2Sty

2Sty

dodano: 2022-05-10 13:13 przez: Redakcja (komentarze: 0)

“Planeta Próżnego” to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty 2stego, która jest nie tylko albumem, ale czymś więcej - muzyczną interpretacją książki “Mały Książę”, uznawanej za klasykę światowej literatury. 2sty wchodzi w świat książki i zaczyna ją pokazywać za pomocą dźwięków, a zawarte w niej filozoficzne historie przekłada na współczesny język. W utworze pojawia się Piotr Fronczewski - wybitny polski aktor, który czyta fragmenty “Małego Księcia” oraz Michał Szczygieł - jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. Utwór wyprodukowany jest przez Deemza i Nocnego - czołowych producentów rodzimej sceny muzycznej.

dodano: 2020-05-11 23:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Najgłośniej dziś o Hot16 od Prezydenta Dudy, ale i w środowisku rapowym tempo nie maleje. Znów mamy mnóstwo ciekawych powrotów - od Pelsona, Tymona (jako Techland) i Łyskacza po 2stego, Tostera czy Wicia. Zwrotkę podrzuciły WdoWA i Guova, ale także Kacper HTA, Augustyn, Tymin czy ekipa TWP.

Spoza świata rapowego - są Natalia Szroeder, Piorun czy Stachursky. A czeską drabinkę zainaugurował Yzomandias.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-21 17:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Trzech Młodych Wilków z trzech różnych edycji i słoneczna Grecja - czyli letni hit od 2stego i Smolastego na bicie DJ-a Flipa!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-01-30 13:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Po dłuższej przerwie Tłusty Kot łączy siły, wracając równocześnie do mocno klasycznego klimatu. "Lamusy" to numer nagrany na bicie Busta Flex - Ma Force i zapowiadający mixtape Kulera na francuskich instrumentalach..

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2016-07-19 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wypuszczona ostatnio "Elektryka" to nie tylko kolejny blendtape od 2stego, ale też projekt jakiego wcześniej na naszej scenie nie było, bowiem do całej mieszanki dorzuceni zostali goście wraz ze specjalnymi zwrotkami, a kropkę nad i postawili hostingiem Czarek z Abstrachuje oraz Człowiek Warga (Z Dupy). O całym projekcie porozmawialiśmy z jego autorem...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-06-17 17:35 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

17 czerwca na rynku ukaże się krążek Quebonafide i QueQuality zatytułowany „Hip-Hop 2.0”. Album w preorderze zawiera dodatkowe utwory, vlepki oraz alternatywną okładkę. Jednak nie to okazało się głównym bonusem.

Tagi:
dodano: 2016-03-28 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Na drugi dzień Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was garść nowych numerów od Gospela, Zaginionego, Adiego Nowaka, ekipy GMLL, 2stego i Kota Kulera, Grabsona, Knapsa, a także Zioła, Cruza i Kidda.

video dnia
dodano: 2015-06-15 18:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Dlaczego: Na kanale ProstoTV pojawił się nowy klip 2stego, promujący wydany w ubiegłym roku album "Stej Flaj". Teledysk do utworu "Wyjście z Bloków" z gościnnym udziałem legendy polskiej sceny - Tedego wyprodukowała ekipa M.L. Filmz. Za bit odpowiedzialny jest BeJotka, skrecze są zasługą niezawodnego DJ Flipa.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-05-11 00:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Kto 2 Ma Ten Styl" to po dziś dzień jeden z najlepiej przyjętych singli, które puścił 2sty. Dziś dostajemy jego luźną kontynuację, zobrazowaną klipem również nawiązującym do części pierwszej.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-04-28 21:57 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie świeży, ponad ośmiominutowy posse track na bicie Świerzby, na którym nawinęło sześciu MCs: Zeus, 2sty, Tomb, Hukos, Cira i Buczer.

dodano: 2015-03-28 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W dzisiejszym Krótkim Strzale zebraliśmy m.in. nowe luźne numery od Solara, Zioła, 2stego, Sulina czy Joteste oraz single z nadchodzących projektów od Neile i Jesza.

wydarzenie
dodano: 2015-03-12 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Mega Club ma zaszczyt zaprosić na kolejną edycję festiwalu Hip Hop Nigdy Stop, który już na stałe wpisał się w harmonogram najlepszych wiosennych imprez na Śląsku. Tym razem motywem przewodnim będzie Nowa Szkoła. Dla śląskich fanów wystąpią nieoficjalni królowie gier słownych i hashtagów, łódzki duet Dwa Sławy (wspomagany przez Dj Flipa), powracający do Katowic duet Bonson/Matek, Abel z wydanym w ubiegłym roku albumem "Ostatni Sarmata", promujący swój drugi krążek wydany w Prosto Label 2Sty oraz świeży powiew wprost z Berlina w osobach Mopsa Bebsky’ego i Dj Pete'a. Oprócz koncertów odbędzie się bitwa freestyle'owa z atrakcyjnymi nagrodami.

dodano: 2015-01-12 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Sporo ciekawych rzeczy w ostatnich dniach - najnowszy Krótki Strzał to m.in. spontan od tercetu Leh/Kuba Knap/Hade, nowy track od 2stego, klip od Żabsona czy singiel od Egotrue z udziałem TMK aka Piekielnego...

dodano: 2014-12-18 17:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Święta, święta... Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny popkillerowy konkurs. A w nim do wygrania - bagatela - 25 płyt! W większości są to jedne z najświeższych polskich premier, a przekrój klimatyczny jest naprawdę bogaty. Jesteście gotowi odebrać od Mikołaja dużą popkillerową paczkę?

dodano: 2014-11-29 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

W okrągłym 50-tym odcinku znajdziecie postać, która w swojej ksywce też ma cyfrę. 2sty - warszawski raper, producent czy blender, będący świeżo po wydaniu nakładem Prosto albumu "Stej Flaj". Sprawdźcie co ma do powiedzenia w ramach Innej Strony.

Tagi:

Strony