Sughar

Sughar

video
dodano: 2019-11-07 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Druga Strona Ulicy: Gwara Niepodległa" wkracza w decydujący etap. Prezentujemy drugi singiel w ramach akcji, w którym Had Hades i Sughar prezentują język ulic Warszawy.

kategorie:
dodano: 2015-03-10 17:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

9 kwietnia w łódzkim klubie Glow wystąpią: Hades, Sughar, R.A.U. oraz zwycięzca konkursu Sumorap. Chcesz zagrać? Napisz na hadhadeslive@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać link do jednego numeru i dwa zdania, dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać. Supporty ogłoszone zostanę 2 kwietnia.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-29 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Sughar - Co Robi Z Nami (prod. Pereł) [TELEDYSK] (BRUDNA PŁYTA)

"Co Robi Z Nami" to najnowszy, mocno wykręcony teledysk promujący ostatnie LP Sughara "Brudna Płyta". Psychodeliczny klip dopełnia dzieła, kładąc jeszcze większy nacisk na pełne przemyśleń i frustracji wersy. Cała płyta do sprawdzenia i ściągnięcia za darmo. Co robi z nami strach ? Co robi z nami żal? Co robi z nami gniew? Dokąd to wszystko brnie?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-10 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Reprezentujący Rawę Mazowiecką MC i beatboxer Sughar pokazał się w zeszłym bardzo dobrze w numerze O.S.T.R.'a i Hadesa "Rap na osiedlu", a jakiś czas temu wydał swój ostatni album, zatytułowany "Brudna Płyta". Utwory na tym LP powstawały w latach 2012-2014 i dla samego rapera było to "dziecko trudu i konsekwencji, a także możliwość współpracy z najlepszymi".

W przeciwieństwie do "Teorii z Pysku", którą w całości wyprodukował Pereł, na "Brudnej Płycie" swoich podkładów użyczyli Sugharowi tacy producenci jak O.S.T.R., RX, Święty Mikołaj, Pereł, Kocur, a gościnnie gospodarza wsparli też Hades, Dzieciak, Mentozz czy DJ Kebs. Odsłuch i download całości w rozwinięciu.

kategorie:
dodano: 2014-05-06 14:23 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Brudna Płyta" to materiał, który powstawał na przestrzeni lat 2012-2014. Dziecko trudu i konsekwencji, a także możliwość współpracy z najlepszymi. To koniec ważnego etapu pełnego niespodzianek, najlepszych koncertowych doświadczeń i zarazem początek nowych wyzwań.

"Brudna Płyta", w przeciwieństwie do "Teorii z Pysku", gdzie za muzykę odpowiadał tylko Pereł, została wyprodukowana przez kilku dobrze znanych producentów (O.S.T.R., RX, Święty Mikołaj, Pereł, Kocur). Mimo tego pozostaje spójna muzycznie. To materiał klasyczny, szczera treść i dobra technika. Album jest solidnym krokiem na drodze MC z Rawy Mazowieckiej.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2013-11-30 17:37 przez: Supportbase (komentarze: 0)
Supportbase: Let Us Play vol.4

Wyobrażam sobie, jak słuchasz opowieści raperów, od których 'to wszystko się zaczęło' A pamiętasz jak ? 93 ? 94 ? 600V na Djce, Peja wbija na koncert ICE T, inni opowiadają Ci o wtorkach w Remoncie, imprezach w Hybrydach czy Bitwie w Płocku.

video
dodano: 2013-10-03 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

Reprezentujący godnie Rawę Mazowiecką raper Sughar pokazał się jakiś czas temu bardzo dobrze w numerze O.S.T.R.'a i Hadesa "Rap na osiedlu", a obecnie pracuje nad nowym krążkiem, zatytułowanym "Brudna Płyta".

"Reprezentuj" to potężny, klasyczny banger na bicie O.S.T.R.'a i zarazem drugi singiel promujący zbliżające się wydawnictwo. W rozwinięciu odsłuch kawałka, a także klip do pierwszego singla z "Brudnej Płyty" - numeru "Ćwicz, Licz, Myśl, Szanuj" z gościnnym udziałem Mentozza.

video
dodano: 2013-06-29 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

O.S.T.R. & Hades "Rap na osiedlu" feat. Rakraczej, Kas, Zorak, Green, Sughar (HD)

Przedstawiamy klip promujący limitowany winylowy singiel do utworu "Rap na osiedlu" z albumu "HAOS" autorstwa O.S.T.R. i Hadesa. Gościnnie do kawałka dograli się: RakRaczej, Kas, Zorak, Green oraz Sughar. Winyl możecie zamawiać pod tym linkiem.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-04-11 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 7)
Przed Wami wspólny projekt dwóch reprezentantów Rawy Mazowieckiej - MC Sughara i  producenta Pereła. Pierwszego możecie kojarzyć chociażby z udziału w WBW Beatbox w 2010 r., a drugiego m.in. z niedawnych numerów z Theodorem.

Gościnnie na "Teorii z pysku" pojawiają się Theodor, Ailo, Dzieciak i Bari.