Mentozz

Mentozz

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-10 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Reprezentujący Rawę Mazowiecką MC i beatboxer Sughar pokazał się w zeszłym bardzo dobrze w numerze O.S.T.R.'a i Hadesa "Rap na osiedlu", a jakiś czas temu wydał swój ostatni album, zatytułowany "Brudna Płyta". Utwory na tym LP powstawały w latach 2012-2014 i dla samego rapera było to "dziecko trudu i konsekwencji, a także możliwość współpracy z najlepszymi".

W przeciwieństwie do "Teorii z Pysku", którą w całości wyprodukował Pereł, na "Brudnej Płycie" swoich podkładów użyczyli Sugharowi tacy producenci jak O.S.T.R., RX, Święty Mikołaj, Pereł, Kocur, a gościnnie gospodarza wsparli też Hades, Dzieciak, Mentozz czy DJ Kebs. Odsłuch i download całości w rozwinięciu.

video
dodano: 2013-10-03 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Reprezentujący godnie Rawę Mazowiecką raper Sughar pokazał się jakiś czas temu bardzo dobrze w numerze O.S.T.R.'a i Hadesa "Rap na osiedlu", a obecnie pracuje nad nowym krążkiem, zatytułowanym "Brudna Płyta".

"Reprezentuj" to potężny, klasyczny banger na bicie O.S.T.R.'a i zarazem drugi singiel promujący zbliżające się wydawnictwo. W rozwinięciu odsłuch kawałka, a także klip do pierwszego singla z "Brudnej Płyty" - numeru "Ćwicz, Licz, Myśl, Szanuj" z gościnnym udziałem Mentozza.