2sty x Smolasty "Sam na sam" (prod. DJ Flip) - teledysk z Grecji

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-06-21 17:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Trzech Młodych Wilków z trzech różnych edycji i słoneczna Grecja - czyli letni hit od 2stego i Smolastego na bicie DJ-a Flipa!

2sty x Smolasty - Sam na sam (prod. Dj Flip)

żygi
żygi, jezuuuuuu wybacz, że Cię w to mieszam, ale czemu rap idzie w tą stronę...
1984
Bo w dzisiejszej młodzieży bryluje czysto biznesowe podejście do sprawy, liczy się to co w danym momencie jest trendy po huj pod prąd jak można z prądem, by najmniej co po nie którzy się z tym nie kryją. Ten gatunek w końcu również przesiąkł odmóżdżającym marketingiem jak w korpo. Niestety jak w korpo rządzi tu populizm i hipokrytyzm. Wszyscy na około udają że kultura się nie zeszmaciła, że to tylko dążenie do czegoś nowego. Bo ambitni bo nie chcą powielać każdy chce być Kolumbem gatunku, kurwa odkrywcą. Wiele mord ukrywa to co myśli naprawdę, aby nie urazić, bo i taka prawda każdy ma tu coś na sumieniu. Taka jebana poprawność polityczna. Kurwa ja też nie jestem głupi, raper lub psełdo raper znudził się rapem i chce się spróbować w innym gatunku. Dla mnie ok, tylko kurwa jedna kwestia nie nazywajmy tego dalej rap. Wystarczy powiedzieć ja już nierap albo inaczej po huj zaprzeczać faktom - mów teraz muzyka klubowa kurwa radiowa, estradowa. I wszystko git, każdy jest dorosły. Ale tu wszyscy w ukryciu wiedzą o co kaman, a nikt nie potrafi tego powiedzieć. Byli raperami, wypalili się jako raperzy idą w inny target. Nie lepiej pierdolić że to dalej rap. Taki huj nie każdy to cep, ludzie mają łby na karku. I to tak wkurwia to udawanie jak na wiejskiej. Każdy rozgarnięty słuchacz wie czym jest korzenny rap a czym jest komercyjny pognój. Idą tym tokiem rozumowania powiedzieć można że w radiach to dziś grają rap od rana do wieczora, nawet wiadomości coś w stylu wbw. Dziś już wszystko jest podpinane pod wagonik "rap". Tak i było z rokiem i pank rokiem bo pieniądz przecież nie śmierdzi i rąk nie brudzi. Ale sumienia macie obsrane.
polski rap gówno
spoko kawałek, gdzieś sobie w tle na dinxie z ziomkami puścić można i chill out
baRRap
Słabo to brzmi. Dla mnie ociera się to o kicz stojący niedaleko disco polo. I te przyśpiewki Smolastego (vel. Ciepłego)... Rap powinien mieć jakieś pierdolnięcie, a nie być zmiękczony do granic możliwości.
januszpolak
dawno takiego ścierwa nie słyszałem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>