Stochu

Stochu

dodano: 2015-06-24 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W natłoku utworów, z jakim mamy do czynienia praktycznie non stop, ciężko wyłapać wszystko co wychodzi w danym momencie, dlatego dziś przygotowaliśmy dla was wybrane, warte uwagi rzeczy, a więc m.in. single Smolastego, Diamenta oraz nowe numery od Białasa, Gresa czy Flinta.

video
dodano: 2015-03-17 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Lucky Dice Music przedstawia teledysk do utworu pt. "Co Cię Trapi?", w którym udzielili się Stochu, Buszu, Buczer, ZdunO i JNR. Za jego produkcję odpowiada Johnny Beats, a obraz powstały we współpracy z UrbanCity.pl to dzieło ekipy OGfilms. Singiel "Co Cię Trapi?" zwiastuje album Lucky Dice Radio vol.1, który ukaże się na rynku 17 kwietnia 2015 roku. Równocześnie z premierą klipu wytwórnia uruchomiła preorder albumu, który można zamówić pod tym adresem.

video
dodano: 2014-09-17 15:00 przez: Lucky Dice (komentarze: 5)
Moja Wina, Twój Błądhttp://youtu.be/Iw6AHTIwJOk

Wytwórnia Lucky Dice Music prezentuje pierwszy singiel z albumu "Lucky Dice Radio Vol.1". W numerze "Moja Wina, Twój Błąd" wokalnie udzielili się: Sitek, VNM, JNR i Stochu. Za produkcję utworu odpowiadają Filc i BeJotKa, a o jego brzmienie zadbał Nerwus. Teledysk to efekt współpracy ekip OGfilms i New Decade Media.

video
dodano: 2014-08-07 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

HashtagRecords oraz Flying Dragon przedstawiają teledysk trzebnickiego rapera Cornolia p.y. "Wiele Razy" z gościnnym udziałem Haja oraz Stocha. Za produkcję utworu odpowiada Pawbeats. Singiel promuje album "Przysięgam", który w limitowanej wersji można zamawiać tutaj. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-04 16:10 przez: Lucky Dice (komentarze: 4)

STOCHU ft. HUCZUHUCZ - REPREZENTUJ (prod. TDK, cuty DJ KLASYK)

Wytwórnia Lucky Dice Music ma zaszczyt przedstawić pierwszy teledysk promujący płytę trójmiejskiego rapera Stocha pt. "One Flight Ahead", która ukaże się na rynku w pierwszej połowie 2014 roku. W numerze "Reprezentuj" gościnnie udzielił się HuczuHucz, a za produkcję odpowiada Tdk. Całość dodatkowo swoimi cutami ubarwił DJ Klasyk.

dodano: 2013-04-08 17:00 przez: Damian Noga (komentarze: 5)

Przedstawiając Harego, Daniel wspomniał, że odnalazł jego album w czeluściach skrzynki mailowej Popkillera. Raper z Tarnowa rzeczywiście jest postacią, o której jeszcze niewielu jeszcze słyszało. Przygotował całkiem przyjemną w odbiorze płytę, która pokazuje bardzo solidną formę jak na podziemnego debiutanta. Wydanie “Jeśli my tego nie zniszczymy nikt tego nie zniszczy” zaowocowało już choćby współpracą z Białasem, u którego Hary ukazał się w refrenie. Talent do śpiewanych refrenów pociągnął również za sobą serię opinii o kopiowaniu Mesa. Czy słusznych?

video
dodano: 2012-12-30 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Stochu - Nie poznam Cię (ft. Kartky, Hary, prod. Cokebeatz) - Klip

Unhuman Familia prezentuje klip Stocha promujący epkę "Z nimi źle, ale bez nich gorzej EP" nakręcony do numeru pt. "Nie poznam Cię". Gościnnie pojawili się Kartky oraz Hary. Bit wyprodukował Cokebeatz.

Tagi: