Supportbase: Let Us Play vol.4 + premierowy koncert Emila G "Opowieści zza stołu domino"

Supportbase: Let Us Play vol.4

Miejsce: 

Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa

Data: 

2013-12-14 19:30

Wyobrażam sobie, jak słuchasz opowieści raperów, od których 'to wszystko się zaczęło' A pamiętasz jak ? 93 ? 94 ? 600V na Djce, Peja wbija na koncert ICE T, inni opowiadają Ci o wtorkach w Remoncie, imprezach w Hybrydach czy Bitwie w Płocku. O tym jak rodziły się dzisiejsze legendy, "osiedlowe akcje", "jeśli nie widziałeś, nigdy nie zobaczysz" - co byś dał, by, choć na chwilę przenieść się w tamte czasy i 'zobaczyć jak było na HipHopu początkach" ? 

A co powiesz na inną wizję? Wyobrażam sobie rapową scenę za 3 ? 5 ? 10 ? lat. Widzę mainstreamowych raperów sprzedających za ten czas tysiące płyt, grający setki koncertów, stanowiących kolejne pokolenie świeżego oddechu dla sceny, zajmujących miejsce takich raperów jakimi dziś są VNM, Te-Tris, W.E.N.A, Zeus czy Bisz - Stojący przed Stodołą tłum. Chcesz wejść do środka... ściskasz w ręku bilet, zapłaciłeś za niego 40? 50 zł? Wszystko, by zobaczyć to wielkie wydarzenie ? 

Wróćmy do tu i teraz. NASZĄ ROLĄ nie jest uczyć Cię historii. Nie jest nią też podziwianie gwiazd, gdy te wschodzą już na wielkich scenach w pełnej okazałości. My chcemy wraz z Tobą, znaleźć młode pokolenie zdolnych raperów tam, gdzie ich historia dopiero się tworzy... 
Na undergroundowych deskach, niedużych scen. Chcemy stworzyć miejsce z klimatem, gdzie ten przyszły główny nurt może minąć się w klubie, przybić piony, wypić lufę przy barze i budować undergroundową scenę, dokładnie tak jak miało to miejsce kiedyś w Hybrydach, Remoncie i ? 

No właśnie. Z naszą inicjatywą schodzimy do jednej z najsłynniejszych rapowych piwnic (Pewna 2'ga pozycja, zaraz po podziemiach dawnego RRXu ;)) do Piwnicy pod Harendą przy Warszawskim Krakowskim Przedmieściu - na imprezę pod nazwą LET US PLAY. 

Na każdej edycji tej imprezy 5 kolejnych ekip ma możliwość zaprezentowania się na scenie w 15-20 minutowych koncertach. Zadaniem całej reszty jest okupowanie baru, słuchanie muzyki i "robienie tego wszystkiego co zwykle robią raperzy na najbie" 

Pieczę nad wszystkim sprawuje Theodor (Alkopoligamia.com) wraz z całą ekipą Supportbase. Koncerty są rejestrowane, by zapewnić pamiątkę z przeszłości i wizytkówkę występujących ekip dla innych organizatorów imprez. 

Na najbliższe LET US PLAY ZAPRASZAMY już 14.12.2013 

*********
Dodatkową atrakcją naszej imprezy będzie pełny koncert Emila G, który premierowo zagra numery z albumu "Opowieści zza stołu domino". Na scenie wspierać go będzie Dj Willie Mąka oraz goście z płyty: Kuba Knap, LJ Karwel, Mada, Hade, Emtes i Gruby Józek. Na imprezie będzie też możliwość nabycia fizycznej wersji albumu.
*********
START - 19:30
AFTER Harendy - 23:00
WJAZD - 10PLN

Na scenie wystąpią : 
- Emil G + DJ Willie Mąka + goście PREMIERA LP "Opowieści zza stołu domino"
(https://www.facebook.com/pages/Emil-G/213198445461572)
- Sughar (https://www.facebook.com/Sughar.BombREC)
- Wolwo (https://www.facebook.com/WolwoHaze)
- BluntBrothers (https://www.facebook.com/bluntbrothersbb)
- Barkas Squad (https://www.facebook.com/BarkasSquad)

Prowadzenie:
THEODOR (https://www.facebook.com/theodormusi)

Za gramofonami:
DJ PAIK (https://www.facebook.com/paik3000)

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/558700914198821

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>