Breku

Breku

video
dodano: 2015-07-11 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Pionier grime'u w Polsce - Wuzet, powraca z nowym materiałem. Teledysk zwiastuje wydawnictwo rapera, które będziemy mogli usłyszeć jeszcze w te wakacje. Długo oczekiwany mixtape "Dzieci Basu Level 2" dostępny będzie jako free download na stronie dobrebity.pl, ale również w kolekcjonerskiej, fizycznej edycji wydanej przez nowopowstały label Wuzeta VIVID STEM Records. W odróżnieniu od pierwszej części, ktora byla dziełem duetu Wuzet/Auricom, tym razem szczecinecki raper zaprosił do współpracy spore grono mc's i producentów. Rozpoczęty jesienią zeszłego roku projekt to czternaście dudniących basem produkcji w brytyjskiej stylistyce, z której znany jest Wuzet. Na albumie udzielili się m.in. Małolat, Ginger, Porchy, Breku, Dubsknit, Walek, Mentalcut.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-17 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Breku - Chaos (prod. Dubsknit)

Koka Beats prezentuje kolejny klip w ramach cyklu Koka Fresh Beats. „Chaos” to numer wyprodukowany przez Dubsknita. Utwór zapowiada „Kiedyś było inaczej” EP. Za montaż teledysku opowiada Hubert Drabik.

Tagi:
dodano: 2014-09-02 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku "Krótkiego Strzału" zebraliśmy nowe single z nadchodzących projektów od Penxa, Morala, Rudiego czy Breka z gościnnym udziałem m.in. Wuzeta. Ponadto nowe luźne numery od Tymina, Klebana, Emtesa, kollabo z udziałem Kato, Eripe i Igrekzeta oraz Eripe i Kija z ich niedokończonego wspólnego projektu. Nie zabrakło żeńskich akcentów - nowe utwory dały Ad.M.a, BigA i Zyga.

video
dodano: 2014-03-20 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Breku/eRAeFI - Chaos feat. Blady Kris

Kim są Breku i eRAeFI? Ci, którzy poznali debiut Wuzeta wiedzą. Na pewno znane są im też starsze nagrywki obu panów. Reszcie powiem tyle - "Komercyjna Zbrodnia". Skład, do którego poza wymienionymi, należał również Blady Kris (jego również możecie usłyszeć w tym kawałku). "Chaos" promuje projekt "Kiedyś było inaczej". Antysystemowy kawałek jest zobrazowany klipem złożonym ze zdjęć i antymasońskich grafik.

Tagi: