Emtes

Emtes

dodano: 2014-10-21 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie zebraliśmy nowe luźne numery od Karwana, Żyta Tostera, Sisty Flo, Neile, Emtesa i DJa Owata, odrzuty z najnowszej płyty HST, nowe teledyski od Karima, Sativy, Maciosa i Erade, a także utwory z nadchodzących projektów od Manifesta, Dondiego, Gibky'ego, Morala i Fusa.

dodano: 2014-09-02 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku "Krótkiego Strzału" zebraliśmy nowe single z nadchodzących projektów od Penxa, Morala, Rudiego czy Breka z gościnnym udziałem m.in. Wuzeta. Ponadto nowe luźne numery od Tymina, Klebana, Emtesa, kollabo z udziałem Kato, Eripe i Igrekzeta oraz Eripe i Kija z ich niedokończonego wspólnego projektu. Nie zabrakło żeńskich akcentów - nowe utwory dały Ad.M.a, BigA i Zyga.

dodano: 2012-03-17 18:00 przez: Emil Guz (komentarze: 1)
"Minus i minus", jak o sobie mówią, "uwięzieni we własnych ambicjach, za słabi na przebicie się przez kult przeciętności". Kilka dni przed premierą pierwszego długogrającego albumu "Więzień swoich czasów" opowiadają, jak wygląda u nich proces twórczy. Tak to robią Emtes i Dj Owat!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-05-23 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)
Każdy kto słyszał ostatni album Racy "Bobby Fischer" z pewnością zapamiętał kozacki numer z gościnnym udziałem Mesa - "Gran Turismo". Dla tych, którzy nie mieli tej przyjemności dodajmy, że nie jest to numer o klasycznej konsolowej serii gier wyścigowych, ale o melanżu w wersji objazdowej, z zacięciem hardkorowym. Przedwczoraj w sieci pojawił się remix tego numeru z bardzo ciekawą obsadą.