OzM

OzM

dodano: 2016-03-10 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Album "Mroczne ku temu co widoczne" stanowi przedsięwzięcie połączenia muzyki hip-hop z tekstem filozoficznym. Warstwą muzyczną projektu zajęli się reprezentanci trójmiejskiej sceny muzycznej: Dudas, Błajo, Stone, Rawel, SherlOck, Timothy Drake, Smok, Trawiszon, Makas, Wojtek Mazolewski, Textura, Fang Akompaniament, Dj SRG, Dj Darkman, DJ Lolo, Łukasz „Ryba” Rybiński, Harry (TheNoiz). Inspiracją do napisania albumu był tekst filozoficzny autorstwa Profesor ASP Aleksandry Pawliszyn, którego fragmenty można również usłyszeć na płycie. Poniżej dwa video mash-upy promujące album oraz odsłuch całości.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-11-18 23:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRecTV prezentuje pierwszy singiel promujący nadchodzący projekt "Lepiej późno niż wcale EP" OzM`a. W numerze "Nie Zapomnij Mnie" gościnnie wziął udział Zeus, a muzykę wyprodukował BobAir. Teledysk jest główną nagrodą za wygranie konkursu "Zostań reprezentantem Mass DNM".

Tagi:
video
dodano: 2014-10-23 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Marka Lucky Dice prezentuje drugi singiel z albumu "Lucky Dice Radio Vol.1". Obraz powstał do numeru "Eddie Gottlieb", w którym udzieliła się szóstka młodych graczy: Smaku, C.H.T., OzM, B.A.D., Veritas i Troom. Utwór ten jest jednocześnie kolejnym etapem akcji Lucky Dice Colt, w ramach której wspomniani raperzy otrzymają od wytwórni wsparcie w zakresie wydania i promocji swoich albumów. Za produkcję kawałka odpowiedzialny jest Johnny Beats, cuty dołożył DJ Prox, a o brzmienie całości zadbał Nerwus. Teledysk został zrealizowany przez ekipę OGfilms przy wsparciu marki Diamante Wear.

dodano: 2014-07-21 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku między innymi singiel promujący wspólny mixtape Buczera i Rudiego, spontan od Fonope i kolejny "Kick" od Neile. Ponadto singiel Snajpera na bicie Donatana czy nowy klip podziemnego FunkyFlow.

dodano: 2014-06-26 15:30 przez: Lucky Dice (komentarze: 1)

Lucky Dice Music z dumą prezentuje pierwszy sezon akcji pod nazwą Colt. Jak mówią przedstawiciele wytwórni: "Stawiamy mocno na debiutantów i wierzymy, że w podziemiu kryje się jeszcze wielu utalentowanych raperów. W związku z tym chcemy pomóc im w karierze muzycznej oraz zapewnić nasze wsparcie w zakresie wydania i promocji albumu."

dodano: 2014-02-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Jakoś tak wychodzi z tymi Krótkimi Strzałami, że jak przez parę dni nie ma czego do nich dodać, to potem nadchodzi prawdziwa powódź i ciężko znaleźć czas, by złożyć wszystko do kupy i przymknąć kolejny odcinek. Dziś znowu masa muzyki, z zupełnie różnych klimatycznie rejonów. Ale przede wszystkim od nowych, choć mocno zaznaczających swą obecność, twarzy. Są Młode Wilki - Kuba Knap, Dejan, Gedz, Gospel, Zioło, Rudi. Są Planet ANM, Żyto, Flojd/Wiro, Neile, Peus, Hary, OzM, JNR, Guova, Dedoen, PHFNG... Sprawdźcie sami, bo jest w czym wybierać i czego słuchać.

dodano: 2012-05-19 16:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 0)
9 czerwca w opolskim klubie K60 (dawniej ComeIn) odbędzie się Hip Hop Kemp B4 Party.

Wydarzenie będzie zarazem koncertem promującym debiutancką płytę Mocnych Wersów - składu, który tworzą SMA, Szczub i Tomekkk. Przed nimi publiczność rozgrzeją artyści reprezentujący opolskie podziemie - OzM, Staff, Bronek Bsquad, Muzyk i ZBUKU, a za gramofonami stanie DJ Element.

Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje oraz videozapowiedź.