Paciwo

Paciwo

kategorie:
dodano: 2014-11-29 16:41 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W najnowszym projekcie Paciwa wzięli udział: Shot, Człowień, Bezczel, Peerzet, Dj Prox, Zbuku, Rafał Makarejczuk, Temate, Bonson, Haju, Hary, Blue oraz Wrocław Gospel Choir . Za całą muzykę na płycie odpowiada duet producencki Rockets Beats.

dodano: 2014-11-22 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na oficjalnym kanale wytwórni Pro Rec można sprawdzić już wszystkie utwory z albumu Paciwa "Miasto Grzechu". Wizualizacja graficzna projektu jest luźnym nawiązaniem do filmu Batman i filmu Sin City. Za muzykę na płycie odpowiada duet producencki Rockets Beats. Na mikrofonie, oprócz Paciwa, można usłyszeć artystów takich jak: Shot, Bonson, Człowień, Bezczel, Zbuku, Peerzet, Temate, Wrocław Gospel Choir, Rafał Makarejczuk, Hary, Blue. Zapowiedziami albumu były klipy do utworów: „Blask spadających gwiazd”, „Święcona wóda”, „Mors Indecepta” oraz do tytułowego singla „Miasto grzechu”.

video
dodano: 2014-11-15 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Paciwo wypuszcza kolejny klip promujący album „Miasto grzechu” - tym razem teledysk nakręcono do tytułowego utworu. Obrazek powstał we współpracy z ekipą Double P Video. Fabuła klipu nawiązuje luźno klimatem do filmu Sin City.

video
dodano: 2014-10-23 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Nikt nie da nam zbawienia" z udziałem reprezentanta Step Records - Haja oraz Paciwa (Proper Records) to drugi singiel długo zapowiadanego trzeciego solowego albumu Człowienia, za produkcję numeru tak jak w przypadku "Strasznie głośno, niesamowicie blisko" z udziałem Rekorda odpowiada MZG.

video
dodano: 2014-10-20 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Znani już są wszyscy goście oraz pełna tracklista pierwszego legalnego albumu Paciwa. W najnowszym projekcie Paciwa wzięli udział: Shot, Człowień, Bezczel, Peerzet, Dj Prox, Zbuku, Rafał Makarejczuk, Temate, Bonson, Haju, Hary, Blue oraz Wrocław Gospel Choir . Za całą muzykę na płycie odpowiada duet producencki Rockets Beats. Krążek, który ukaże się nakładem Pro Rec, jest już dostępny w sklepach internetowych. Do pierwszych stu zamówień zostanie dołączona fizyczna wersja „Genesis” - pierwszego nielegalnego albumu Paciwa z 2007 roku. Dostępne są również zestawy z koszulką z linii odzieżowej dedykowanej „Miastu grzechu”. Na nieco ponad miesiąc przed ogólnopolską premierą „Miasta grzechu” Paciwo wypuszcza również drugi klip promujący album – tym razem zrealizowany do utworu „Święcona wóda”. 

kategorie:
dodano: 2014-09-11 11:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pierwszy legalny, solowy album reprezentanta wrocławskiego podziemia ukaże się nakładem wytwórni Pro Rec. Płyta pod enigmatycznym tytułem "Miasto grzechu" na półkach już od 11 października.

- Ten album to muzyka, której nie sposób w zaszufladkować. To połączenie old schoolowego nurtu ulicznego z true schoolem oraz nowoczesnym brzmieniem. Wszystko to okraszone nutką soulu, gospelu i rocka - mówi Paciwo.

video
dodano: 2014-06-07 12:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

W sieci jest już pierwszy teledysk promujący album Paciwa "Miasto grzechu", który ukaże się nakładem Pro Rec. Klip do numeru "Blask spadających gwiazd" wyprodukowała wrocławska ekipa Dirt Video, za scenariusz odpowiada sam Paciwo. W utworze na mikrofonie gościnnie udzielili się Shot, Bonson, Człowień i Bezczel.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-05-03 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
To, że rapowy Dolny Śląsk się ostatnio zaktywizował zauważyłby każdy, nawet średnio ogarnięty w polskiej scenie (i polskiej geografii) fan tej muzyki. To dobre zjawisko i dobrze, że mamy okazję posłuchać sobie ich bitów, zwrotek i cutów. W tym regionie drzemie wielki potencjał.

Dziś mamy dla was kolejną produkcję z tego regionu, która jednocześnie promuje płytę Temate "Tematycznie" i Paciwa "Rezurekcja". Gościnnie pojawia się tu warszawski gigant - Włodi.