MVZR

MVZR

dodano: 2015-11-26 15:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Kolejny strzał! Tym razem brzmienia zupełnie odbiegające od tego, co obecnie zalewa mainstreamową sceną. W tym odcinku zebraliśmy utwory od Pikersa i MVZRa, Gingera, Miłego ATZa i Sokosa oraz Kimon Jesty z gościnnym udziałem Dianki. Sprawdźcie koniecznie!

dodano: 2015-04-04 17:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

Po dobrze przyjętym w podziemnym światku longplayu "Nie ma w nas bohaterów", który pochodzący ze Strzelec Krajeńskich raper Kato nagrał na bitach Tekena, zapowiada on kolejny projekt. Tym razem jest to EP, które nagrał wraz z MVZR'em - producentem i wokalistą z Elbląga. Beatmaker wesprze Kato również wokalnie, co możemy usłyszeć w pierwszym singlu promującym "Uśmiech Syzyfa EP"

"Twoje..." to bardzo osobisty utwór okraszony świetnym lyrics video, którego autorką jest Maja - vlogerka tworząca kanał "To Warto Czytać", a prywatnie dziewczyna rapera, W rozwinięciu link do preorderu oraz odsłuch singla. Całość wydana będzie nakładem 3/4 UDGS.

Tagi:
dodano: 2015-03-28 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W dzisiejszym Krótkim Strzale zebraliśmy m.in. nowe luźne numery od Solara, Zioła, 2stego, Sulina czy Joteste oraz single z nadchodzących projektów od Neile i Jesza.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-06-10 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

8 czerwca światło dzienne ujrzała debiutancka EP'ka instrumentalna producenta MVZR zatytułowana "CIRCLE". EP'kę wzbogacili swą obecnością: wokalistka Ailo oraz ka-meal. Poniżej odsłuch oraz linki do pobrania/kupna płyty.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-06-08 14:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Kolejny singiel ze swojej nadchodzącej epki "Circle" wypuszcza producent MVZR. W numerze "Animals" gościnnie udzieliła się wokalistka Ailo. Premiera płyty 8 czerwca nakładem re.inc label - zamówić ją można TUTAJ.

Tagi:
video
dodano: 2014-05-17 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

MVZR - TOKYO

8 czerwca światło dzienne ujrzy debiutancka, instrumentalna EPka producenta MVZR zatytułowana "CIRCLE". Wydawnictwo re.inc label skupia swoją uwagę wokół emocji, które przedstawione w muzycznej formie dają pole do ich głębszej interpretacji. EPkę wzbogacili swą obecnością Ailo i ka-meal. Powyżej teledysk promujący to wydawnictwo do utworu "TOKYO". Płytę zamówić można TUTAJ, poniżej zaś odsłuch poprzedniego singla "She", który również znajdzie się na EPce.

Tagi: