Start akcji Lucky Dice Colt

dodano: 2014-06-26 15:30 przez: Lucky Dice (komentarze: 1)

Lucky Dice Music z dumą prezentuje pierwszy sezon akcji pod nazwą Colt. Jak mówią przedstawiciele wytwórni: "Stawiamy mocno na debiutantów i wierzymy, że w podziemiu kryje się jeszcze wielu utalentowanych raperów. W związku z tym chcemy pomóc im w karierze muzycznej oraz zapewnić nasze wsparcie w zakresie wydania i promocji albumu."

W pierwszej edycji akcji możecie usłyszeć czwórkę graczy. Są to kolejno: B.A.D., OzM, Smaku i C.H.T.. To jednak nie koniec - dla wszystkich zainteresowanych MC's wytwórnia przygotowała konkurs, a jego zwycięzca dołączy do tegorocznego składu Lucky Dice Colt!

LUCKY DICE COLT - PROMOVIDEO + START AKCJI!

Aby dołączyć do akcji wystarczy, że w terminie od 26.06.2014 do 20.07.2014 nagracie swoją 8-mkę na podanym bicie Johnny'ego Beatsa i wyślesz ją pod adres colt@luckydice.pl. Tytuł  numeru, w którym zostanie wykorzystana najlepsza zwrotka to "Eddie Gottlieb", czyli tematyka luźno związana z tym legendarnym trenerem i menadżerem Philadelfia Warriors. Dla ułatwienia - jego imieniem i nazwiskiem nazwana jest coroczna nagroda dla najlepszego debiutanta w NBA.

Ważne:
- każdy MC biorący udział w konkursie nagrywa zwrotkę o długości 8 wersów,
- każdy MC biorący udział w konkursie nagrywa zwrotkę o temacie „Eddie Gottlieb”. Interpretacja dowolna,
- każdy MC biorący udział w konkursie przesyła swoją zwrotkę w formacie mp3 i jakości 320 kbps zamieszczoną na zewnętrznym serwerze umożliwiającym download na adres colt@luckydice.pl,
- w konkursie biorą udział tylko niepublikowane do tej pory zwrotki. Opublikowanie zwrotki na jakimkolwiek serwisie przed rozwiązaniem konkursu jest jednoznaczne z jej dyskwalifikacją,
- każdy MC biorący udział w konkursie w mailu musi podać swój pseudonim oraz imię i nazwisko. 

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20.07.2014

POBIERZ BIT (MP3) - http://bit.ly/LDCOLTMP3
POBIERZ BIT (WAVE) - http://bit.ly/LDCOLTWAVE

Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń wytwórnia wybierze 10 najlepszych zwrotek, które zostaną 30.07.2014 opublikowane na kanale YouTube Lucky Dice. Przez tydzień, za pomocą łapek na tym portalu, będzie można oddawać głosy na swoich faworytów. Po tygodniu, biorąc pod uwagę głosy publiczności, wytwórnia dokona ostatecznego wyboru zwycięzcy, który dołączy do akcji Lucky Dice Colt!

W ramach inicjatywy powstanie również wspólny teledysk wymienionej już czwórki Coltów i zwycięzcy konkursu zrealizowany do numeru "Eddie Gottlieb"!

god mode
1. Wysłać należy samą zwrotkę acapella czy już pod bit ? 2. Czy ta czwórka zwycięzców nagra nowe zwrotki do kawałka Eddie Gottlieb, czy będą wykorzystane te, które są na filmiku ? 3. Będą brane pod uwagę umiejętności czy tylko ilość kupionych łapek jak w przypadku konkursu "jestem bogiem" ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>