Fonope

Fonope

dodano: 2016-07-27 11:31 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Na 2 września została zaplanowana druga edycja festiwalu wytwórni QueQuality. Tym razem wesoła ekipa z licznymi gośćmi będzie bawić się na Questivalu we Wrocławiu w klubie Alibi. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na tę imprezę.

wydarzenie
dodano: 2016-07-04 12:24 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

2 września we Wrocławiu odbędzie się kolejny Questival. Po udanej, katowickiej edycji Quebonafide, reprezentanci QueQuality i zaproszeni goście zagrają w stolicy Dolnego Śląska. Znamy już cały line-up.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2016-04-28 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy czwarty singiel pt. "Ślady”, który zapowiada najnowszy albumu trzebnickiego rapera Cornolia. Za muzykę w singlu odpowiada Babek, refren to dzieło FonoPe. "Wspólny element" to drugi krążek w karierze artysty, jego premiera zaplanowana jest na maj 2016 roku.

Tagi:
video
dodano: 2015-09-03 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"ABAZJA" to kolejny solowy album długogrający od Piekielnego. Po rocznej przerwie od poprzedniej płyty głogowianin powraca z mocnym i energicznym materiałem na klasycznych bitach (z małymi wyjątkami). TMK nie ucieka jednak od tego, z czym mogą kojarzyć go słuchacze - na płycie znajduje się również kilka emocjonalnych utworów. Gościnnie pojawiają się m.in. Ad.M.a, Rover czy Skor. Za produkcję odpowiedzialni są m.in. EljotSounds, Oer (B.O.K), Fawola czy Uneasy. Album jest próbą odpowiedzi rapera na zarzuty o braku postępu w twórczości. Piekielny ma nadzieję udowodnić, że poradził sobie z "muzyczną abazją" i ruszył w przód.

wydarzenie
dodano: 2015-04-23 22:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już w najbliższą sobotę Solar i Białas odwiedzą Kraków, by wraz z gośćmi rozkręcić imprezę w klubie Rdza. Poza głównymi sprawcami całego zamieszania na scenie zobaczymy MHM, Harego oraz Fonope a dodatkowo live-act przygotuje Lanek!

dodano: 2015-04-15 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Dzisiaj mamy dla Was nowe strzały z serii luźnych solowych numerów od Solara i Białasa, nowe tracki od Leha czy grupy Esperal, singiel z nowej płyty Czeskiego, blend numeru Gedza i wiele innych...

dodano: 2015-03-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Tempo jest mordercze, dlatego już tydzień po poprzednim odcinku przyszedł czas na kolejny Krótki Strzał. Tym razem możecie sprawdzić m.in. luźne numery od Ciry, Flinta, Golina czy Plejera, komentarz Sentino do dubajskiej afery z modelkami oraz single zapowiadające płyty od Fonope i Wezyra, Emena czy KBPSa. Nowy numer dostarczył także projekt RBL.

video
dodano: 2015-01-16 11:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Va bank" to luźne nagranie reprezentanta Hashtag Records - Cornolio. Prócz rapera z Trzebnicy można usłyszeć Filipka - finalistę zeszłorocznej edycji WBW oraz reprezentanta Wrocławia - FonoPe. Za produkcję odpowiedzialny jest DJ Chrome, skrecze natomiast położył DJ Jotka. Klip powstał dzięki współpracy z marką BOSSLINEWEAR. Za realizację street video odpowiedzialna jest grupa filmowa FATTMEDIA. Klip w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-12-25 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Oto pierwszy singiel zapowiadający album "#FXW2" duetu Fonope/Wezyr. Jest to jedynie zajawka przed albumem, a za jakiś czas można się spodziewać kolejnego singla w zupełnie innym klimacie.

Tagi:
video
dodano: 2014-08-28 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

FONOPE - NIEISTOTNE (prod. SHERLOCK) [VIDEO]

Przedstawiamy najnowszy klip młodego MC z Wrocławia Fonope do kawałka "Nieistotne" na bicie Sherlocka. Teledysk zapowiada nadchodzące solo rapera, o któym jednak póki co szerszych informacji brak. Za zdjęcia i montaż odpowiada Wojciech Gajek.

Tagi:
dodano: 2014-07-21 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym odcinku między innymi singiel promujący wspólny mixtape Buczera i Rudiego, spontan od Fonope i kolejny "Kick" od Neile. Ponadto singiel Snajpera na bicie Donatana czy nowy klip podziemnego FunkyFlow.

dodano: 2014-06-23 16:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W kolejnym odcinku naszego cyklu przede wszystkim liczne i ciekawe kooperacje: Bleiza, Procenta i Łysonżiego, Kamela, Harego i Dannego czy Zetewupe, Zioła i Dżejpy. Poza tym nowe tracki od m.in. Leha, Kocura, Neile i Fonope. Znajdzie się też coś dla fanów żeńskiego rapu - Dore wraz z rockowym ZuoZone, nowy teledysk Zygi oraz Ryfa Ri w kolejnej odsłonie "Ladies Rap". Zapraszamy!