Haju "Elipsa"

dodano: 2014-06-22 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Data premiery

2014-06-27

Na "Elipsie" znajdziemy 12 premierowych utworów. Prócz gospodarza, w charakterze gości usłyszymy raperów takich jak Rekord i Roxon z Pepe Skuad, Paluch oraz Mam Na Imię Aleksander. Za muzykę odpowiadają: Złote Twarze, Eljotsounds, Młody G.R.O., Markuszynsky, Rockets Beats, Opiat, MZG oraz SoDrumatic. Gramofony: DJ Gondek.

”Niedługo po zamknięciu albumu “Międzyświat” wybrałem się z kilkoma przyjaciółmi i znajomymi na rejs do Szwecji. Na drugi brzeg dotarliśmy niewielkim, leciwym jachtem żaglowym. Oprócz zgłębiania tajemnic żeglugi miałem sporo czasu żeby przemyśleć kilka spraw i złapać parę kadrów, które mógłbym zapamiętać na zawsze. Otwarte morze jest fascynujące. Spisałem kilka notatek i zrobiłem kilka zdjęć ­- jedno z nich znajduje się na froncie albumu. Elipsa zrodziła się na morzu, a na lądzie nabrała kształtu" - dodaje raper.

Haju, reprezentant zespołu Pepe Skuad, ma na swoim koncie trzy solowe albumy oraz cztery nagrane wspólnie z zespołem. Raper obecny jest na podziemnej scenie od 12 lat. Jego solową dyskografię tworzą: "Poeta z ławki", "Jawosen" oraz "Międzyświat", z czego dwa ostatnie, stworzone wspólnie z duetem producenckim Złote Twarze, odbiły się szerokim echem w rapowym podziemiu.

Tracklista:

01. Elipsa
02. Drzewo
03. Do Dziś
04. Film
05. Wojownik (feat. Paluch)
06. Dzwonię Nocą
07. Kiedy Spłynie
08. 50/50
09. AVC
10. Buty (feat. Mam Na Imię Aleksander)
11. Łapię Kurs (feat. Pepe Skuad)
12. Na Morze

Haju - Do dziś

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>