Jesz

Jesz

dodano: 2015-03-28 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W dzisiejszym Krótkim Strzale zebraliśmy m.in. nowe luźne numery od Solara, Zioła, 2stego, Sulina czy Joteste oraz single z nadchodzących projektów od Neile i Jesza.

dodano: 2013-07-21 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Jesz / MOFW / Dj Twister - Krok dalej (Feat.Te-Tris, Dj Flip) [PRACUJEMY NAD TYM MIXTAPE]

"PRACUJEMY NAD TYM MIXTAPE" to materiał, który powstawał od bardzo dawna. Są to wyselekcjonowane numery z twórczości duetu Jesz & Man Of Few Words. Większość kawałków powstawała z myślą o tej płycie, jednak załapały się też utwory z innych projektów (między innymi z projektu "Mistrzowie własnego cienia", w którym gościnnie pojawia się Łona). Tracki połączył w całość Dj Twister - jest on też autorem większości partii skreczy na płycie. Mixtape zawiera 13 numerów a gościnnie usłyszymy m.in. Łonę i Te-Trisa.

dodano: 2011-10-16 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)
Kolejnym materiałem, za który odpowiada wytwórnia Reformat4 będzie EP duetu Jesz & Man Of Few Words zatytułowana po prostu "Sprawdź EPkę".

Na płycie pojawią się tacy goście jak : Łona, Rymek, Raca i Dj Twister. W tym momencie kończone są pracę nad teledyskiem do utworu "Jeden punkt" gdzie gościnnie udzielił się Dj Twister, a na początek dostajemy singiel pt "Mamy Braki".