3czwarte sukcesu

3czwarte sukcesu

dodano: 2014-07-21 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku między innymi singiel promujący wspólny mixtape Buczera i Rudiego, spontan od Fonope i kolejny "Kick" od Neile. Ponadto singiel Snajpera na bicie Donatana czy nowy klip podziemnego FunkyFlow.

video
dodano: 2013-12-28 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

3czwarte sukcesu - Znów (cutz Dj Czarli) (prod.PTK) [KLIP HD]

Przedstawiamy kolejny klip promujący album włocławskiego duetu 3czwartesukcesu - Dwa Spojrzenia. Klip został nagrany do numeru pt. "Znów". Za produkcję odpowiedzialny jest PTK, cuty dograł Dj Czarli.

dodano: 2013-12-23 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Chłopaki z włocławskiejekipy 3czwarte sukcesu już jakiś czas wypuszczają wspólne kawałki i mieszają w podziemiu. Kolejnym ich materiałem jest album pt. "Dwa spojrzenia", na którym pojawiają się Peja, Mam Na Imię Aleksander, Rover, Żyt Toster, Tymin czy Emen. Płyta ta właśnie miała swoją premierę, a na kanale ComeOutTV pojawił się jej pełny odsłuch. Jeśli produkcja ta przypadnie Wam do gustu, zapraszamy do skorzystania z opcji nabycia jej na fizyku.

dodano: 2013-12-08 20:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

18 grudnia pojawi się nowy album włocławskiej ekipy 3czwarte Sukcesu a w najnowszym singlu chłopakom udało się skrzyżować jedną z większych ikon polskiej sceny z jednym z jej najciekawszych newcomerów, naszym tegorocznym Młodym Wilkiem. Miejsca z Peją i M.N.I.A. znajdziecie poniżej, podobnie jak tracklistę krążka i możliwość zamówienia preorderu.

dodano: 2013-04-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

3czwarte sukcesu - Ślady (prod. Daw) [OFFICIAL VIDEO]

3czwarte sukcesu to reprezentanci włocławskiej sceny. Latem tego roku, nakładem labelu Comeout, ukaże się ich płyta o nazwie "Dwa spojrzenia". Mamy przyjemność zaprezentować pierwszy klip promujacy płytę "Dwa spojrzenia". Utwór nosi tytuł "Ślady", za produkcję odpowiedzialny jest Daw. Konkretny, klasyczny banger.