Kliford

Kliford

video
dodano: 2016-02-09 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Trychotomia" to drugi singiel promujący płytę m2. pt. "Stan Umysłu". Gościnnie dograł się Kliford, bit dorzucił Hauas.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-24 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Broklin, czyli Kliford i Zorak, uderzają z kolejnym klipem - tym razem do tytułowego numeru z płyty "Bracia Sz." Jest to fabularny klip zrealizowany przez Dobre Kino Studio, w którym role odegrali: Agnieszka Przewoźniak, Dorota Dra Pacek oraz Tomasz Pokora. Produkcja muzyki - Hauas. Za skrecze odpowiedzialny DJ Cider. Klip ukazał się na kanale Asfalt Records.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2015-04-29 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nadchodzi nowy materiał zespołu Broklin, który tworzą Kliford, Zorak, a także Hauas i DJ Cider. Premiera albumu "Bracia Sz." odbędzie się już 1 maja tego roku. Wydawcą jest nowa łódzka wytwórnia – Bekstejdż Records, zarządzana przez Kliforda i Zoraka. Poniżej możecie sprawdzić dwa videosingle "Happy Robot" i "Miasto Nocą" oraz zamówić album.

kategorie:
dodano: 2014-11-29 15:45 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Album "FILM" to pierwszy solowy projekt pochodzącego z Łodzi rapera Kliforda, reprezentanta grupy NTK Nietykalni. Producentem muzycznym odpowiedzialnym za większość płyty jest O.S.T.R., a dwa bity dorzucił Salvare. Za skrecze odpowiedzialni są: dj Goodstuffson, dj Cider, dj Kfadrat, dj Haem, dj FakeFace. Tytuł stanowi nawiązanie do ostatniej, 10. muzy, czyli filmu - jest to próba pokazania, poprzez fabułę, wielowątkowości walki z samym sobą i wyeliminowania wszystkich słabości.

Tagi:
dodano: 2014-11-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Album "FILM" to pierwszy solowy projekt pochodzącego z Łodzi rapera Kliforda, reprezentanta grupy NTK Nietykalni. Producentem muzycznym odpowiedzialnym za większość płyty jest O.S.T.R., a dwa bity dorzucił Salvare. Za skrecze odpowiedzialni są: dj Goodstuffson, dj Cider, dj Kfadrat, dj Haem, dj FakeFace. Tytuł stanowi nawiązanie do ostatniej, 10. muzy, czyli filmu - jest to próba pokazania, poprzez fabułę, wielowątkowości walki z samym sobą i wyeliminowania wszystkich słabości. Tak jak w filmie "Ucieczka z kina wolność", który był jedną z inspiracji do powstania płyty, gdzie głowny bohater traci granice pomiedzy filmowa fikcja i rzeczywistoscia. Płyta to koncept 14 numerów autorskich, zawierających motywy filmów fabularnych kręconych w dawnej Łodzi w czasie od roku 1960 do czasów obecnych - fabuła przewijająca się w każdym utworze to wyrwane z kontekstu filmu obrazy/ fragmenty życia rapera.

Album ukazał się nakładem Tabasko Nagrania. Poniżej możecie sprawdzić klipy oraz odsłuch całości.

Tagi:
video
dodano: 2013-03-05 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Kliford feat. Czili - GARDA

Mamy zaszczyt jako pierwsi przedstawić wam nowe, bardzo udane video z Eudezet. Kliford, znany wam chociażby ze składu NTK, obecny na rapowej scenie od przełomu wieków, singlem "Garda" rozpoczyna promocję swojego nadchodzącego albumu zatytułowanego "Film". Scenariusz i reżyseria klipu są dziełem Michała Szymańskiego i Filipa Majewskiego, a gościnnie w numerze i video pojawia się wokalistka o pseudonimie Czili.

Tagi:
dodano: 2012-12-12 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

MiędzySłowami - " Co jest 5 ?! " feat. Entero , Kliford , Dj Antyk . Prod. Graf .

Zgodnie z obietnicą Entera, Centrum Eudezet Label nie tylko zajmuje się wydawaniem materiałów bandy Enteka, ale również wspiera młode talenty lokalnej sceny. Co do skali talentu chłopaków z MiędzySłowami mam stuprocentową pewność, bo ich poprzedni materiał był czymś bardzo charakterystycznym i kapitalnie rokującym na przyszłość. Nowy singiel z gościnnym udziałem Entera i Kliforda jest może mniej klasyczny, a bardziej eksperymentalny, ale miejcie tych gości na oku, bo jeszcze będzie o nich głośno.

dodano: 2012-07-24 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)


Niby to tylko promomix, ale pomysł z połączeniem kilku klipów naprawdę daje radę. Video to promuje składankę Skate-Europe.com, w stworzeniu której wzięło udział około 60 raperów/producentów/DJ'ów z Polski i zagranicy. Sprawdźcie, kogo będziecie mogli usłyszeć na tym wydawnictwie.