AdE

AdE

video
dodano: 2016-11-10 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

AdE promuje klipem do "Człowieka w czerni" swój nadchodzący album pod tytułem "Euforia Tune", który ukaże się 18 listopada 2016 roku. "<Człowiek w czerni> to nawiązanie do Johnny'ego Casha, hołd dla wielkiego artysty. Utwór ma klasyczne brzmienie i daje możliwość zabawy słowem. Przemycam tam też informacje o tym, że z czasem rozumiemy, że stanie w miejscu i użalanie się nad sobą nic nie da, a rozdrapywanie starych ran nie leczy nikogo. Trzeba zapomnieć i iść dalej... Wygrać." - mówi raper o tym utworze.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-10 13:47 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

S!EMANKO prezentuje street video do utworu Manifesta 'Superflow' z gościnnym udziałem AdE. Singiel ten promuje album 'Infamia', którego premiera już 26 lutego. Najnowszy singiel, podobnie jak cała płyta, jest wyprodukowany przez Manifesta. Krążek patronatem objęło KOKA Beats, a dystrybucją zajmie się Warner Music Poland. Album został zrealizowany w warszawskim studiu Otrabarwa.

Tagi:
dodano: 2016-01-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" do obadania m.in. kolejny numer Flinta ze "SMOKESEX Mixtape" wraz z video z jego koncertu, który zagrał przed MGK oraz pierwszy kawałek zapowiadający nową płytę Młodego M, nawiązujący do 'A my nie chcemy uciekać stąd" Przemysława Gintrowskiego. 

dodano: 2014-08-18 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnym "Krókim Strzale" prezentujemy wam nowe numery z udziałem m.in. Kotziego, Kedyfa, Kamela, Dondiego, TomBa, Dannego czy Zioła. Sprawdźcie zatem, co zebraliśmy przez ostatnie dni, zarówno jeśli chodzi o luźne numery, jak i zapowiedzi większych projektów (m.in. Morala czy ekipy Wysokilot).

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-17 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

AdE - Jest Moc (prod. Manifest)

"Jest Moc" to singiel, który promuje dostępną jedynie w formacie cyfrowym EP'kę AdE 'Co Złego To Nie Ja'. Muzykę do tego utworu wyprodukował jeden z najzdolniejszych producentów młodego pokolenia - Manifest, a video zostało zrealizowane przez ekipę Bragga Entertainment. "Zdjęcia do klipu powstawały w styczniu 2014 roku w Berlinie, a dynamiczny i nowoczesny montaż oddają niecodzienny charakter kawałka." - pisze wytwórnia SWAGmusic. 

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty
dodano: 2013-07-18 19:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 19 lipca w warszawskim klubie Odessa (dawny Harlem) wystąpią Gedz, 2sty, Żyt Toster oraz Jodsen, jako supporty pojawią się reprezentanci wytwórni SWAGmusic AdE i Manifest, a imprezę poprowadzi Dj Krug.

dodano: 2013-07-08 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

SWAGmusic prezentuje okładkę i tracklistę debiutanckiego albumu warszawskiego rapera, członka ekipy O.C.B., AdE’go. Na płycie usłyszymy m.in. Jongmena, B.R.O, Danny’ego, Młodego M czy Manifesta, który jest także autorem całej muzyki na krążku. "Perła Południa" to zdaniem wytwórni "krążek bardzo dopracowany i spójny, który dzięki nowatorskiemu podejściu AdE’go do muzyki spodoba się nie tylko hip-hopowym fundamentalistom. Mówiąc krótko: solidna dawka rapu na mainstreamowym poziomie." W rozwinięciu newsa możecie zapoznać się z tracklistą.

Tagi:
dodano: 2013-03-21 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

AdE - Byliśmy Wszędzie (prod. Manifest) [OFICJALNY TELEDYSK]

AdE to warszawski raper, którego kojarzyć możecie ze składu O.C.B. i który pracuje obecnie nad swoim solowym albumem "Perła Południa". Teraz dostajemy teledysk do numeru "Byliśmy Wszędzie" na ciekawym i fajnie brzmiącym bicie Manifesta.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2011-08-15 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)


"Wake Up" to pierwszy oficjalny singiel warszawskiego MC AdEgo ze składu OCB. Klip promuje składankę Under Rap Session, która będzie do nabycia w Empikach jeszcze w tym roku. Obraz zapowiada również zbliżający się solowy album AdE pt. "Perła Południa", (koniec 2011), na którym singiel pojawi się w odświeżonej wersji ze specjalnymi gośćmi.