Funky Flow

Funky Flow

video
dodano: 2018-02-22 18:57 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy klip promujący nadchodzący materiał duetu Maxim/Pablo Subito "All In". Tym razem otrzymaliśmy obrazek do numeru "Bobsleje", gdzie gościnnie udzielił się Freszsz (nomen omen tworzący z Pablem duet Funky Flow). A tak o samym numerze wypowiedział się zaproszony raper -
"Dogranie się na projekt Maxim x Pablo Subito było dla mnie czymś oczywistym. Dwóch moich serdecznych ziomów wzięło się za wspólną robotę, więc od początku było dla mnie jasne że muszę dołożyć swoją cegiełkę do tej konstrukcji. W początkowych fazach tworzenia "All In" spotkaliśmy się w Melina Studio aby wspólnie rozkminić który numer zrobimy razem. Wyselekcjonowaliśmy dwie demówki, jedną z nich był numer "Lucky Strike", drugą "Bobsleje". Gdy usłyszałem prześmiewczy, przerysowany refren Maxima, od razu wiedziałem że muszę tam dorzucić swoje 3 grosze, bo pastisz i groteska to coś w czym odnajduję się idealnie. W ten sposób w przeciągu godziny miałem napisaną zwrotkę, starałem się aby szydera była mocno wyczuwalna, ale nie przesadzona, chciałem aby słuchacz sam wyłapał przytyki do rap sceny i skumał do jakich "stereotypów rapera" odnoszą się poszczególne wersy."
Klip znajdziecie w rozwinięciu.

video
dodano: 2017-10-15 17:16 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

W sieci pojawiły się już dwa klip od Maxima i Pablo Subito - "1990" i "Żółty szalik", które zwiastują wspólny projekt białostockich artystów p.t. "ALL IN". W rozwinięciu znajdziecie oba klipy, a nam nie pozostaje nic innego, jak czekać na całość.

kategorie:
dodano: 2014-10-20 16:37 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

7. i 8. listopada w Białymstoku odbędzie się trzecia edycja imprezy pod szyldem "Cracken Fest" w skrócie nazwana #CF3. Pierwszego dnia będzie królował hip hop, a jako headlinerzy wystąpią Małpa, Quebonafide, i Kuba Knap. Drugiego natomiast postawiono na mocniejsze brzmienia, a dokładniej na Materię, The Toobes i Drown My Day.

dodano: 2014-07-21 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku między innymi singiel promujący wspólny mixtape Buczera i Rudiego, spontan od Fonope i kolejny "Kick" od Neile. Ponadto singiel Snajpera na bicie Donatana czy nowy klip podziemnego FunkyFlow.

kategorie:
dodano: 2013-03-22 15:30 przez: Damian Noga (komentarze: 0)

Eskaubei & Funky Flow, czyli projekt łączący siły rzeszowskiego rapera i muzyków poruszających się na co dzień w stylistyce funky i fusion, zagrają w piątek 22 marca w studio koncertowym Polskiego Radia Rzeszów. Co prawda kilkadziesiąt wejściówek na to wydarzenie rozeszło się w mgnieniu oka, ale koncert będzie transmitowany na antenie radia – odsłuch online www.radio.rzeszow.pl – bezpośredni link: http://www.radio.rzeszow.pl/stereo.pls Koncert rozpocznie się kilka minut po 19-tej.

dodano: 2012-09-07 14:00 przez: Damian Noga (komentarze: 13)


Eskaubei to raper, którego karierę śledziłem od czasów kiedy jego twórczość była opisywana na łamach ś.p. Ślizgu, a jego kawałki znajdowały się na dołączonych do magazynu płytach. Od tamtego czasu Fatman Skub działał aktywnie w rzeszowskim Radiu Centrum w audycji "Rapcentrum". W międzyczasie wyszła słynna EPka "Znasz Tego Kota?", czy kolejna zatytułowana "King of Rap" dwa lata temu. Chodziły również słuchy, że rzeszowiak ma nagrać płytę na podkładach od O.S.T.R.'a.