Szad

Szad

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-18 20:06 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 23)

Pod koniec ubiegłego roku dotarły do nas smutne wieści związane z byłym członkiem Trzeciego Wymiaru. Szad został aresztowany w Słowenii, podejrzany o porwanie swoich dzieci. Zatrzymano go na mocy Europejskiego Nakazu Aresztowania.

Tagi:
dodano: 2022-01-04 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Końcówka 2021 roku była bardzo intensywna jeśli chodzi o wydarzenia na scenie rapowej - o czym najchętniej czytaliście w grudniu? Zebraliśmy krótkie podsumowanie najpopularniejszych artykułów, jak i tych, które mogły Wam umknąć a chcielibyśmy je polecić...

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-21 22:30 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 42)

Wałbrzyski serwis walbrzych24 podaje, że znany raper z tego miasta został zatrzymany w Słowenii na mocy Europejskiego Nakazu Aresztowania!

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-06-04 14:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

W ostatnim roku cicho było u Szada, teraz raper postanowił zdać fanom krótki raport.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-18 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

Spora internetowa burza po ostatnim wpisie Szada. Raper oskarżył Facebooka o ograniczanie mu zasięgu, zaatakował również Nullo, Sitka czy DJ-a Creona.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-06 21:02 przez: Kontakt (komentarze: 9)

Ciąg dalszy wymiany zdań w byłym obozie Trzeciego Wymiaru. Szad odpowiada na oświadczenie Nulla i Porka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-04 18:53 przez: Kontakt (komentarze: 15)

Mocne słowa Szada i zaproszenie do beefu skierowane w stronę Nullo i Porka nie pozostało bez odpowiedzi. Duet ustosunkował się do słów byłego kolegi z ekipy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-04 12:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Informacja o odejściu Szada z Trzeciego Wymiaru zaskoczyła wielu, przez lata 3W wydawało się bowiem modelowym rapowym składem, tworzącym "trzygłowego smoka" i idealnie zgrany team. Okazuje się, że stosunki między raperami są naprawdę napięte.

video
dodano: 2016-04-07 18:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

UrbanCity.pl oraz LABIRYNT mają przyjemność zaprezentować wideoklip do utworu „Człowiek Duch”, który jest pierwszym i tytułowym singlem z nowej płyty Szad Akrobata. Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest Adam „Szur” Szurma, a cuty przygotował i zrealizował DJ Slime. Wraz z premierą teledysku w sklepie UrbanCity.pl wystartował również preorder albumu "Człowiek Duchu". Znajdziecie go pod tym adresem https://goo.gl/UE2oYN, a zestaw z limitowaną, dedykowaną koszulką tutaj: https://goo.gl/tN7G5H.

dodano: 2015-06-17 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 34)

"Wyobraziliśmy sobie taką hipotetyczną sytuację. Jest rok 2001, w redakcji magazynu (bo przecież jeszcze nie serwisu internetowego) Popkiller pada pomysł "zróbmy akcję Młode Wilki, zbierzmy najciekawsze nowe twarze, talenty, które obecnie wchodzą na poważnie na scenę i poświęćmy im jeden numer naszego czasopisma!". Bingo!

Jednak nie chodzi o stosowanie się do tradycyjnej zasady "Mądry Polak po szkodzie" i udawanie ekspertów w oparciu o przyszłe osiągnięcia danych artystów, nawet jeśli w tamtej chwili nic ich nie zapowiadało. Nie. Staraliśmy się oprzeć na sytuacji z danego roku, wiedzy z danego roku oraz tym, jak malował się potencjał konkretnych MC. To, czy później stali się ikonami, zaliczyli równię pochyłą, czy przepadli całkowicie, nie miało dla nas znaczenia. I to chyba ciekawsze, bo niczym przegląd Freshmanów XXL'a "parę lat po", pokazuje jak różnie układają się kariery, a nie zbiera największe gwiazdy z danych lat."

Zdążyliście już poznać skład na rok 2001, a także na 2002, dziś jedziemy więc dalej, również opisy tworzone są z perspektywy danego roku!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-16 00:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Jeżeli ktoś oczekuje aż zacznie przygasać zamieszanie związane z "#Hot16Challenge"... to musi jeszcze trochę poczekać. Szad, Wuzet, Eskaubei, Planet ANM, Massey, Sarius, Oxon, Guzior czy spore grono Młodych Wilków (Zioło, Green, Golin, Żyt Toster) to tylko część osób, które mamy dla Was dziś.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-11 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Sporo komentarzy wywołał jednoczący wrocławską scenę "Posse Cut" od White House Records. 41 raperów, a i tak rozgorzała dyskusja kogo i dlaczego w numerze nie ma. Swoją nieobecność komentowali Sitek, Zioło, o całym numerze i składzie wypowiedzieli się dla nas White House. Teraz swoje 3 grosze dorzucił Szad z Trzeciego Wymiaru, twierdząc, że brakuje tam jedynie Waldemara Kasta i przy okazji chłodno komentując nowy singiel Sitka - który nie pozostał dłużny i ustosunkował się do komentarza.

dodano: 2013-03-26 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)

RAP ONE SHOT S05E02 - Szad - Gniew (prod. Kris Scr)

Wczoraj prezentowaliśmy wam obszerne promovideo, a już dziś dostajemy nowy track od Szada. Tym razemjest to wyprodukowany przez Krisa Scr "Gniew", który znalazł się w piątej serii Rap One Shot. Jak wam się podoba?

 

dodano: 2013-03-25 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Szad Akrobata (Trzeci Wymiar) - I niech szukają mnie kule - PROMOMIX

Ostatnia cyfra roku 2013 motywuje członków 3W do pracy. Po solowej płycie Nulla "SPG Dystrykt" nadchodzi czas "I Niech Szukają Mnie Kule" Szada Akrobaty. Powyżej możecie obejrzeć oficjalny promomix zobrazowany dodatkowo klipowymi ujęciami. Zapowiada się mocna bomba nie tylko pod względem flow, ale też treści. Premiera 6 kwietnia.

video
dodano: 2013-03-05 16:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 18)

Szad Akrobata (Trzeci Wymiar) "Umieram na wyobraźnię" prod. Kris Scr, cuty: Dj Qmak

Dlaczego: Ostatnio namnożyło się trochę niepotrzebnych kontrowersji wokół członka Trzeciego Wymiaru, przez które trudno było się skupić na muzyce. Liczę, że nowy teledysk do utworu "Umieram na wyobraźnię" zmieni ten trend. Szczególnie, że sam Szad nie zapomniał jak się rapuje i nadal ma doskonałe ucho do bitów.

Strony