Aro

Aro

dodano: 2016-03-21 20:35 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Nowy album Aro pt. "Lot Skazańców", który zawiera 13 premierowych utworów, jest już dostępny do odsłuchu. Album zawiera sporo gorzkiego przekazu i twardych podsumowań otaczającego świata. Jest dużo spostrzeżeń na różnorodne tematy, zaczynając od zdarcia szat obłudy społeczeństwu ("Papierowy Świat"), przez opowieść o brudnym seksie i narkotykach ("Pokolenie Ikeii"), aż po ulubiony temat autora - zaangażowany politycznie rap ("Dyktator"). Szczególną uwagę autor zwraca uwagę na utwór "Jesteś Piękna", w którym raper w sposób bardzo nietypowy dla przedstawicieli męskiego rapu, mówi o kobietach. Aro jest autorem zarówno muzyki, jak i tekstów. Płyta cały czas jest dostępna do zamówienia online.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-03-14 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

14 marca startuje preorder nowej płyty ARO pt. "Lot Skazańców". Jest to wydanie dwupłytowe (digipack), zawierające również poprzedni album "Nie na sprzedaż". 21 marca odbędzie się oficjalna premiera. Na kanale Youtube pojawi się możliwość odsłuchu całej płyty.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-03-02 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Prezentujemy singiel "Nie jesteś Polakiem" promujący nowy album ARO pt. "LOT SKAZAŃCÓW", który już w tym miesiącu będzie dostępny w sprzedaży.

Tagi:
dodano: 2015-06-17 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 34)

"Wyobraziliśmy sobie taką hipotetyczną sytuację. Jest rok 2001, w redakcji magazynu (bo przecież jeszcze nie serwisu internetowego) Popkiller pada pomysł "zróbmy akcję Młode Wilki, zbierzmy najciekawsze nowe twarze, talenty, które obecnie wchodzą na poważnie na scenę i poświęćmy im jeden numer naszego czasopisma!". Bingo!

Jednak nie chodzi o stosowanie się do tradycyjnej zasady "Mądry Polak po szkodzie" i udawanie ekspertów w oparciu o przyszłe osiągnięcia danych artystów, nawet jeśli w tamtej chwili nic ich nie zapowiadało. Nie. Staraliśmy się oprzeć na sytuacji z danego roku, wiedzy z danego roku oraz tym, jak malował się potencjał konkretnych MC. To, czy później stali się ikonami, zaliczyli równię pochyłą, czy przepadli całkowicie, nie miało dla nas znaczenia. I to chyba ciekawsze, bo niczym przegląd Freshmanów XXL'a "parę lat po", pokazuje jak różnie układają się kariery, a nie zbiera największe gwiazdy z danych lat."

Zdążyliście już poznać skład na rok 2001, a także na 2002, dziś jedziemy więc dalej, również opisy tworzone są z perspektywy danego roku!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-10-25 15:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 1)

Stęskniliście się za Aro? Jeżeli tak, to mam dla was dobrą informację. Raper właśnie skończył pracę nad nowym albumem - "Nie na sprzedaż". Ostatnim, wydanym w formie dicipacka krążkiem była płyta "Mieszkamy Obok", na której gościnnie pojawił się m.in. Zeus. Na nowej, solowej płycie rapera mieszkającego w Łodzi nie pojawiają się jednak ani żadni inni raperzy, ani producenci. Artysta przygotował aż 16 tracków, które klimatem nawiązują do poprzednich płyt - "Mieszkamy obok" oraz nielegala z 2003 roku "Pierwszysoloprojekt". Dzisiaj mamy dla was promomix albumu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-01-29 18:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 24)


"Dzisiaj Nasza Polska" jest to pierwszy singiel promujący nadchodzący album Aro. Jak wynika z zapowiedzi: singiel ten daje Wam zarys tego w jakim tonie utrzymana będzie nowa płyta Aro. Bezkompromisowa, szczera do bólu, zrywająca maskę obłudy z twarzy naszego społeczeństwa i piętnująca największe słabości Polaków.

A wam jak się podoba ten numer?