Wuzet

Wuzet

video
dodano: 2019-06-07 23:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

WUZET - Kilka Stuf (prod. eRAeFI)

Vivid Stem Records prezentuje kolejny singiel z albumu "WUZET - Out Of Sync".

Tagi:
video
dodano: 2018-05-17 19:00 przez: StoproRap (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy teledysk Wuzeta do numeru Podstawiają nogę. Utwór wypordukował eRAeFI a realizacją klipu zajęła się ekipa PiFilms. Materiał jest zapowiedzią zbliżającego się wydawnictwa Wuzeta "Wuzet-Out of Sync", który ukaże się nakładem Stoprocent.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-03-30 16:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Kolejna odsłona StoproCamp ruszyła! Tym razem, w akcji wzięli udział Malik Montana, Sarius, Tymek, Wuzet oraz Wac Toja! Efekty będziecie mogli oglądać co czwartek na kanale stoprocentTV.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-13 16:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wuzet serwuje nowy klip do numeru "Headshot" (prod. eRAeFi). Za mix i master odpowiada Marek Walaszek, a za video Maciej "Jurny" Recha. Singiel zapowiada album "WUZET-Out Of Sync", który zostanie wydany nakładem wytwórni StoproRap w 2018 roku.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2016-04-15 19:12 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Połowa kwietnia to już czas, kiedy program Hip Hop Kemp zaczyna przybierać mocno rumiane kolory, proponując festiwalowiczom coraz bardziej smakowity zestaw artystów. Dzisiejszy dzień wydaje się więc być idealny, by ogłosić, że line-up tegorocznego „Festiwalu z Atmosferę” zasila tak długo wyczekiwany u nas skład &&& &&&&&&&&&&&&&S! Będzie to kempowy debiut dla tego duetu, który do Hradca przyjedzie z rewelacyjnie przyjętym albumem wydanym w ubiegłym roku.

video
dodano: 2015-12-08 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

„Serum” to siódmy singiel promujący „Reversal”, czyli ostatnie wydawnictwo Pokahontaz. Przypomnijmy, że krążek uzyskał już status złotej płyty. Producentem utworu jest DrySkull. Wokalnie Rahima i Fokusa wsparł w nim Wuzet. Za realizację klipu odpowiada zielonogórska ekipa Sky Piastowskie. W klipie przelewa się krew, pojawiają się (nie)ludzkie wnętrzności, ciekły lateks, zdjęcia rentgenowskie, a demonicznie ucharakteryzowani raperzy zasaiadają na tronach.

video
dodano: 2015-08-07 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Nowe rzeczy od Wuzeta - dwa lata po premierze albumu "Własne Zdanie" opublikowany został teledysk do tytułowego kawałka z płyty. Ponadto preordery najnowszego mixtape'u "Dzieci Basu Level 2" są już wysyłane, a na stronie dobrebity.pl materiał został udostępniony do darmowego pobrania. Jest to pierwsze wydawnictwo wytwórni Vivid Stem.

Tagi:
dodano: 2015-07-26 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pionier grime'u w Polsce nie zwalnia tempa. Po świetnie przyjętym debiutanckim albumie "Własne Zdanie" Wuzet wraca w sierpniu z nową płytą. Premierowe wydawnictwo założonego przez Wuzeta labelu Vivid Stem Records pt. "Dzieci Basu Level 2" jest już dostępne w przedsprzedaży. Data premiery wyznaczona została na 6 sierpnia. Limitowana wersja fizyczna zawierać będzie dodatkowo okulary 3D, prezent od sensimilla.pl oraz zestaw naklejek. Na albumie udzielili się m.in.: Małolat, Ginger, Porchy, Breku, Dubsknit, Walek, Mentalcut.

Tagi:
video
dodano: 2015-07-11 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Pionier grime'u w Polsce - Wuzet, powraca z nowym materiałem. Teledysk zwiastuje wydawnictwo rapera, które będziemy mogli usłyszeć jeszcze w te wakacje. Długo oczekiwany mixtape "Dzieci Basu Level 2" dostępny będzie jako free download na stronie dobrebity.pl, ale również w kolekcjonerskiej, fizycznej edycji wydanej przez nowopowstały label Wuzeta VIVID STEM Records. W odróżnieniu od pierwszej części, ktora byla dziełem duetu Wuzet/Auricom, tym razem szczecinecki raper zaprosił do współpracy spore grono mc's i producentów. Rozpoczęty jesienią zeszłego roku projekt to czternaście dudniących basem produkcji w brytyjskiej stylistyce, z której znany jest Wuzet. Na albumie udzielili się m.in. Małolat, Ginger, Porchy, Breku, Dubsknit, Walek, Mentalcut.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-02-25 16:00 przez: Marcin Półtorak (komentarze: 1)
Dope D.O.D. - The Ugly EP

Wiecie, że po wpisaniu w Google Grafika hasła „Dope DOD”, w proponowanych wyskakuje Marilyn Manson? Podobny efekt można osiągnąć, dopisując tytuł recenzowanej dziś epki.

dodano: 2015-02-09 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Dope D.O.D. oraz Fandango Records prezentują trzeci singiel promujący najnowszy album holenderskiego składu pt. "The Ugly EP", którego premiera już w ten piątek!

Track "F U" z polskim akcentem w postaci rodzimych gości: Miuosha, Małpy oraz Wuzeta kolejny raz pokazuje jak bliski jest nasz kraj tercetowi z Groningen. Utwór z klasyczną rapową tematyką nagrany został do nowoczesnego, elektronicznego podkładu holenderskiego producenta Posij.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-01-05 19:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Zdążyliśmy napisać Wam o Wuzecie, a dwie godziny później Dope D.O.D. ujawnili pełen zestaw polskich gości na swoim nadchodzącym krążku. Lista wygląda naprawdę ciekawie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-05 17:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Dopiero co pisaliśmy Wam o kooperacjach Dope D.O.D. z polskimi raperami - teraz dowiadujemy się, że gościem na ich nadchodzącym projekcie będzie Wuzet!

kategorie:
dodano: 2014-11-06 00:48 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

HipHopKoncert świętuje swoje 5 urodziny! Po pierwszym udanym koncercie nadszedł czas na kolejną odsłonę. Trap, Grime i Dubstep - tym razem te gatunki muzyczne, będą wiodły prym na listopadowej imprezie, co oznacza kilka godzin nieprzerwanego melanżu przy mistrzowskich bangierach.

►LINE UP:
TEDE
Pokahontaz
Quebonafide
Wuzet
Bonson
Deys
Planet ANM

►SUPPORT:

kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-16 00:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Jeżeli ktoś oczekuje aż zacznie przygasać zamieszanie związane z "#Hot16Challenge"... to musi jeszcze trochę poczekać. Szad, Wuzet, Eskaubei, Planet ANM, Massey, Sarius, Oxon, Guzior czy spore grono Młodych Wilków (Zioło, Green, Golin, Żyt Toster) to tylko część osób, które mamy dla Was dziś.

Strony