Kliford "Garda" ft. Czili - premiera teledysku

video
dodano: 2013-03-05 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Kliford feat. Czili - GARDA

Mamy zaszczyt jako pierwsi przedstawić wam nowe, bardzo udane video z Eudezet. Kliford, znany wam chociażby ze składu NTK, obecny na rapowej scenie od przełomu wieków, singlem "Garda" rozpoczyna promocję swojego nadchodzącego albumu zatytułowanego "Film". Scenariusz i reżyseria klipu są dziełem Michała Szymańskiego i Filipa Majewskiego, a gościnnie w numerze i video pojawia się wokalistka o pseudonimie Czili.

twoj stary
Efekt końcowy jest słaby nie podoba mi się. Rozdzielając to na mniejsze części: MC - daje rade, w części muzycznej chyba najlepiej. Jednak bez jakiegoś wielkiego zachwytu. Taki słabszy Zeus sprzed 5 lat. Respect za wcześniejsze dokonania, nie za ten numer jakoś szczególnie Piosenkarka - Tragedia, ona nie potrafi śpiewać... to jest mruczenie pod nosem nie śpiew. Plus nie ta tonacja. Bit - słaby, co tu się rozpisywać. Żeby nie było to zwyczajnym hejtem to uargumentuje. Przede wszystkim monotonny. Za wiele to się w nim nie dzieje. 6 dźwięków zagrane na różnych Jakiś presetach z omnispher albo innego VSTi(zapewne nawet nie modyfikowane) Skrecze - też ultra słabe. Może lepiej wychodzi mu miksowanie kawałków na imprezach. Jeden trick - chirp bodajże - na wszystkich skreczach. Poza tym skreczowanie hihatu to średni pomysł, fakt twister to zrobił dobrze na noonie, ale A zrobił to twister, który ma skille, B pasowało to, było w klimacie, to nie jest. Mix/Mastering - Jak najbardziej wporządku Video - Bardzo dobre Reasumując: są lepsi, nawet w łodzi, jest to co najwyżej przeciętne. Nie rozumiem zainteresowania Mass DNM takim rapem. Ziomki ziomkami, ale jakiś poziom wypadałoby utrzymać. Do następców. Proszę nie pisać, że jestem hejterem, powyżej garść argumentów. Dyskutujmy, nie wyzywajmy się.
pcp
Zrób ziomek lepiej. Albo zamknij pysk.
twoj stary
aha... no to żeśmy pogadali. Nie zamknę pyska póki takie rzeczy będą trafiać do mnie. Po prostu pierdole kolesiostwo i ziomalstwo. Jakbym wysłał taki utwór do MassDNM nie znając ich wcześniej to by go wyłączyli po 10 sekundach - taka prawda(argumenty w poscie wyzej). Dlatego prawdopodobnie nie usłyszysz "czy zrobiłem to lepiej". Przy całym szacunku do Kliforda - to jest słąbe, głownie nie za jego sprawą a kompanów muzycznych jakich sobie dobrał.
ona
słychać nawet Ostrego :D
twoja stara
@twoj stary podbijam calkowicie się zgadzam, ta ania czili jest naprawde tragiczna, w ogóle nie wiem jak ona może nazywać się wokalistką skoro potrafi fałszować nawet na autotune
ostra jak gowno
co to za kobyle jęki w refrenie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>