KBPS

KBPS

dodano: 2015-03-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Tempo jest mordercze, dlatego już tydzień po poprzednim odcinku przyszedł czas na kolejny Krótki Strzał. Tym razem możecie sprawdzić m.in. luźne numery od Ciry, Flinta, Golina czy Plejera, komentarz Sentino do dubajskiej afery z modelkami oraz single zapowiadające płyty od Fonope i Wezyra, Emena czy KBPSa. Nowy numer dostarczył także projekt RBL.

video
dodano: 2014-04-03 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

KBPS - Myślisz, że nie wiem? (prod. NWS, feat DJ Prox) (Official Music Video)

Zapraszamy do sprawdzenia drugiego singla, acz pierwszego klipu promującego album KBPSa "Emigracja". Bit do utworu "Myślisz, że nie wiem?" wyprodukował NWS, scratche dodał DJ Prox, zaż za klip odpowiedzialni są Wojciech Jamar Kołaczyński i Karol Romaniuk.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-02-02 13:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Płyta została napisana w pół roku, opisuje moją opinię na temat życia na emigracji i tego jak ja to postrzegam mieszkając tu w Belgii na stałe drugi rok" - pisze KBPS, zapowiadając swój najnowszy album.

Tagi:
dodano: 2014-02-02 12:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Płyta została napisana w pół roku, opisuje moją opinię na temat życia na emigracji i tego jak ja to postrzegam mieszkając tu w Belgii na stałe drugi rok" - pisze KBPS, zapowiadając swój najnowszy album. Wyprodukowane przez Chrisa Carsona "Szanse" to pierwszy singiel promujący krążek, który pojawi się 3 marca.

Tagi:
dodano: 2013-04-06 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 10)

"Podlaski Syf" to siódma płyta grajewskiego rapera KBPS-a. Płyta nie ma konkretnej tematyki. Jest to zbiór kawałków które zostały nagrane w latach 2011-2013. Częściowo na istrumentalach, jednak znalazło się również parę bitów producenckich. Wśród producentów pojawił się Cyga z Inowrocławia, Flowie z Wrocławia oraz młody producent DJ Jarosław. Skrecze w jednym z kawałków dorzucił DJ Hard Cut ze Szczecina. Na płycie znalazły się dwa remixy kawałka "Może" niezawodnego Kes-y ze Słupska oraz TEFa. Okładką zajął się Adam Klepadło z Ełku. W rozwinięciu newsa znajdziecie tracklistę oraz link do pobrania materiału.

dodano: 2010-12-12 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)
KBPS to młody MC z Grajewa, który powoli zbiera się do premiery nadchodzącej EP. Póki co mamy dla was drugi singiel wyprodukowany przez Cygę, w którym gościnnie pojawia się nasz dobry znajomy DJ Hard Cut, który już w piątek zajmie się afterparty po Popkiller Christmas Party.

Co wiemy już o EPce i jak brzmi numer "Zaufanie"?