Rudi

Rudi

kategorie:
dodano: 2014-11-29 17:14 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Western 4" to kontynuacja serii nielegali, za które odpowiadał RY23. Tym razem do duetu został zaproszony Rudi, reprezentant ekipy 25 punktów. Całość trafi do nas już 29 listopada, dziś pora na pierwszy teledysk oraz promomix.

Tagi:
video
dodano: 2014-11-02 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Western 4" to kontynuacja serii nielegali, za które odpowiadał RY23. Tym razem do duetu został zaproszony Rudi, reprezentant ekipy 25 punktów. Całość trafi do nas już 29 listopada, dziś pora na pierwszy teledysk oraz promomix.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-22 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kiedy wydaje się, że wszystkie mocniejsze karty w ramach "#Hot16Challenge" już poznaliśmy otrzymujemy nowy strzał od kogoś, kto w natłoku nominowanych zdążył nam umknąć. Tym razem jest to przede wszystkim atak doświadczonych posiadaczy wyrazistych stylówek i pomysłów na siebie - Abradaba, Porka z 3W, Jota, L.U.C. czy Rafiego. Dziś także m.in. przeoczona przez nas a warta uwagi Hot16 od Bob One'a czy PMM z dedykacją dla Orua z Projektu Nasłuch.

dodano: 2014-09-02 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W tym odcinku "Krótkiego Strzału" zebraliśmy nowe single z nadchodzących projektów od Penxa, Morala, Rudiego czy Breka z gościnnym udziałem m.in. Wuzeta. Ponadto nowe luźne numery od Tymina, Klebana, Emtesa, kollabo z udziałem Kato, Eripe i Igrekzeta oraz Eripe i Kija z ich niedokończonego wspólnego projektu. Nie zabrakło żeńskich akcentów - nowe utwory dały Ad.M.a, BigA i Zyga.

dodano: 2014-08-18 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnym "Krókim Strzale" prezentujemy wam nowe numery z udziałem m.in. Kotziego, Kedyfa, Kamela, Dondiego, TomBa, Dannego czy Zioła. Sprawdźcie zatem, co zebraliśmy przez ostatnie dni, zarówno jeśli chodzi o luźne numery, jak i zapowiedzi większych projektów (m.in. Morala czy ekipy Wysokilot).

dodano: 2014-07-21 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku między innymi singiel promujący wspólny mixtape Buczera i Rudiego, spontan od Fonope i kolejny "Kick" od Neile. Ponadto singiel Snajpera na bicie Donatana czy nowy klip podziemnego FunkyFlow.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-22 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Studyjne drogi Buczera i Rudiego już się krzyżowały. Okazuje się, że dwójka dogaduje się na tyle dobrze, że postanowiła stworzyć wspólny projekt!

Tagi:
dodano: 2014-02-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jakoś tak wychodzi z tymi Krótkimi Strzałami, że jak przez parę dni nie ma czego do nich dodać, to potem nadchodzi prawdziwa powódź i ciężko znaleźć czas, by złożyć wszystko do kupy i przymknąć kolejny odcinek. Dziś znowu masa muzyki, z zupełnie różnych klimatycznie rejonów. Ale przede wszystkim od nowych, choć mocno zaznaczających swą obecność, twarzy. Są Młode Wilki - Kuba Knap, Dejan, Gedz, Gospel, Zioło, Rudi. Są Planet ANM, Żyto, Flojd/Wiro, Neile, Peus, Hary, OzM, JNR, Guova, Dedoen, PHFNG... Sprawdźcie sami, bo jest w czym wybierać i czego słuchać.

dodano: 2014-01-22 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Cyrk" to solowy debiut Rudiego, na którym znajdziemy 23 numery oraz jeden bonus a wśród gości pojawili się Rafi, Ry23 czy Buczer. Poznaniak zapowiadał ten materiał jako zróżnicowany treściowo i klimatycznie, a czy tak jest w rzeczywistości możemy się już przekonać odsłuchując całość.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2013-12-23 18:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Reprezentant poznańskiego 25 Punktów ukończył prace nad swoją pierwszą solówką, która ukaże się już niedługo w niezależnym obiegu.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-19 18:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Rudi - M.O.D.A. (feat. SC prod. Snake) OFFICIAL VIDEO

"Cyrk" czyli debiutanckie solo naszego ubiegłorocznego Młodego Wilka Rudiego coraz bliżej a z tej okazji otrzymujemy pierwszy singiel. Zobrazowana teledyskiem "M.O.D.A." to wypunktowanie złej strony hip-hopowego boomu oraz jej pobocznych efektów.

Tagi:
dodano: 2013-10-02 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nasz ubiegłoroczny poznański Młody Wilk kończy obecnie prace nad swoim pełnoprawnym solowym LP zatytułowanym "Cyrk", który ma być zróżnicowany zarówno klimatycznie jak i treściowo. Na płycie znajdą się 23 numery i bonusowo bardzo dobrze przyjęty "Brzdęk szkła", który ukazał się w ramach Rap One Shot. Gościnnie usłyszymy tam m.in. Rafiego czy Buczera a na razie poznajemy tytułowy singiel. Data premiery powinna zostać podana niebawem.

Tagi:
dodano: 2013-06-03 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 61)

Hip Hop Kemp jest swoistą mekką polskiego rapu a występ tam - jednym z większych wyróżnień jakie mogą spotkać rodzimych MC. Tak więc fakt, że w tym roku do festiwalowego lineupu dołączają nasze Młode Wilki to coś, o czym delikatnie mówiąc, startując z pierwszą edycją nawet byśmy nie pomyśleli. Do tego udział w tym, którzy z uczestników obu edycji akcji zagrają w Hradec będziecie mieli również Wy! Ruszamy ze specjalną sondą, w której możecie wskazać kto spośród 25 Młodych Wilków powinien wystąpić na scenie czeskiego festiwalu.

dodano: 2013-04-19 11:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Rafi - Kameleon feat. Rudi (prod. Snake) - start preorderu

Po dwóch pełnowymiarowych teledyskach promujących nadchodzące drugie solo Rafiego czas na krótkie letnie video do numeru "Kameleon", w którym gościnnie pojawia się nasz Młody Wilk - Rudi. Poniżej tracklista płyty "10" oraz informacje o startującym dziś preorderze.

Tagi:
video
dodano: 2013-03-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Rudi - WIEM OCB (030) "Jak najdalej" (prod. Snake)

Poznański uczestnik drugiej edycji Młodych Wilków w ciszy pracuje nad swoim solo, dając nam jednak próbkę materiału, wzbogaconą o klimatyczne video. "Jak najdalej" to numer wyraźnie inny od "Czas zacząć" czy "Goni nas jutro", zaciekawiający w którą stronę pójdzie całość. Produkcja: Snake.

Tagi:

Strony