Zorak

Zorak

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-24 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Broklin, czyli Kliford i Zorak, uderzają z kolejnym klipem - tym razem do tytułowego numeru z płyty "Bracia Sz." Jest to fabularny klip zrealizowany przez Dobre Kino Studio, w którym role odegrali: Agnieszka Przewoźniak, Dorota Dra Pacek oraz Tomasz Pokora. Produkcja muzyki - Hauas. Za skrecze odpowiedzialny DJ Cider. Klip ukazał się na kanale Asfalt Records.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2015-04-29 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nadchodzi nowy materiał zespołu Broklin, który tworzą Kliford, Zorak, a także Hauas i DJ Cider. Premiera albumu "Bracia Sz." odbędzie się już 1 maja tego roku. Wydawcą jest nowa łódzka wytwórnia – Bekstejdż Records, zarządzana przez Kliforda i Zoraka. Poniżej możecie sprawdzić dwa videosingle "Happy Robot" i "Miasto Nocą" oraz zamówić album.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-30 18:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

Nie tak dawno temu, mieliście okazję posłuchać wrocławskiego posse cutu, na bicie Whitehouse. Dziś możecie posłuchać utworu pokazującego przekrój łódzkiej sceny. Mamy tu m.in. chłopaków z Afrontu, Dwóch Sławów, Spinache'a, Entera, Zoraka, Oxy'ego, Thomasa, czy Dużego Tatę. Swoje możliwości pokazuje też dwóch Młodych Wilków: Green i Bonez. Nie pojawiają się niestety O.S.T.R., Kochan, Zeus i Joteste. Poniżej możecie odsłuchać wspólny kawałek, a także zapoznać się z listą występujących postaci, a jest ich 36. Warto tez dodać, że inspiracją przy tworzeniu był numer "Bucktown" Smif'n'Wessun.

video
dodano: 2013-11-06 13:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

Zorak "Długi sen" (prod. Killing Skills)

Prezentujemy trzeci klip z nadchodzącego solowego albumu Zoraka. Tym razem to kawałek “Długi sen” wyprodukowany przez Killing Skills. Rozpoczęto też przedsprzedaż albumu “Świadomość”, który ukaże się 19 listopada b.r.

video
dodano: 2013-10-08 12:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 2)

Zorak "Nie poddaję się" (prod. O.S.T.R.)

"Nie poddaję się" to drugi singiel zapowiadający nadchodzącą solową płytę Zoraka (Tabasko). Za produkcję odpowiada tak jak ostatnio O.S.T.R. Przypominamy, że już w ten piątek okazja do zobaczenia Zoraka na scenie w trakcie Asfalt Day w warszawskim klubie "1500 m" (obok Afrontu, Modulators i Sariusa).

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-09-20 18:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

11 października w warszawskim klubie "1500m2" odbędzie się impreza Asfalt Records z cyklu "PA! Co się dzieje" (vol. 2). Tym razem przedstawiamy naszych nowych artystów: Sariusa, Zoraka i DJ-skie trio Modulators. Headlinerem będzie łódzka grupa Afront, której doskonałe albumy ukazały się nakładem Asfalt Records w latach 2004 i 2006.

video
dodano: 2013-06-29 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

O.S.T.R. & Hades "Rap na osiedlu" feat. Rakraczej, Kas, Zorak, Green, Sughar (HD)

Przedstawiamy klip promujący limitowany winylowy singiel do utworu "Rap na osiedlu" z albumu "HAOS" autorstwa O.S.T.R. i Hadesa. Gościnnie do kawałka dograli się: RakRaczej, Kas, Zorak, Green oraz Sughar. Winyl możecie zamawiać pod tym linkiem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-31 13:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 11)

Współtworzący projekt Tabasko beatboxer i raper Zorak wyda na jesieni swój solowy album “Świadomość” w Asfalt Records. Produkcją całości zajmą się, a właściwie zajmują się od kilku miesięcy O.S.T.R./Killing Skills. W kwietniu możecie spodziewać się pierwszego singla.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-11-18 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)
No proszę, wygląda na to, że doczekamy się w końcu całego albumu kolektywu Tabasko, który do tej pory mogliśmy usłyszeć tylko w pojedynczych numerach z płyt O.S.T.R.'ego, choćby na... "Tabasko".

Obecny skład ekipy to O.S.T.R., Kochan, Zorak, Haem. Ta czwórka wypuści album dokładnie 27 marca 2012, a ciekawostką jest fakt, że..