Ginger

Ginger

video
dodano: 2017-01-02 13:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Podobno 2016 był pechowy, ale na pewno nie dla Mordor Muzik. Ten rok był zdecydowanie udany!
Seria energetycznych koncertów, na czele z zamknięciem hangaru na Hip Hop Kemp, dały nam mocnego kopa do działania. Kończymy ten rok z blisko czterdziestoma wydawnictwami na koncie, które obejrzeliście łącznie ponad milion razy!

Żeby podsumować 2016 w wyjątkowym stylu przygotowaliśmy specjalny klip. Wymagało to wielkiego nakładu pracy i zaangażowania mnóstwa osób, ale się udało. Z dumą prezentujemy nasz najnowszy obrazek do kawałka, o wiele mówiącym tytule - DAWAJ NA PARKIET! Jest to absolutny banger, który sprawdzi się na basowym rejwie tak samo dobrze jak w modnym klubie i na każdej domówce. W nowym roku widzimy się na imprezach i na jutubie. Wchodzimy w 2k17 z buta!" - czytamy w specjalnym komentarzu od ekipy Mordor Muzik.

dodano: 2016-10-11 10:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Mordor Muzik wpuszcza do sieci kolejne wydawnictwo. "Po kablach" to już trzydzieste szóste video ekipy reprezentującej polski grime.

dodano: 2015-11-26 15:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Kolejny strzał! Tym razem brzmienia zupełnie odbiegające od tego, co obecnie zalewa mainstreamową sceną. W tym odcinku zebraliśmy utwory od Pikersa i MVZRa, Gingera, Miłego ATZa i Sokosa oraz Kimon Jesty z gościnnym udziałem Dianki. Sprawdźcie koniecznie!

video
dodano: 2015-07-11 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Pionier grime'u w Polsce - Wuzet, powraca z nowym materiałem. Teledysk zwiastuje wydawnictwo rapera, które będziemy mogli usłyszeć jeszcze w te wakacje. Długo oczekiwany mixtape "Dzieci Basu Level 2" dostępny będzie jako free download na stronie dobrebity.pl, ale również w kolekcjonerskiej, fizycznej edycji wydanej przez nowopowstały label Wuzeta VIVID STEM Records. W odróżnieniu od pierwszej części, ktora byla dziełem duetu Wuzet/Auricom, tym razem szczecinecki raper zaprosił do współpracy spore grono mc's i producentów. Rozpoczęty jesienią zeszłego roku projekt to czternaście dudniących basem produkcji w brytyjskiej stylistyce, z której znany jest Wuzet. Na albumie udzielili się m.in. Małolat, Ginger, Porchy, Breku, Dubsknit, Walek, Mentalcut.

Tagi:
dodano: 2014-09-02 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku "Krótkiego Strzału" zebraliśmy nowe single z nadchodzących projektów od Penxa, Morala, Rudiego czy Breka z gościnnym udziałem m.in. Wuzeta. Ponadto nowe luźne numery od Tymina, Klebana, Emtesa, kollabo z udziałem Kato, Eripe i Igrekzeta oraz Eripe i Kija z ich niedokończonego wspólnego projektu. Nie zabrakło żeńskich akcentów - nowe utwory dały Ad.M.a, BigA i Zyga.