C.H.T.

C.H.T.

video
dodano: 2015-06-11 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Prawda" to drugi po "Egoiście" singiel promujący płytę "Przeddzień" młodego wrocławskiego rapera C.H.T. Na krążku znajdzie się 13 pozycji za które muzycznie odpowiadają tacy producenci jak SoDrumatic, Foux, Deemz czy Johnny Beats, a gościnnie udzielili się Danny, Haju, Neile i FonoPe. Album można już zamawiać na www.przeddzien.pl.

Tagi:
video
dodano: 2015-05-30 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

C.H.T. - młody raper z Wrocławia, wyłoniony w ubiegłym roku w akcji Lucky Dice Colt prezentuje pierwszy singiel z nadchodzącej płyty "Przeddzień". Na krążku znajdzie się 13 utworów, które wyprodukowali m.in. SoDrumatic, Foux, Deemz czy Johnny Beats, a gościnnie udzielili się Neile, Haju, Danny i FonoPe. Start preorderu oraz pierwszy klip pojawią się 8 czerwca, natomiast póki co dostajemy video mashup do numeru "Egoista".

Tagi:
video
dodano: 2014-10-23 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Marka Lucky Dice prezentuje drugi singiel z albumu "Lucky Dice Radio Vol.1". Obraz powstał do numeru "Eddie Gottlieb", w którym udzieliła się szóstka młodych graczy: Smaku, C.H.T., OzM, B.A.D., Veritas i Troom. Utwór ten jest jednocześnie kolejnym etapem akcji Lucky Dice Colt, w ramach której wspomniani raperzy otrzymają od wytwórni wsparcie w zakresie wydania i promocji swoich albumów. Za produkcję kawałka odpowiedzialny jest Johnny Beats, cuty dołożył DJ Prox, a o brzmienie całości zadbał Nerwus. Teledysk został zrealizowany przez ekipę OGfilms przy wsparciu marki Diamante Wear.

dodano: 2014-07-21 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku między innymi singiel promujący wspólny mixtape Buczera i Rudiego, spontan od Fonope i kolejny "Kick" od Neile. Ponadto singiel Snajpera na bicie Donatana czy nowy klip podziemnego FunkyFlow.

dodano: 2014-06-26 15:30 przez: Lucky Dice (komentarze: 1)

Lucky Dice Music z dumą prezentuje pierwszy sezon akcji pod nazwą Colt. Jak mówią przedstawiciele wytwórni: "Stawiamy mocno na debiutantów i wierzymy, że w podziemiu kryje się jeszcze wielu utalentowanych raperów. W związku z tym chcemy pomóc im w karierze muzycznej oraz zapewnić nasze wsparcie w zakresie wydania i promocji albumu."