Dżejpa

Dżejpa

video
dodano: 2017-05-16 21:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 3)

"Korby Otwarcie" to pierwszy singiel zwiastujący nadchodzący album Black Space Ship od wrocławskiego kolektywu OPIDIGIDZEJPS. Za produkcję numeru odpowiada Opiat, a autorem wersów jest Dżejpa. Równocześnie z premierą teledysku rusza preorder albumu, który możecie zamówić tutaj. Premiera datowana jest na 9 czerwca.

dodano: 2016-12-10 18:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)
video
dodano: 2016-08-23 18:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Juan Martin Naborati ujawnia się w sieci z nowym klipem. Tym którzy jeszcze nie kojarzą tej ksywy warto wyjaśnić, że pod wygrzanym alter-ego ukrywa się wrocławski raper Dżejpa. Nowy klip zapowiada EPkę #OpidigiDżejps, którą wydaje własnym sumptem w limitowanej ilości 100 sztuk.

dodano: 2016-01-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" do obadania m.in. kolejny numer Flinta ze "SMOKESEX Mixtape" wraz z video z jego koncertu, który zagrał przed MGK oraz pierwszy kawałek zapowiadający nową płytę Młodego M, nawiązujący do 'A my nie chcemy uciekać stąd" Przemysława Gintrowskiego. 

dodano: 2015-06-24 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W natłoku utworów, z jakim mamy do czynienia praktycznie non stop, ciężko wyłapać wszystko co wychodzi w danym momencie, dlatego dziś przygotowaliśmy dla was wybrane, warte uwagi rzeczy, a więc m.in. single Smolastego, Diamenta oraz nowe numery od Białasa, Gresa czy Flinta.

dodano: 2015-06-15 10:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 5)

W sieci ukazał sie nowy utwór od wrocławskiego rapera Dżejpy, który kolejnymi, świeżo wypuszczonymi numerami umacnia swoją pozycję na scenie. Za produkcje bitu odpowiedzialny jest Opiat, a do samego numeru dołączony jest także wykręcony video mash up wykonany przez samego rapera (tutaj jako Juan Martin Naborati).

Tagi:
dodano: 2015-05-18 14:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Nowe rzeczy od Dżejpy i Beeboy'a! "Nocny Drift" to jeden z tracków zapowiadający wspólny projekt #TheNewSaints2015, którego koncepcja skupia się wokół spontanicznych interakcji z utalentowanym gronem muzyków, producentów, DJ'ów, środowiskiem filmowym oraz tanecznym.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-10 12:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 5)

Jankes PM x Dżejpa x Zioło - JAK KORWIN [VIDEO]

W ubiegłym roku w jednym z rapowych numerów główną rolę odegrał Vladimir Putin. Teraz nadszedł czas na reprezentanta polskiej sceny politycznej -  "Jak Korwin" to najnowszy numer od Jankesa PM, Dżejpy i Zioła. Już niebawem możemy spodziewać się świeżych materiałów od ekipy Rób Rzeczy, o których jeszcze napiszemy, a tymczasem sprawdzajcie luźny, rzeczowy numer wraz z video!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-12 19:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Rób Rzeczy - Korbitussin (feat. Zioło, Pszem, Dudi Dawg & Dżejpa) (prod. Rowlf The Dawg)

Nowy materiał od ekipy Rób Rzeczy! Zioło, Pszem, Dudi Dawg oraz Dżejpa prezentują swoje wersy na bicie od wrocławskiego producenta Rowlf The Dawg. Nowy numer otrzymujemy wraz z klipem, ktory klimatem nie odstępuję od poprzednich materiałów od ekipy Rób Rzeczy. "Lepiej, inaczej, bardziej rzeczowo...", sprawdzajcie korbę!

dodano: 2014-08-18 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnym "Krókim Strzale" prezentujemy wam nowe numery z udziałem m.in. Kotziego, Kedyfa, Kamela, Dondiego, TomBa, Dannego czy Zioła. Sprawdźcie zatem, co zebraliśmy przez ostatnie dni, zarówno jeśli chodzi o luźne numery, jak i zapowiedzi większych projektów (m.in. Morala czy ekipy Wysokilot).

dodano: 2013-04-26 17:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 10)

Beeboy x Dżejpa x Jankes PM - Woła Cię Miasto (prod. Jankes PM)

Kilka miesięcy wspólnej, mozolnej pracy dają efekty! Swag jak skurwysyn prezentuje: "Nowa szkoła mixtape" - na bitach autorskich zbliża się nieuchronnie. Powyższy singiel jest zapowiedzią tego, co będziecie mogli na nim usłyszeć już wkrótce! "Woła Cie Miasto" to pozytywny, laidbackowy kawałek, z chilloutowym wajbem, a przede wszystkim bogaty w detale klip, dzięki któremu możecie zobaczyć jak barwne jest nocne życie 71.