój Błąd" jest pierwszym singlem zwiastującym wspomniany krążek, a kolejne usłyszycie już niebawem..."

Anonim
Sitek to tak hot 16 nie nagra bo szkoda mu 16 która mogła by wejść na płytę. Tutaj napisał 8 wersów na refren więc jego płyta wyjdzie tak o miesiąc później. Czyli tak koło grudnia 2017.
Connor

Jeśli się nie mylę to te 8 wersów jest sprzed 3 lat. Więc płyta wyjdzie tak jak Detox.

Anonim
Jeżeli sprzed 3 lat to powinien wyrobić się na grudzień 2017. No chyba że po drodze nagra 3 pełnoprawne 16 dla kolegów z branży to czerwiec 2018.
boomtin
mam mieszane uczucia. stylowo to dla mnie jakies takie nijakie. ale mimo wszystko brzmieniowo to dobry mainstream,
papka
LIŻEMY DUPĘ :D szczurownia.blogspot.com

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>