Emen

Emen

video
dodano: 2019-05-05 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Emen - Odbicia (prod. Mario Kontrargument) Official Video

Ubiegłoroczne "Odbicia" Emena przeszły zdecydowanie z mniejszym echem niż na to zasługiwały. Dziś otrzymaliśmy klip do czwartego, tytułowego singla, który wyprodukował Mario Kontrargument. 

dodano: 2017-05-24 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Superlativez prezentuje kolejny po "Your World" singiel z nadchodzącej płyty "Save It For Yourself", Michała Tomasika. "Adulthood" z gościnnym udziałem Emena jest trzecim utworem z płyty. Za produkcję numeru, tak jak i całej płyty odpowiedzialny jest Michał Tomasik. Premiera wydawnictwa odbędzie się 30 maja. Wciąż istnieje możliwość zamówienia LIMITOWANEGO PREORDERU, do którego dołączony zostanie mixtape Michała, "Hold That Thought". Singiel znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2015-03-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Tempo jest mordercze, dlatego już tydzień po poprzednim odcinku przyszedł czas na kolejny Krótki Strzał. Tym razem możecie sprawdzić m.in. luźne numery od Ciry, Flinta, Golina czy Plejera, komentarz Sentino do dubajskiej afery z modelkami oraz single zapowiadające płyty od Fonope i Wezyra, Emena czy KBPSa. Nowy numer dostarczył także projekt RBL.

dodano: 2015-03-09 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Vibe2NES przedstawia czwarty (i ostatni przed premierą) singiel z albumu Duchu/PTK "Linie Lotnicze". W tytułowym kawałku gościnnie udzielił się Emen. Album dostępny jest w limitowanej wersji fizycznej, której poligrafią zajął się Zey. Premiera "Linii Lotniczych" odbędzie się 26.03.2015 r.

Tagi:
dodano: 2014-10-04 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Głębia szarości EP" to pierwszy producencki projekt Lanceta - mc/beatmakera z Jastrzębia Zdroju. Projekt zawiera 7 pozycji - wyselekcjonowanych bitów, opartych na róznego rodzaju samplach. Raperzy zaproszeni na epkę to: Kamień, Emen, Arow, Det, Emeste, Wicher oraz Diament. Za mix i mastering odpowiedzialny jest Fugol.

dodano: 2014-09-07 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Zapraszam do odsłuchania pierwszego singla pt. „Podróż 3” jednego z najbardziej niedocenianych producentów w rodzimym podziemiu – Cygi. Utwór promuje najnowszy album producencki Cygi pt. „Czasy odrzuconych”, który będzie miał swoją premierę 12 października 2014 roku. „Podróż 3” jest kontynuacją podróżniczego cyklu, które mogliśmy usłyszeć na poprzednich płytach producenta. W najnowszej odsłonie możemy usłyszeć: Igrekzeta, Ad.M.ę, Emena, Bogu Bogdana, Kedyfa i Świnię. Za realizację animacji odpowiada: Zet Harris. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu, a preorder tutaj.

dodano: 2014-04-09 20:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Po nielegalnych, a potem wydanych oficjalnie w reedycji "Przedmieściach" z 2013 roku, Emen wypuszcza swój drugi długogrający album pod tytułem "Domino". Bity na album wyprodukował i zaaranżował w większości sam raper, a wspomogli go w tej kwestii NbH, Cokebeatz i Nowik. Gościnnie usłyszymy Kubę Knapa, Ducha, Harego, Tymina oraz Marcina Kiragę. Za brzmienie albumu odpowiada Jakub Wypler, który nadzorował powstawanie całego materiału. "Domino" możecie zamówić pod TYM adresem.

Tagi:
video
dodano: 2014-04-07 17:36 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Emen - Ten Sam Numer (feat. Kamila Bagnowska, prod. Emen)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje teledysk do utworu "Ten Sam Numer", czyli kolejnego singla z albumu Emena “Domino”. Video to jest odskocznią od standardowego modelu rapowego klipu, założenie było proste: nieoczywista historia, piękne zdjęcia i absolutnie żadnych raperów. Z tym zadaniem zmierzyła się grupa RUCHOME OBRAZKI. 

 

Tagi:
video
dodano: 2014-03-12 15:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wytwórnia UrbanRec prezentuje teledysk do utworu 'Boeing', czyli drugiego singla z nadchodzącego albumu Emena 'Domino'. Gościnnie w numerze rapuje Duchu, a teledysk ten jest równoległą zapowiedzią projektu Duchu/PTK 'Linie Lotnicze', który ujrzy światło dzienne w tym roku nakładem Vibe2NES.

Tagi:
dodano: 2014-03-04 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

Wystartował preorder nowej płyty Emena. Po dobrze przyjętej płycie “Przedmieścia” wydanej nielegalnie na początku 2013 roku, a potem poddanej oficjalnej reedycji w grudniu tego samego roku, Emen prezentuje swój drugi długogrający album pod tytułem “Domino”. "Ten koncept-album to idealna pozycja dla fanów nowoczesnego rapu mających dosyć stawiania nowoczesności obok kiczu i szukających w newschoolu więcej niż tylko muzyki do zabawy" - mówi nam info prasowe. Nowy krążek ukaże się już 4 kwietnia nakładem wytwórni UrbanRec. W rozwnięciu możecie zapoznać się z tracklistą krązka, wraz z linkiem do preorderu.

Tagi:
video
dodano: 2014-02-10 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"'Poznasz mnie' to numer opisujący niektóre sytuacje, które wydarzyły się od wypuszczenia mojej poprzedniej płyty a wpłynęły na mnie w dużym stopniu. W klipie jest dużo nawiązań do „Przedmieść" a krótkie historie zawarte w tym obrazku to flashbacki które zainspirowały mnie to napisania tego numeru." - pisze Emen, zarazem zapowiadając swój nadchodzący, pierwszy w pełni oficjalny album - "Domino".

Tagi:
dodano: 2013-12-10 21:04 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Reedycja materiału "Przedmieścia" już od 6 grudnia dostępna jest na półkach sklepów muzycznych dzięki Urban Rec. Twórca albumu o pracy włożonej w tą produkcję mówi krótko: "płyta którą robiłem ponad rok. Większość bitów na tym albumie wyprodukowałem sam, i to chyba zajęło mi najwięcej czasu. Na płycie udzielili się również Totepady, Kryhoo i Nowik, a Marcin Kiraga dograł gitary do dwóch utworów. Gościnne zwrotki dograli Duchu, Ebro i Joterpe, a całość zmiksował Jakub Wypler.". Przedmieścia zakupić można za jedyne 15 złotych.

dodano: 2013-11-13 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

UrbanRec prezentuje teledysk do odświeżonej wersji najpopularniejszego singla z albumu Emena "Przedmieścia", o nowe brzmienie utworu „Tulipany" zadbał 101 Decybeli. Klip zrealizował Patryk "Ener" Enerlich. Klip i link do preorderu znajdziecie w rozwinięciu.

Płyta „Przedmieścia" pierwotnie ukazała się poza oficjalnym obiegiem na początku 2013 roku. Ceniąc wysoką wartość artystyczną tego krążka wytwórnia UrbanRec zdecydowała się odświeżyć, ponownie zmasterować materiał oraz przygotować nową wersję okładki.

Tagi:
dodano: 2013-11-12 20:00 przez: Vibe2NES (komentarze: 2)

Tylko trzy dni dzielą nas do piątkowej premiery albumu producenckiego "Nowe Zmienne". W ramach oczekiwania na całość, autor całego zamieszania - Efen - postanowił udostępnić odsłuch jednego z kawałków pochodzących z "Nowy Zmiennych". Sprawdzajcie zatem wspólny numer Emena i Quebonafide pt. "Sukces".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-08-03 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Jeśli jeszcze macie wątpliwości czy warto zakupić najnowszy efekt współpracy Harego i Funk Monstera, sami artyści idą wam na łatwizne. Już teraz możecie pobrać "Mega" zupełnie za darmo z oficjalnej strony Harego! 

Całość to niezwykle klimatyczna i wyrównana płyta, w której obaj panowie postarali się wymieszać różne style. W rozwinięciu link do darmowego downloadu oraz odsłuch youtube.

Strony