Pszem

Pszem

video
dodano: 2015-07-21 12:15 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Jeśli jeszcze nie macie swojego letniaka tych wakacji, to Zioło, Pszem i Dudi Dawg przychodzą z pomocą! Wczoraj w sieci ukazał się klip od ekipy Rób Rzeczy do nowego numeru zatytułowanego "Nasz Świat"!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-16 16:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Każdy z Was na pewno choć raz przeżył imprezę, na ktorą przyszedł zupełnie trzeźwy, podczas gdy reszta uczestników melanżu była już w innym stanie świadomości ;). Dokładnie w taką sytuacje przenosi nas ekipa Rób Rzeczy, w swoim najnowszym kawałku "NIEtrzeźwi nieZNAJOMI"

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-04-20 17:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Rób Rzeczy - Nie, Nie Mam (feat. Pszem, Dudi Dawg & Zioło) (prod. Rowlf The Dawg)

Dzisiaj szczególny dzień dla wszystkich miłośników konopii, o którym chyba nie musimy się rozpisywać. Z tej okazji o godzinie 4:20 p.m. ukazał się kolejny numer od ekipy Rób Rzeczy! Skręcajcie co trzeba i odpalajcie tego nowego jointa!

dodano: 2015-03-28 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W dzisiejszym Krótkim Strzale zebraliśmy m.in. nowe luźne numery od Solara, Zioła, 2stego, Sulina czy Joteste oraz single z nadchodzących projektów od Neile i Jesza.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-12 19:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Rób Rzeczy - Korbitussin (feat. Zioło, Pszem, Dudi Dawg & Dżejpa) (prod. Rowlf The Dawg)

Nowy materiał od ekipy Rób Rzeczy! Zioło, Pszem, Dudi Dawg oraz Dżejpa prezentują swoje wersy na bicie od wrocławskiego producenta Rowlf The Dawg. Nowy numer otrzymujemy wraz z klipem, ktory klimatem nie odstępuję od poprzednich materiałów od ekipy Rób Rzeczy. "Lepiej, inaczej, bardziej rzeczowo...", sprawdzajcie korbę!

video
dodano: 2014-05-14 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Ladacznico, nie zabijaj mojej wibracji!" - nawija nasz Młody Wilk Zioło w najnowszym spontanicznym i mocno zakręconym klipie "Servvus Helołł / Rzecz". Jest teledysk melanżowo-artystycznej grupy Rób Rzeczy w skladzie Zioło, Dudi, Pszem oraz Rowlf The Dawg na bicie. Zarówno utwór jak i klip utrzymany jest w letnio-psychodeliczno-używkowej (nie mylić z użytkową) stylistyce, która idealnie zgrywa się z wiosenną pogodą.

kategorie:
dodano: 2014-03-10 20:42 przez: Backstage Wrocław (komentarze: 0)

Wjazd: 10 PLN
Data: 15.03.2014
Miejsce: Backstage Wrocław ( Kazimierza Wielkiego 1 )

 

Lineup:

ZIOŁO
KOŚCIEY
CRUZ/ZASPAŁ
BOGUŚ MAHBOOB
ENEMSKI/TEKILAZ
SIWY/LEWY
WRÓBEL/ALIEN + goście
PSZEM
GORDON/BIBEK
BAKAN
ROWLF THE DAWG
MAŁY SZU/SMEK
WIZJA LOKALNA - LUBIĘCIN