Video Dnia: Haju "Do dziś"

video dnia
dodano: 2014-06-12 19:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Haju - Do dziś

Dlaczego: "Wychowałem się na Kosmosie. To osiedle mnie ukształtowało i dało mnóstwo inspiracji. Kawałek i teledysk składają hołd najważniejszemu dla mnie miejscu w 71. Dodatkowo w klipie przewijają się obrazy z naszego archiwum. Stare VHS zatrzymało momenty sprzed dziesięciu lat - bardzo ważne dla mnie i moich braci z Pepe Skuad. Hołd blokom! Kosmos 4 life" - mówi Haju. Za bit w numerze "Do dziś" odpowiadają Złote Twarze & EljotSounds. Legalny debiut Haja, "Elipsa", ukaże się już 27 czerwca.

Na "Elipsie" znajdziemy 12 premierowych utworów. Prócz gospodarza, w charakterze gości usłyszymy raperów takich jak Rekord i Roxon z Pepe Skuad, Paluch oraz Mam Na Imię Aleksander. Za muzykę odpowiadają: Złote Twarze, EljotSounds, Młody G.R.O., Markuszynsky, Rockets Beats, Opiat, MZG oraz SoDrumatic. Gramofony: DJ Gondek.

- Niedługo po zamknięciu albumu "Międzyświat" wybrałem się z kilkoma przyjaciółmi i znajomymi na rejs do Szwecji. Na drugi brzeg dotarliśmy niewielkim, leciwym jachtem żaglowym. Oprócz zgłębiania tajemnic żeglugi miałem sporo czasu żeby przemyśleć kilka spraw i złapać parę kadrów, które mógłbym zapamiętać na zawsze. Otwarte morze jest fascynujące. Spisałem kilka notatek i zrobiłem kilka zdjęć - jedno z nich znajduje się na froncie albumu. Elipsa zrodziła się na morzu, a na lądzie nabrała kształtu - ­ dodaje raper.

Haju, reprezentant zespołu Pepe Skuad, ma na swoim koncie trzy solowe albumy oraz cztery nagrane wspólnie z zespołem. Raper obecny jest na podziemnej scenie od 12 lat. Jego solową dyskografię tworzą: "Poeta z ławki", "Jawosen" oraz "Międzyświat". Dwa ostatnie, stworzone wspólnie z duetem producenckim Złote Twarze, odbiły się szerokim echem w rapowym podziemiu. Na www.preorder.pl dostępny jest specjalny pakiet, w którym można nabyć "Elipsę" wraz z dwoma poprzednimi wydawnictwami Haja. 

Za teledysk odpowiada ekipa DelaFlow.com. Wsparcie: Diamante Wear, Patriotic.

Haju - Do dziś

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>