Enteka

Enteka

video
dodano: 2015-07-11 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

NTK Ekipa to najmocniejsza brzmieniowo muzyczna odsłona ENTEKA. Kapela lubująca się w ciężkich gitarowych brzmieniach plus raperzy to połączenie bezkompromisowe, z mocnym riffowym graniem osadzonym w latach '90 i konkretnym przekazem tekstowym. Wspólnym dokonaniem muzyków jest „Szary album”, wydany własnym sumptem w czerwcu 2015 r. Grupa składa tym materiałem hołd dla wszystkich łamiących bariery muzyków z gatunków takich jak m.in. hip hop, hard core, metal core, metal, heavy metal, thrash metal, nu metal, a także całej scenie niezależnej w Polsce.

Tagi:
video
dodano: 2013-03-05 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Kliford feat. Czili - GARDA

Mamy zaszczyt jako pierwsi przedstawić wam nowe, bardzo udane video z Eudezet. Kliford, znany wam chociażby ze składu NTK, obecny na rapowej scenie od przełomu wieków, singlem "Garda" rozpoczyna promocję swojego nadchodzącego albumu zatytułowanego "Film". Scenariusz i reżyseria klipu są dziełem Michała Szymańskiego i Filipa Majewskiego, a gościnnie w numerze i video pojawia się wokalistka o pseudonimie Czili.

Tagi:
dodano: 2013-02-23 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Entero, członek łódzkiego składu Enteka, po długim okresie milczenia wrócił z zupełnie nową energią. Założył Centrum Eudezet Label i zaczął wydawać nie tylko swoją muzykę, ale również szerzej ukazywać scenę swojego miasta. Nadchodzący materiał "Opowieści z Getta", druga solowa płyta rapera ukaże się niebawem. Street promo trackiem promującym album jest "Dekompresja" wyprodukowana przez Dj'a Cidera. Zaskakujący jak na dotychczasowy repertuar rapera kawałek mówi o ostatnich latach jego twórczości i buja zupełnie inną energią niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Numeru możecie posłuchać w rozwinięciu.

dodano: 2012-12-09 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

NTK - "15-te urodziny" (official video HD)

Mamy niewątpliwą przyjemność zaprezentować wam klip łódzkiej żywej legendy - składu NTK, zatytułowany po prostu "15-te Urodziny". Okolicznościowe video powstało przy okazji imprezy organizowanej w Eudezet na której skład świętował tytułowego piętnastaka, wspominał stare dzieje i pokazywał, że zajawa i miłość do hip-hopu, które napędzały ich na starcie działają do dzisiaj. Bogactwo ujęć, których jeszcze więcej znajdzecie w rozwinięciu posta, gdzie możecie obejrzeć obszerną videorelację z imprezy, sprawiło, że teledysk kipi oldschoolową energią. Bit przygotował DJ Cider, który do spóły z DJ'em Goodstuffsonem zajął się gramofonami.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Relacje, Video
dodano: 2012-11-05 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

29 września tego roku odbyły się obchodzy 15 urodzin undergroundowego, łódzkiego kolektywu Enteka. Działający od wielu lat entekowcy zorganizowali imprezę, zarejestrowali na niej dostępny teraz dla was materiał video, a na koniec zmontowali koncertowy teledysk. A teraz już zbierają się do organizacji drugich urodzin Centrum Eudezet Label. Hip-hop się kręci bez przystanków. W rozwinięciu zobaczycie jak wyglądała impreza i kto wpadł żeby życzyć ekipie wszystkiego najlepszego.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-10-28 18:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Niedawno informowaliśmy was, że już niebawem światło dzienne ujrzy kolejna produkcja z Eudezet. "Entepka" to nowa porcja muzyki od wariatów z Enteka (NTK). Pamiętacie jeszcze opisywaną przez nas na Spinnerze płytę "Nietykalne Teksty Kreślone Na Twardym Kartonie"?

Nawet jeżeli nie słyszałeś o tych chłopakach jeszcze nic, a ten news jest twoim pierwszym kontaktem z ich twórczością - pozwól im samym przekonać Cię do siebie. W tym celu chcielibyśmy zaprezentować wam dwa filmiki promocyjne przygotowane przez Enteka oraz zaprosić was do zamawiania epki dostępnej za śmieszne pieniądze w bardzo niskim nakładzie (zaledwie sto sztuk)!