Wysokilot

Wysokilot

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-21 02:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wysokilot - Gitara prod.MY

Sabot i GrubeR wracają z nowym singlem

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-06-05 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W czwartek 25 czerwca zapraszamy do klubu Eskulap w Poznaniu na pierwszą z cyklu imprezę "Wolne Czwartki w rytmie Hip hop". Na scenie zagrają Pono/Kazan, Pięć Dwa, Molesta Ewenement, Kękę oraz Wysoki Lot. Jako support zagrają: AK-47, SuperStyle oraz WBU. Całą imprezę za deckami prowadzi Dj600V.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-11 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia Koka Beats przedstawia pierwszy teledysk z nowego cyklu Koka Fresh Beats. W ramach Koka Fresh Beats wytwórnia prezentować będzie utwory i teledyski niezależnych wykonawców, którzy charakteryzują się świeży brzmieniem. Jako pierwszy opublikowany został teledysk do utworu „Palmy” ekipy Wysokilot czyli Sabota i Grubera. Utwór wyprodukował Fidser – producent, usłyszeć można było m.in. w kawałku Wuzeta „Dziki Stan”. Za produkcje klipu odpowiada ekipa WOW Pictures.

dodano: 2014-08-18 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnym "Krókim Strzale" prezentujemy wam nowe numery z udziałem m.in. Kotziego, Kedyfa, Kamela, Dondiego, TomBa, Dannego czy Zioła. Sprawdźcie zatem, co zebraliśmy przez ostatnie dni, zarówno jeśli chodzi o luźne numery, jak i zapowiedzi większych projektów (m.in. Morala czy ekipy Wysokilot).

video
dodano: 2013-05-12 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wysokilot - Jak na obcej planecie feat. Leniwe Głowy

Przed Wami trzeci singiel z płyty „Odliczanie”, czyli Wysokilot – "Jak na obcej planecie feat. Leniwe Głowy". Teledysk promuje piątą z kolei płytę Wysokilot, która w marcu trafiła do sklepów muzycznych w całej Polsce. Sprawdźcie połączenie klasycznego bitu produkcji uRban Beats, rapu Sabota, Grubera i Majkela z refrenem Magdaleny Soczawy.

Tagi:
dodano: 2013-03-19 12:00 przez: Iron Media (komentarze: 2)

Debiutancki album krakowskiej grupy Wysokilot „Odliczanie” ukaże się 23.03.2012. Od wczoraj zespół rozpoczął odliczanie i każdego dnia, aż do momentu premiery zaplanował niespodzianki dla słuchaczy. Dziś muzycy ujawniają pierwszy singiel „Najwyżej” do którego sami zrealizowali spontaniczny klip.