OPIDIGIDZEJPS "Korby Otwarcie" - nowy klip zapowiadający album

"Korby Otwarcie" to pierwszy singiel zwiastujący nadchodzący album Black Space Ship od wrocławskiego kolektywu OPIDIGIDZEJPS. Za produkcję numeru odpowiada Opiat, a autorem wersów jest Dżejpa. Równocześnie z premierą teledysku rusza preorder albumu, który możecie zamówić tutaj. Premiera datowana jest na 9 czerwca.

O swojej płycie piszą: "Black Space Ship to głęboka i żywiołowa podróż do odległego mistycznego świata, w którym główni bohaterowie Opi - Digi, Dżejps oraz Panama poznają nowy wymiar nieznanej dotąd jakości muzyki. Tajemnicza opowieść zawarta w trzynastu utworach została nasycona dużą dozą bassowego animuszu, brzmieniem żywej gitary oraz rytualnego, aborygeńskiego instrumentu didjeridoo. Płyta została wydana w eleganckim białym digipacku w ściśle limitowanym nakładzie."

Tracklista:

1. Opidigi Dżejps Intro
2. W cieniu dobrego drzewa (feat. Freon)
3. Na mieście lay low
4. Jawne kontrasty
5. Porwanie skit
6. Teotihuacan
7. Kod jak Ramzes (feat. Beeboy)
8. Fioletowy wimbledon
9. Kapsaicynowy Pacież
10. Lecieć chcę
11. Korby Otwarcie
12. Weed na stricie (feat. Kuba Knap, Emil G, Zetenwupe)
13. Black Space Ship Outro

 

reklama
znicz już płonie
[*]
Dno naśladuje dno
Jak to jest, że ktoś bez jakiegokolwiek talentu postanawia, że stworzy nowy podgatunek muzyczny, a potem cała banda ludzi stwierdza "Zajebiste, też tak będę"
Stary Gracz
Co jest wyznacznikiem talentu? Robienie muzyki jak osiemdziesiąt procent reszty a może talent to jest coś co wyznacza inne trendy?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>