Pereł

Pereł

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-29 11:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Sughar - Co Robi Z Nami (prod. Pereł) [TELEDYSK] (BRUDNA PŁYTA)

"Co Robi Z Nami" to najnowszy, mocno wykręcony teledysk promujący ostatnie LP Sughara "Brudna Płyta". Psychodeliczny klip dopełnia dzieła, kładąc jeszcze większy nacisk na pełne przemyśleń i frustracji wersy. Cała płyta do sprawdzenia i ściągnięcia za darmo. Co robi z nami strach ? Co robi z nami żal? Co robi z nami gniew? Dokąd to wszystko brnie?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-10 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Reprezentujący Rawę Mazowiecką MC i beatboxer Sughar pokazał się w zeszłym bardzo dobrze w numerze O.S.T.R.'a i Hadesa "Rap na osiedlu", a jakiś czas temu wydał swój ostatni album, zatytułowany "Brudna Płyta". Utwory na tym LP powstawały w latach 2012-2014 i dla samego rapera było to "dziecko trudu i konsekwencji, a także możliwość współpracy z najlepszymi".

W przeciwieństwie do "Teorii z Pysku", którą w całości wyprodukował Pereł, na "Brudnej Płycie" swoich podkładów użyczyli Sugharowi tacy producenci jak O.S.T.R., RX, Święty Mikołaj, Pereł, Kocur, a gościnnie gospodarza wsparli też Hades, Dzieciak, Mentozz czy DJ Kebs. Odsłuch i download całości w rozwinięciu.

video
dodano: 2013-05-16 12:00 przez: Step Records (komentarze: 6)

Vienio ft. Sztywny Pal Azji - Nie gniewaj się na mnie Polsko (prod. Pereł)

W sieci pojawił się najnowszy klip Vienia, promujący ostatni solowy album warszawskiego rapera pt. „Profil Pokoleń” vol. 1. W utworze „Nie gniewaj się na mnie Polsko” gościnnie udzielił się zespół Sztywny Pal Azji. Płyta dostępna jest na www.preorder.pl oraz we wszystkich sklepach muzycznych w całej Polsce

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-04-11 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 7)
Przed Wami wspólny projekt dwóch reprezentantów Rawy Mazowieckiej - MC Sughara i  producenta Pereła. Pierwszego możecie kojarzyć chociażby z udziału w WBW Beatbox w 2010 r., a drugiego m.in. z niedawnych numerów z Theodorem.

Gościnnie na "Teorii z pysku" pojawiają się Theodor, Ailo, Dzieciak i Bari.