Modulators

Modulators

wydarzenie
dodano: 2014-06-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszej odsłonie nie ma miejsca na solowe popisy, a na Kempie pojawią się gracze, którzy łączą siły na niepowtarzalne hiphopowe występy! W pierwszej kolejności według wielu rankingów najlepszy tekściarz w historii Zachodniego Wybrzeża, współpracownik absolutnej czołówki raperów, członek super-grup rapowych The HRSMN (obok Canibus, Kurupt, Killah Priest) oraz Golden State Warriors (obok Xzibit, Saafir), obchodzący w tym roku 20-lecie bardzo zbilansowanej kariery na majku - do line-upu dołącza Ras Kass! Obok niego na kempowej scenie pojawi się ikona alternatywnego, podziemnego hip-hopu nowojorskiego, jeden z twórców potęgi Rawkus Records, współtwórca super-grupy podziemnego rapu Polyrhythm Addicts (z DJ Spinna, Apani B, Mr Complex), cały czas aktywnie działający w undergroundzie Shabaam Sahdeeq! Na wokalu wesprze ich także utalentowany MC z LA - Pawz One!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-10-01 13:30 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

O.S.T.R. zaprasza na koncert, na którym go nie będzie

11 października w warszawskim klubie "1500m" odbędzie się impreza Asfalt Records z cyklu "PA! Co się dzieje" (vol. 2). Tym razem przedstawiamy naszych nowych artystów: Sariusa, Zoraka i DJ-skie trio Modulators. Headlinerem będzie łódzka grupa Afront, której doskonałe albumy ukazały się nakładem Asfalt Records w latach 2004 i 2006.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-09-20 18:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 0)

11 października w warszawskim klubie "1500m2" odbędzie się impreza Asfalt Records z cyklu "PA! Co się dzieje" (vol. 2). Tym razem przedstawiamy naszych nowych artystów: Sariusa, Zoraka i DJ-skie trio Modulators. Headlinerem będzie łódzka grupa Afront, której doskonałe albumy ukazały się nakładem Asfalt Records w latach 2004 i 2006.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Jazz, News, Video
dodano: 2013-03-14 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

"Insert Coin" zespołu Modulators jest jak dla mnie absolutną czołówką polskich albumów jakie słyszałem w tym roku o czym pisałem już w recenzji - trzech wyśmienitych DJ'ów, którzy nie mają potrzeby eksponowania swojej wyższości technicznej, a celem jest zrobienie możliwie najlepszej muzyki. Eprom jako producent pokazał, że jest w stanie konkurować z najlepszymi, a Ben i Krótki, że są czołowymi turntablistami w kraju - bo o Epromie to było wiadomo od dawna. W rozwinięciu znajdziecie materiał video ukazujący proces powstawania materiału oraz wywiady z gramofonowym trio.

recenzja
dodano: 2013-01-31 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Podobno DJ Eprom zainteresował się używaniem gramofonu jako instrumentu, kiedy w katowickim Megaclubie po koncercie 3H swoje umiejętności pokazali legendarni Polfader czyli DJ Jan Mario i DJ Deszczu Strugi. O umiejętnościach Eproma w posługiwaniu się gramofonem wiedzieli wszyscy, szczególnie po jego wybitnych występach na międzynarodowych zawodach, ale duża część słuchaczy nie znała go jako producenta. Modulators oprócz Eproma tworzą DJ Krótki i DJ Ben, bardzo uzdolnienie turntabliści. Jeśli nie lubicie zwrotek złożonych tylko i wyłącznie ze skreczy i cutów to z pewnością nie będzie płyta dla was, ale wcześniej zastanówcie czy na pewno słyszeliście wystarczająco dobre zwrotki tego typu?

Modulators dla mnie jest nie tylko ważnym momentem polskiego DJ'ingu w ogóle (kolejnym prezentowanym przez Asfalt po niesamowitym numerze z "Antidotum 2" Metro), który pokazuje, że nie muszą stać w cieniu. Przede wszystkim jest jednak pokazem producenckich umiejętności Eproma i jedną z najlepszych w historii polskiego rapu płyt, gdzie dodatkowe instrumenty w bicie płyną prosto od DJ'ów, a dla mnie to najlepsza rzecz jaką można zrobić. Mistrzem takiego grania od dawna był dla mnie DJ Haem, bardzo imponował mi DJ Czarny, a ostatnio swoje nieludzkie skillsy w tej kwestii pokazał także DJ Flip. Modulators wpisali się w tą tendencję progresu i... posunęli to wszystko jeszcze dalej tworząc bardzo odważny, tętniący hip-hopem, ale zarazem wymagający szerszego spojrzenia materiał, który będziemy pewnie wspominać latami.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-12-10 12:00 przez: Asfalt Records (komentarze: 2)

Modulators "3 DJ'S" (HD)

Modulators to DJ Eprom - samplery, automaty perkusyjne, gramofony, rap, DJ Krótki - gramofony, DJ Ben - gramofony. Ich motto: "Płytę dedykujemy wszystkim miłośnikom brzmienia i klimatu muzyki hip hop z lat 90'tych." Na płycie także gościnnie udzielili się także: Dj Krime, Dj Falcon oraz Pan Zimna Łapa...