Funk Monster

Funk Monster

dodano: 2021-05-25 20:45 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Bleiz jest bez wątpienia jednym z protoplastów laidbackowego brzmienia nad Wisłą. Wydane przed trzema laty "Grill-Funk Tunes" zamykało do tej pory dyskografię szefa Grill-Funk Records, ale to ma się wkrótce zmienić - na horyzoncie jest już bowiem nowy projekt, tym razem nagrany w duecie Mc-Producent.

dodano: 2020-04-18 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Żółty to jeden z najbardziej prominentnych przedstawicieli G-Funku w Polsce. Reprezentant Jeeeich Records powraca po kilkunastomiesięcznej nieobecności z nowym singlem i teledyskiem, na który gościnnie udało mu się ściągnąć jedną z Kalifornijskich legend lat 90-tych!

dodano: 2018-09-29 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Na zakończenie tegorocznych wakacji ekipa Projekt: WEST postanowiła zaprezentować nam trzeci singiel, zapowiadający zbliżający się album "Wolumin Drugi". Utwór "Tamte Chwile [Back 2 Da 90's]" to kolejny kawałek utrzymany w typowo letniej konwencji, tym razem połączony także z reminiscencyjnymi wspomnieniami okresu dzieciństwa i dorastania w magicznych latach 90-tych.

dodano: 2016-02-22 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nadchodzi nowa płyta od Gospela - mamy już pierwszy numer i wszystko wskazuje na to, że w odróżnieniu od poprzednich albumów "Jestem smutny" będzie projektem na autorskich podkładach. Do sprawdzenia także kawałki zapowiadające nadchodzące płyty od Dejana i Harego, a także luźne wrzuty od Tomba czy ekipy GMLL.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-31 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Na sam koniec roku wrzucamy coś dla miłośników kalifornijskiego brzmienia w polskim wydaniu. Kilka dni temu w sieci pojawił się oficjalny odsłuch albumu "Po Zachodniej Stronie" duetu Suchy & Pele3Mózgi (WdoPdoS, Projekt: WEST), który w całości wyprodukował Matek aka Funk Monster. Zapraszamy do sprawdzenia materiału, na którym gościnnie udzielili się m.in. Kubiszew czy DJ Soina. Płytę nadal można zakupić poprzez serwis Allegro oraz w skateshopie Vert w Poznaniu, odsłuch w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-10 15:30 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

W miniony piątek swoją premierę miał album "Po Zachodniej Stronie" duetu Suchy/PeleTrzyMózgi na bitach toruńskiego producenta Funk Monstera. Krążek w wersji fizycznej można już nabyć online, m.in. za pośrednictwem Allegro.

dodano: 2014-12-02 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Suchy & PeleTrzyMózgi & Funk Monster - Stara Szkoła ft. Dj Orzeł

Suchy i PeleTrzyMózgi (WdoPdoS) z ekipy Projekt WEST wypuścili właśnie swój pierwszy singiel, promujący nadchodzący wspólny album pt. "Po Zachodniej Stronie". Za teledysk do numeru "Stara Szkoła", który wyprodukował Funk Monster odpowiedzialna jest ekipa Video Junkies, zaś swoje trzy grosze w postaci cutów wtrącił również DJ Orzeł.

dodano: 2014-11-21 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

W oczekiwaniu na pierwszy śnieg i zbiliżającą się zimę dwóch członków ekipy Projekt WEST - Suchy oraz PeleTrzyMózgi (WdoPdoS) postanowili dostarczyć nam jeszcze w tym roku do domu trochę kalifornijskiego klimatu. Wspólny album chłopaków pt. "Po Zachodniej Stronie" ukaże się jeszcze przed świętami i będzie stanowił niejako rozgrzewkę przed płytą Projekt WEST "Wolumin Drugi", którego premiera przewidziana jest na wiosnę.

dodano: 2014-09-21 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Żółty - Pompujemy G feat. Bo Roc (THE DOVE SHACK), prod. Funk Monster. Oficjalne Video 2014

"Pompujemy G" to kolejny teledysk z nadchodzącej wspólnej płyty duetu Żółty x Funk Monster, utrzymany w g-funkowej stylistyce. Gościnnie w refrenie udziela się jedna z legend zachodniego wybrzeża - Bo Roc z ekipy The Dove Shack. W wyreżyserowanym przez MAC Flash klipie można również zobaczyć Pjusa z 2cztery7. Idealny numer do odpalenia w te ostatnie dni lata. Polecam!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2014-01-10 16:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Żółty - Znalazłem Kiedyś... (prod. Funk Monster) Oficjalne Video 2014.

"Znalazłem Kiedyś..." to trzeci singiel, promujący nadchodzącą wspólną płytę Żółty x Funk Monster, czyli piękna kalifornijska bomba prosto z Polski na dobry początek roku. W rozwinięciu newsa zapoznacie się za to regulaminem konkursu, który dla wszystkich raperów przygotował Matek Produkcje aka Funk Monster. Do wygrania jeden z jego kozackich bitów, także zapraszamy wszystkich bawiących się mikrofonem do wzięcia w nim udziału.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-10-05 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Żółty - Nie Dzwoń Do Mnie (gość. Breja, prod. Funk Monster) Oficjalne Video 2013

"Nie Dzwoń Do Mnie" to drugi singiel z nadchodzącej trzeciej solowej płyty Żółtego. Gościnnie reprezentanta Piotrkowa Trybunalskiego wspomaga w tym utworze Breja, a za produkcję odpowiada niezawodny Funk Monster. Polecam w sam raz na jesienną odmułkę i złapanie resztek klimatu minionego lata... GGG-Funk!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-08-03 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Jeśli jeszcze macie wątpliwości czy warto zakupić najnowszy efekt współpracy Harego i Funk Monstera, sami artyści idą wam na łatwizne. Już teraz możecie pobrać "Mega" zupełnie za darmo z oficjalnej strony Harego! 

Całość to niezwykle klimatyczna i wyrównana płyta, w której obaj panowie postarali się wymieszać różne style. W rozwinięciu link do darmowego downloadu oraz odsłuch youtube.

dodano: 2013-07-25 13:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Hary, który szerszej publice pokazał się już na początku roku, wydając bardzo dobrze przyjęty album "Jeśli my tego nie zniszczymy, nikt tego nie zniszczy" nie osiada ani trochę na laurach. Trzeba przyznać, że mimo tego że przed premierą znana była prawie połowa płyty "Mega" - projektu który stworzył wraz z Funk Monsterem i tak warto jest sprawdzić całość, zwłaszcza teraz kiedy pojawiła się opcja darmowego, legalnego odsłuchu na youtube.

Wśród gości między innymi: Solar, Białas, Quebonafide, Emen, 2sty. Biorąc pod uwagę, że Hary to jeden z ciekawszych zawodników w polskim podziemiu naprawdę warto jest poświęcić chwilę tej płycie. Odsłuch w rozwinięciu.

dodano: 2013-07-09 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)
hary

Po silnej akcji promocyjnej dzięki której usłyszeliśmy praktycznie połowę płyty "Mega" Hary oraz Funk Monster postanowili w końcu wystartować z preorderem fizycznych wersji płyty.

Gdzie będzie można zamówić ściśle limitowany nakład owej płyty?

dodano: 2013-06-26 14:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)
hary

Trzeba przyznać, że machina promująca "Mega" - nadchodzący wspólny materiał Harego i Funk Monstera rozpędziła się na dobre. Po "Moje 8 Mil", "100% Bawełny" oraz "I w lecie spadnie śnieg" przyszedł czas na czwarty singiel promujący owe wydawnictwo. "Dziewięć" to najbardziej osobisty z dotychczasowych utworów. Ciekawy storytelling na spokojnym bicie Funk Monstera, coś zupełnie innego niż trzy poprzednie single.

Odsłuch w rozwinięciu newsa.

Strony