Shot

Shot

dodano: 2017-01-08 12:09 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Grill-Funk prezentuje nagranie "Nie Widzę Przeszkód" z udziałem Bleiza, Dzieciaka, Człowienia, Shota i Cywinskiego. Utwór został wyprodukowany przez Mowglee'go. Singiel jak i video do niego zostało zarejestrowane w D-100 Studio w Kołbaskowie. Jeżeli jest wam wciąż zimno, odpalcie ten kawałek. Zmiana temperatury ciała i otoczenia gwarantowana.

dodano: 2015-12-21 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

W sieci pojawił się odsłuch materiału od wrocławskiego duetu Anemik/Shot "Dmuchawce EP". Jak mówią sami autorzy: Nagrań dokonano w latach 2011-2013 podczas mocno spontanicznych, czysto kumpelskich ustawek, podczas których wspominaliśmy stare szczeniackie lata i prowadziliśmy dyskusje o rapie, życiu, polityce i wszystkim tym o czym mogą rozmawiać dwudziestoparo latkowie. Materiał z założenia nie miał być promowany, jedynie poza wrzuceniem go na naszych profilach do odsłuchu. Po przeleżeniu 2 lat na dysku, zdecydowaliśmy go upublicznić, chcąc sprawdzić czy przejdzie próbę czasu. W rozwinięciu newsa znajdziecie tracklistę wraz z odsłuchem, a tutaj możecie przeczytać naszą recenzję materiału.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-12-17 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Lubię EPki. Bez różnicy, czy jest to instrumentalny projekt jak "Infinity EP" Lenzy'ego, czy też "186 dni EP" Pelsona. Krótkie formy wydawnicze, zostawiające uczucie niedosytu, przy okazji wzmagające chęć kolejnego naciśnięcia przycisku replay. Kiedy Bleiz napisał do mnie z zapytaniem, czy nie chciałbym sprawdzić czegoś nowego z jego Grill-Funk'owej rodziny, nie miałem wątpliwości, co mu odpowiedzieć. Koniec końców podesłał "Dmuchawce EP" - projekt wrocławskiego duetu Anemik/Shot, czyli hypeman'a Antka właśnie i jednego z Naszych Młodych Wilków edycji z 2011 roku. Pięć tracków, składających się na ten materiał, stanowi zupełnie inny biegun klimatyczny, w porównaniu do wykręconego pod względem muzycznym "Salta"autorstwa Shota. Tym razem, jak można przeczytać w krótkiej notce prasowej, mamy do czynienia z numerami nagranymi na przełomie lat 2011 - 2013 - czyli kilka ładnych lat przeleżały w szufladzie. Czy tym samym straciły na swojej wartości?

kategorie: Hip-Hop/Rap, Profile
dodano: 2015-06-23 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Przelecieliśmy już przez nasze symulacje 'co by było gdyby' obrazujące jak mogłyby wyglądać edycje Młodych Wilków w latach 2001-2010, jutro rozpoczynamy odsłaniać nowe sylwetki... Jako idealny łącznik pasuje więc podsumowanie tego, co działo się w 3 pierwszych edycjach przygotowane przez Kubę Stemplowskiego, uznanego wrocławskiego dziennikarza, którego kojarzyć możecie z videowywiadów czy audycji RapLuz. Dziś pora na rok 2011 i inaugurację Wilków...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-13 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zobrazowany teledyskiem numer „Pomimo” jest singlem promującym self-titled album zespołu Osiem i Pół. Gościnnie w utworze udzielił się Shot.

dodano: 2014-12-31 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na zakończenie roku dostajemy nowe spontany od Pyskatego i Leha, klasyczną Sylwestrową Szesnastkę od Shota, track od Tostera na bicie "A Milli"... I sami sprawdźcie co jeszcze - oto ostatni Krótki Strzał w roku 2014.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-07-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

"Od paru dni tajemniczo zapowiadaliśmy wam naszą najnowszą akcję... planowaliśmy ją jednak dużo dłużej a pierwsze działania podjęliśmy jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Roboty było sporo, ale teraz mamy nieskrywaną przyjemność przedstawić wam dokładne szczegóły wielkiej akcji jakiej jeszcze na polskiej scenie hip-hopowej nie było." - pisaliśmy 3 lipca 2011.

To już trzy lata od kiedy postanowiliśmy zmaterializować swój ambitny pomysł stworzenia czegoś na kształt polskiej odpowiedzi na XXL Freshmen. Widząc ogrom młodych talentów, którym brakowało odpowiedniej ekspozycji zdecydowaliśmy, że warto im pomóc. Wiedzieliśmy co, nie do końca wiedzieliśmy jeszcze jak - szczególnie, że wyjściowy budżet, którym na ten cel dysponowaliśmy wynosił równiutkie 0 złotych. A jednak udało nam się ideą zarazić innych - Ostrego, który bezproblemowo dostarczył potężnie rozbudowany bit; Dwaem Media Group, które zgodziło się nakręcić klip jedynie za zwroty kosztów transportu; Bartosza z Endefisu i Studio Szabrownix oraz Anemika i Dobrzejeststudio, którzy zgodzili się użyczyć nam na cały dzień miejsca; klub WhyNot?, który użyczył nam miejsca na specjalne graffiti i w końcu UrbanCity, które wsparło nas finansowo jak i logistycznie przy produkcji płyt. Równie entuzjastycznie odnieśli się do akcji sami zaproszeni raperzy - Medium (dziś Tau), Białas, Gedz, Bonson, Vixen, Shot, Bisz, Tusz Na Rękach, Kaiteu, Śliwa, Rekord oraz Green.

Wydawało się, że mało fortunny może być termin - w końcu ruszaliśmy w pierwszy weekend lipca, w trakcie trwania Openera, a klip ukazał się już na początku sierpnia, gdy frekwencja przy komputerach jest jeszcze mniejsza. Nic z tego - odbiór, zainteresowanie, ilość dyskusji, komentarzy i wsparcie całej czołówki polskiej sceny przerosły nasze oczekiwania wielokrotnie, akcja Młode Wilki na stałe wpisała się w kalendarium sceny a ja sam od tego czasu na pytanie "kto będzie w tym roku Młodym Wilkiem?" musiałem unikać odpowiedzi już jakieś 5000 razy. Patrząc na tę okrągłą rocznicę postanowiłem przypomnieć Wam zdjęcia z planu pierwszej edycji naszej akcji, zarazem zapewniając o dwóch rzeczach - możecie oczekiwać edycji czwartej (w specjalnym temacie na naszym forum możecie rozmawiać już o swoich typach czy propozycjach) a my postaramy się nie osiąść na laurach i znów zaskoczyć Was czymś więcej.

kategorie:
dodano: 2014-06-22 18:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Salto" - Najnowszy album Shota nie bez powodu otrzymał taki tytuł. Na płycie gospodarz dopuścił się przejazdu przez bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych. Od numerów akustycznych, przez klasyczny sampling, do newschoolowych brzmień a nawet kawałków, których nie powstydziłyby się kapele rockowe. Na płycie usłyszymy również m.in. PeeRZeta, Oxona, Człowienia czy Haja.

Tagi:
video
dodano: 2014-06-07 12:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

W sieci jest już pierwszy teledysk promujący album Paciwa "Miasto grzechu", który ukaże się nakładem Pro Rec. Klip do numeru "Blask spadających gwiazd" wyprodukowała wrocławska ekipa Dirt Video, za scenariusz odpowiada sam Paciwo. W utworze na mikrofonie gościnnie udzielili się Shot, Bonson, Człowień i Bezczel.

dodano: 2014-05-26 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Salto" to, jak podaje wytwórnia UrbanRec, album różniący się od poprzednich produkcji Shota i pozwalający spojrzeć na osobę rapera z zupełnie nowej perspektywy zarówno muzycznie, jak i tekstowo. Nowa płyta to przejazd przez bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych - od numerów akustycznych, przez klasyczny sampling, do newschoolowych brzmień a nawet kawałków bardziej rockowych. Za warstwę muzyczną w większości odpowiada sam Shot, a całość dopełniają bity Skaja, Romańskiego, Bulo Beats i Koneckiego. Na płycie usłyszymy również rap m.in. PeeRZeta, Oxona, Człowienia czy Haja. "Salto" zamówić można w sklepie UrbanRec.

Tagi:
dodano: 2014-05-18 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Salto" - Najnowszy album Shota nie bez powodu otrzymał taki tytuł. Na płycie gospodarz dopuścił się przejazdu przez bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych. Od numerów akustycznych, przez klasyczny sampling, do newschool'owych brzmień a nawet kawałków, których nie powstydziłyby się kapele rockowe. Na płycie usłyszymy również rap m.in. PeeRZeta, Oxona, Człowienia czy Haja.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-05-12 15:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Shot - Daj mi buziaka

Dlaczego: "Daj mi buziaka" to kolejny singiel z albumu Shota - "Salto". Energiczny numer osadzony w mocno rockowym klimacie. "Salto" - najnowszy album Shota nie bez powodu otrzymał taki tytuł. "Na płycie gospodarz dopuścił się przejazdu przez bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych. Od numerów akustycznych, przez klasyczny sampling, do newschool'owych brzmień a nawet kawałków, których nie powstydziłyby się kapele rockowe. Na płycie usłyszymy również m.in. PeeRZet'a , Oxona , Człowienia czy Haja. Całość to szesnaście kawałków solidnej i świadomej muzyki." - czytamy w info prasowym. Krążek zamawiać można tutaj.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-03-19 15:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Shot feat. Ola Flai - Dziewczyna Z Sąsiedztwa

Dlaczego: "Dziewczyna Z Sąsiedztwa" jest pierwszym singlem z nowego albumu Shota pt "Salto". Za warstwę muzyczną odpowiada sam Shot, natomiast w refrenie gościnnie pojawiła się Ola Flai. Produkcją teledysku zajęła się grupa filmowa OGfilms.

"Salto" - Najnowszy album Shota nie bez powodu otrzymał taki tytuł. Na płycie gospodarz dopuścił się przejazdu przez bardzo szerokie spektrum gatunków muzycznych. Od numerów akustycznych, przez klasyczny sampling, do newschoolowych brzmień a nawet kawałków, których nie powstydziłyby się kapele rockowe. Na płycie usłyszymy również m.in. PeeRZeta, Oxona, Człowienia czy Haja. Całość to szesnaście kawałków solidnej i świadomej muzyki.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-28 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Gedz, 2sty, Tusz Na Rękach... dziś okazało się, że w szeregi UrbanRec wstąpi również czwarty Młody Wilk, reprezentujący Wrocław Shot, którego następny krążek ukaże się właśnie nakładem wrocławskiej wytwórni. Ale - uwaga - ukaże jednak podziemnie, jako nielegal.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-01-09 16:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Shot / Haju - Nieśmiertelnik

Dlaczego: To czwarty już klip promujący pierwszą w historii Step Records składankę z premierowymi numerami pt. „Rap Najlepszej Marki”. Dwójka Młodych Wilków, Shot i Haju to wrocławscy raperzy zaprzyjaźnieni z wytwórnią będącą pomysłodawcą projektu, ich udział w tej kompilacji jest zatem jak najbardziej naturalny. Bit w numerze „Nieśmiertelnik” wyprodukował Shot. Składankę „Rap Najlepszej Marki” w przedsprzedaży nabyć można na www.preorder.pl. Jak zdradza label, na płycie znajdzie się więcej utworów zaprzyjaźnionych artystów, dzięki czemu składak stanowić będzie swego rodzaju przekrój polskiej sceny rap.

Strony