Dzieciak

Dzieciak

dodano: 2017-01-08 12:09 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Grill-Funk prezentuje nagranie "Nie Widzę Przeszkód" z udziałem Bleiza, Dzieciaka, Człowienia, Shota i Cywinskiego. Utwór został wyprodukowany przez Mowglee'go. Singiel jak i video do niego zostało zarejestrowane w D-100 Studio w Kołbaskowie. Jeżeli jest wam wciąż zimno, odpalcie ten kawałek. Zmiana temperatury ciała i otoczenia gwarantowana.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-10 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Reprezentujący Rawę Mazowiecką MC i beatboxer Sughar pokazał się w zeszłym bardzo dobrze w numerze O.S.T.R.'a i Hadesa "Rap na osiedlu", a jakiś czas temu wydał swój ostatni album, zatytułowany "Brudna Płyta". Utwory na tym LP powstawały w latach 2012-2014 i dla samego rapera było to "dziecko trudu i konsekwencji, a także możliwość współpracy z najlepszymi".

W przeciwieństwie do "Teorii z Pysku", którą w całości wyprodukował Pereł, na "Brudnej Płycie" swoich podkładów użyczyli Sugharowi tacy producenci jak O.S.T.R., RX, Święty Mikołaj, Pereł, Kocur, a gościnnie gospodarza wsparli też Hades, Dzieciak, Mentozz czy DJ Kebs. Odsłuch i download całości w rozwinięciu.