Elipsa

Elipsa

video
dodano: 2014-10-30 15:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

Haju ft. Mam Na Imię Aleksander - Buty

Po niespełna 4 miesiącach od premiery swojego ostatniego solo, Haju udostępnia kolejny klip. Obraz do numeru "Buty" promuje najnowsze wydawnictwo wrocławskiego rapera pt. "Elipsa". Utwór został wyprodukowany przez EljotSounds. Gościnnie udzielił się Mam Na Imię Aleksander. Album ukazał się 27 czerwca nakładem Step Records.

Tagi:
video
dodano: 2014-08-20 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Drzewo" to kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo Haja pt. "Elipsa". Utwór został wyprodukowany przez Młodego G.R.O. Obok Haja w teledysku pojawili się reprezentanci poszczególnych elementów hip-hopu: za gramofonami stanął Jacek Turowski, zatańczył Damian Maichera z HipHop Budy, natomiast za graffiti odpowiedzialny jest Stis.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-07-22 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Haju - Młody Wilk Popkillera 2012, reprezentant bogatej w raperów wrocławskiej ziemi, członek Pepe Skuadu, który współtworzy z Roxonem i Rekordem (również Młodym Wilkiem, z tym że edycji z 2011 roku), po trzech latach od, moim zdaniem, pięknej lirycznie i muzycznie płyty pt. "Międzyświat", którą wyprodukował duet Złote Twarze, wraca z kolejną solówką, wydaną już legalnie, nakładem opolskej Step Records.

Wyżej wymienionym krążkiem postawił sobie bardzo wysoko poprzeczkę, toteż na jakiekolwiek wzmianki w sieci odnośnie "Elipsy" czekałem z wypiekami na twarzy i jednoczesnym znakiem zapytania w głowie, czy nowym wydawnictwem zostawi po sobie podobne wrażenie i swoistą refleksyjno-emocjonalną poświatę, tak jak to było za sprawą płyty ze Złotymi Twarzami, czy nawet i z wcześniejszymi, równie udanymi pozycjami w dyskografii. 

Tagi:
dodano: 2014-07-12 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

W 40-tym odcinku przed Wami wrocławski talent, jeden z Młodych Wilków 2012, który po wielu latach podziemnego szlifowania umiejętności w końcu trafił na sklepowe półki ze swoją "Elipsą".

dodano: 2014-06-29 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Premiera legalnego debiutu naszego Młodego Wilka z 2012 roku miała miejsce 27 czerwca. Na "Elipsie" znajduje się 12 premierowych utworów. Gościnnie udzielili się Rekord i Roxon z Pepe Skuad, Paluch oraz Mam Na Imię Aleksander. Za muzykę odpowiadają: Złote Twarze, Eljotsounds, Młody G.R.O., Markuszynsky, Rockets Beats, Opiat, MZG oraz SoDrumatic. Na gramofonach DJ Gondek. Poniżej odsłuch całości.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-06-25 17:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Haju ft. Paluch - Wojownik

Dlaczego: Sklepowa premiera albumu „Elipsa" odbędzie się już w najbliższy piątek, 27 czerwca. Podsycając przedpremierowe napięcie, Step Records udostępnia trzeci teledysk promujący legalny debiut Haja. W numerze „Wojownik" gościnnie udzielił się Paluch. Muzyka: Rockets Beats. Gramofony: DJ Gondek. Klip to dzieło ekipy OGfilms. Przedsprzedaż krążka trwa na www.preorder.pl. Więcej informacji w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-06-22 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na "Elipsie" znajdziemy 12 premierowych utworów. Prócz gospodarza, w charakterze gości usłyszymy raperów takich jak Rekord i Roxon z Pepe Skuad, Paluch oraz Mam Na Imię Aleksander. Za muzykę odpowiadają: Złote Twarze, Eljotsounds, Młody G.R.O., Markuszynsky, Rockets Beats, Opiat, MZG oraz SoDrumatic. Gramofony: DJ Gondek.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-06-12 19:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Haju - Do dziś

Dlaczego: "Wychowałem się na Kosmosie. To osiedle mnie ukształtowało i dało mnóstwo inspiracji. Kawałek i teledysk składają hołd najważniejszemu dla mnie miejscu w 71. Dodatkowo w klipie przewijają się obrazy z naszego archiwum. Stare VHS zatrzymało momenty sprzed dziesięciu lat - bardzo ważne dla mnie i moich braci z Pepe Skuad. Hołd blokom! Kosmos 4 life" - mówi Haju. Za bit w numerze "Do dziś" odpowiadają Złote Twarze & EljotSounds. Legalny debiut Haja, "Elipsa", ukaże się już 27 czerwca.

dodano: 2014-06-04 15:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Premiera albumu Haja pt. "Elipsa" odbędzie się już 27 czerwca. Na "Elipsie" znajdziemy 12 premierowych utworów. Prócz gospodarza, w charakterze gości usłyszymy raperów takich jak Rekord i Roxon z Pepe Skuad, Paluch oraz Mam Na Imię Aleksander. Za muzykę odpowiadają: Złote Twarze, Eljotsounds, Młody G.R.O., Markuszynsky, Rockets Beats, Opiat, MZG oraz SoDrumatic. Gramofony: DJ Gondek.

­”Niedługo po zamknięciu albumu “Międzyświat” wybrałem się z kilkoma przyjaciółmi i znajomymi na rejs do Szwecji. Na drugi brzeg dotarliśmy niewielkim, leciwym jachtem żaglowym. Oprócz zgłębiania tajemnic żeglugi miałem sporo czasu żeby przemyśleć kilka spraw i złapać parę kadrów, które mógłbym zapamiętać na zawsze. Otwarte morze jest fascynujące. Spisałem kilka notatek i zrobiłem kilka zdjęć - jedno z nich znajduje się na froncie albumu. Elipsa zrodziła się na morzu, a na lądzie nabrała kształtu" - ­ dodaje raper.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-04-17 16:00 przez: Step Records (komentarze: 8)

Haju - Film

Dlaczego: Z dniem dzisiejszym rozwiązana została zagadka tajemniczego trailera, który kilka dni temu pojawił się na kanale Step Records. Pierwszym "filmem" w historii wytwórni okazał się teledysk do numeru o tym samym tytule, dzięki czemu oficjalnie potwierdziły się doniesienia o dołączeniu do opolskiego labelu wrocławskiego rapera Haja, jednego z Młodych Wilków (edycja 2012). Więcej informacji w rozwinięciu!