DJ Cider

DJ Cider

kategorie:
dodano: 2018-01-06 02:12 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Skor, znany z działalności w rapowej grupie SumaStyli, wypuścił do sieci nowy album. Na "SICKKID" znalazło się 12 kawałków. Cider wyprodukował cały materiał.

kategorie:
dodano: 2014-10-21 23:42 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

W sobotę 29 listopada reprezentacja artystów Aloha Entertainment odwiedzi Białystok, by zaprezentować materiał z płyt Proceente "Zupynalefkisplify", Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak" oraz Green "Buntownicy i Lojaliści".

kategorie:
dodano: 2014-10-21 23:36 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

W piątek 28 listopada reprezentacja artystów Aloha Entertainment odwiedzi Lublin, by zaprezentować materiał z płyt Proceente "Zupynalefkisplify", Łysonżi Dżonson "Browka Szpinak" oraz Green "Buntownicy i Lojaliści.

dodano: 2013-02-23 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Entero, członek łódzkiego składu Enteka, po długim okresie milczenia wrócił z zupełnie nową energią. Założył Centrum Eudezet Label i zaczął wydawać nie tylko swoją muzykę, ale również szerzej ukazywać scenę swojego miasta. Nadchodzący materiał "Opowieści z Getta", druga solowa płyta rapera ukaże się niebawem. Street promo trackiem promującym album jest "Dekompresja" wyprodukowana przez Dj'a Cidera. Zaskakujący jak na dotychczasowy repertuar rapera kawałek mówi o ostatnich latach jego twórczości i buja zupełnie inną energią niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Numeru możecie posłuchać w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-18 16:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 5)

Skor - Pociąg do "nikąd" (feat. Pores, Szad, DJ Cider) - Muzykoma - zamów na: www.eskaoer.pl/

"Muzykoma" to tytuł nadchodzącego wielkimi krokami albumu Skora, którego możemy kojarzyć z SumaStyli. Na bicie FeRu, na feacie 2/3 3W oraz DJ Cider.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2012-01-18 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Rahim z okazji swoich 33 urodzin przygotował mixtape zatytułowany "33 Obroty" na którym możecie usłyszeć najlepsze zwrotki założyciela MaxFlo z całej jego kariery. DJ Celownik, DJ HWR, DJ Bambus oraz DJ Bili podzielili między siebie okresy w których Rah udzielał się na mikrofonie i zmixowali to, żebyście teraz mogli delektować się kwintesencją stylu jednego z pionierów naszej sceny. Mixtape możecie też zdobyć w wersji fizycznej, ale o tym za chwilę.

Przy okazji promocji mixtape'u raper 21 stycznia zagra w Łodzi, w klubie Dekompresja. Impreza, która się tam szykuje, zapowiada się więcej niż ciekawie, gdyż u jego boku pojawią się m.in. Buka oraz Green.