Haju

Haju

video
dodano: 2021-04-09 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Pośród wiodącego syntetycznego podejścia do muzyki, wrocławsko-lubelski duet wraca po 10 latach do źródeł - analogowych brzmień, żywych instrumentów i pełnokrwistego, emocjonalnego rapu. Nawiązując do klasycznej dla polskiego podziemia płyty “Międzyświat” Haju i Złote Twarze ponownie zabierają słuchacza w podróż po cienkiej granicy, która dzieli jawę od snu, przeszłość od przyszłości, złudzenie od rzeczywistości.

dodano: 2020-05-17 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Weekend to już spory spadek ilości nowych zwrotek - wśród nich jednak kilka powrotów, które zakręcą łezkę w oku i kilka dawno nie słyszanych ksywek. Wrocławski Pepe Skuad w komplecie, PeeRZet, Plejer, Deobson, Nomad czy Boxi z 834. Sprawdźcie nowy raport!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-04 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Międzyświat" to chyba jeden z najlepszych i najbardziej nastrojowych materiałów, jakie dało nam polskie podziemie. Haju pojawił się potem w Młodych Wilkach 2012 (otwierając wspólny numer), wydał legalny debiut w szeregach Step Records... i zniknął. Po długich 4 latach od albumu "Elipsa" wygląda na to, że coś się ruszyło!

video
dodano: 2015-03-03 16:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy teledysk DIOXA HIFI do remixu utworu "Oni tego chcą". W klipie gościnnie usłyszeć można zwrotki Miuosha, Mosada, Małacha, Vienia, PMM, Haja, Tedego oraz PeeRZeta. Produkcją utworu zajął się Sir Michu. Obraz jest dziełem ekipy Dobrekino Studio.

dodano: 2014-12-18 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

video
dodano: 2014-10-30 15:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

Haju ft. Mam Na Imię Aleksander - Buty

Po niespełna 4 miesiącach od premiery swojego ostatniego solo, Haju udostępnia kolejny klip. Obraz do numeru "Buty" promuje najnowsze wydawnictwo wrocławskiego rapera pt. "Elipsa". Utwór został wyprodukowany przez EljotSounds. Gościnnie udzielił się Mam Na Imię Aleksander. Album ukazał się 27 czerwca nakładem Step Records.

Tagi:
video
dodano: 2014-10-23 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Nikt nie da nam zbawienia" z udziałem reprezentanta Step Records - Haja oraz Paciwa (Proper Records) to drugi singiel długo zapowiadanego trzeciego solowego albumu Człowienia, za produkcję numeru tak jak w przypadku "Strasznie głośno, niesamowicie blisko" z udziałem Rekorda odpowiada MZG.

video
dodano: 2014-08-20 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Drzewo" to kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo Haja pt. "Elipsa". Utwór został wyprodukowany przez Młodego G.R.O. Obok Haja w teledysku pojawili się reprezentanci poszczególnych elementów hip-hopu: za gramofonami stanął Jacek Turowski, zatańczył Damian Maichera z HipHop Budy, natomiast za graffiti odpowiedzialny jest Stis.

Tagi:
video
dodano: 2014-08-07 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

HashtagRecords oraz Flying Dragon przedstawiają teledysk trzebnickiego rapera Cornolia p.y. "Wiele Razy" z gościnnym udziałem Haja oraz Stocha. Za produkcję utworu odpowiada Pawbeats. Singiel promuje album "Przysięgam", który w limitowanej wersji można zamawiać tutaj. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-07-22 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Haju - Młody Wilk Popkillera 2012, reprezentant bogatej w raperów wrocławskiej ziemi, członek Pepe Skuadu, który współtworzy z Roxonem i Rekordem (również Młodym Wilkiem, z tym że edycji z 2011 roku), po trzech latach od, moim zdaniem, pięknej lirycznie i muzycznie płyty pt. "Międzyświat", którą wyprodukował duet Złote Twarze, wraca z kolejną solówką, wydaną już legalnie, nakładem opolskej Step Records.

Wyżej wymienionym krążkiem postawił sobie bardzo wysoko poprzeczkę, toteż na jakiekolwiek wzmianki w sieci odnośnie "Elipsy" czekałem z wypiekami na twarzy i jednoczesnym znakiem zapytania w głowie, czy nowym wydawnictwem zostawi po sobie podobne wrażenie i swoistą refleksyjno-emocjonalną poświatę, tak jak to było za sprawą płyty ze Złotymi Twarzami, czy nawet i z wcześniejszymi, równie udanymi pozycjami w dyskografii. 

Tagi:
dodano: 2014-07-12 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

W 40-tym odcinku przed Wami wrocławski talent, jeden z Młodych Wilków 2012, który po wielu latach podziemnego szlifowania umiejętności w końcu trafił na sklepowe półki ze swoją "Elipsą".

dodano: 2014-06-29 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Premiera legalnego debiutu naszego Młodego Wilka z 2012 roku miała miejsce 27 czerwca. Na "Elipsie" znajduje się 12 premierowych utworów. Gościnnie udzielili się Rekord i Roxon z Pepe Skuad, Paluch oraz Mam Na Imię Aleksander. Za muzykę odpowiadają: Złote Twarze, Eljotsounds, Młody G.R.O., Markuszynsky, Rockets Beats, Opiat, MZG oraz SoDrumatic. Na gramofonach DJ Gondek. Poniżej odsłuch całości.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-06-25 17:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Haju ft. Paluch - Wojownik

Dlaczego: Sklepowa premiera albumu „Elipsa" odbędzie się już w najbliższy piątek, 27 czerwca. Podsycając przedpremierowe napięcie, Step Records udostępnia trzeci teledysk promujący legalny debiut Haja. W numerze „Wojownik" gościnnie udzielił się Paluch. Muzyka: Rockets Beats. Gramofony: DJ Gondek. Klip to dzieło ekipy OGfilms. Przedsprzedaż krążka trwa na www.preorder.pl. Więcej informacji w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-06-22 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na "Elipsie" znajdziemy 12 premierowych utworów. Prócz gospodarza, w charakterze gości usłyszymy raperów takich jak Rekord i Roxon z Pepe Skuad, Paluch oraz Mam Na Imię Aleksander. Za muzykę odpowiadają: Złote Twarze, Eljotsounds, Młody G.R.O., Markuszynsky, Rockets Beats, Opiat, MZG oraz SoDrumatic. Gramofony: DJ Gondek.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-06-12 19:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Haju - Do dziś

Dlaczego: "Wychowałem się na Kosmosie. To osiedle mnie ukształtowało i dało mnóstwo inspiracji. Kawałek i teledysk składają hołd najważniejszemu dla mnie miejscu w 71. Dodatkowo w klipie przewijają się obrazy z naszego archiwum. Stare VHS zatrzymało momenty sprzed dziesięciu lat - bardzo ważne dla mnie i moich braci z Pepe Skuad. Hołd blokom! Kosmos 4 life" - mówi Haju. Za bit w numerze "Do dziś" odpowiadają Złote Twarze & EljotSounds. Legalny debiut Haja, "Elipsa", ukaże się już 27 czerwca.

Strony