Zyga

Zyga

dodano: 2014-09-02 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku "Krótkiego Strzału" zebraliśmy nowe single z nadchodzących projektów od Penxa, Morala, Rudiego czy Breka z gościnnym udziałem m.in. Wuzeta. Ponadto nowe luźne numery od Tymina, Klebana, Emtesa, kollabo z udziałem Kato, Eripe i Igrekzeta oraz Eripe i Kija z ich niedokończonego wspólnego projektu. Nie zabrakło żeńskich akcentów - nowe utwory dały Ad.M.a, BigA i Zyga.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-07-07 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)
"Szczyt da mi odpocząć" to szósty solowy album długogrający raperki Zygi. Znajdziecie na nim 12 numerów i jednego gościa jakim jest Sklero Repo, członek składu Wake Up Adina. Poniżej prezentujemy odsłuch oraz linki do pobrania płyty, a w te wakacje Zyga zabiera się za kolejny materiał.
dodano: 2014-06-23 16:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym odcinku naszego cyklu przede wszystkim liczne i ciekawe kooperacje: Bleiza, Procenta i Łysonżiego, Kamela, Harego i Dannego czy Zetewupe, Zioła i Dżejpy. Poza tym nowe tracki od m.in. Leha, Kocura, Neile i Fonope. Znajdzie się też coś dla fanów żeńskiego rapu - Dore wraz z rockowym ZuoZone, nowy teledysk Zygi oraz Ryfa Ri w kolejnej odsłonie "Ladies Rap". Zapraszamy!