Krótki Strzał 21: Smooth Poet/Danny, Dondi/Kamel, Rudi/Buczer, Neile, Kobik/Deys/TomB/Kleban, Kapon/AdE, Wysokilot, Kedyf, Kotzi, Moral, Dżejpa/Jankes/Zioło

W kolejnym "Krókim Strzale" prezentujemy wam nowe numery z udziałem m.in. Kotziego, Kedyfa, Kamela, Dondiego, TomBa, Dannego czy Zioła. Sprawdźcie zatem, co zebraliśmy przez ostatnie dni, zarówno jeśli chodzi o luźne numery, jak i zapowiedzi większych projektów (m.in. Morala czy ekipy Wysokilot).

Smooth Poet & Jimmy Kiss - Biorę wdech (feat. Danny)

Smooth Poet i Jimmy Kiss ujawniaja pierwszy kawalek ze swojego projektu. Numer "Biorę wdech", na ktorym udzielil sie rowniez Danny, zapowiadany jest jako jedyny tak klasyczny numer na płycie, która w krótkim czasie ma wypłynać na światło dzienne.

Dondi/Kamel - List prod. PTKBeatz [LEAK#2]

Drugi "Leak" od Dondiego i Kamela.

Neile - Po Tej Samej Stronie [KICK #10]

Dziesiąty "Kick" od Neile.

Buczer & Rudi - Pozdro Ziemia Rapid Mixtape

Drugi opublikowany numer z "Rapid Mixtape".

Kobik - Fresh2def#3 - Horyzont (ft. Deys, Tomb, Kleban) (prod. Lanek)

Trzeci numer Kobika z serii "Fresh2def" pod tytułem "Horyzont". Gościnne zwrotki położyli Deys, Tomb i Kleban, a produkcją i aranżacją zajął się Lanek.

05. Kapon x AdE - Upadek (feat. Monika Zenel, prod. Manifest)

"Upadek" to utwór z epki "Monofobia" duetu Kapon x AdE, która ukaże się 20.08. Na bicie Manifest, który wyprodukował muzykę do wszystkich utworów z tego minialbumu.

WYSOKILOT X FIDSER - BOMBA

"Bomba" to kolejny wideoklip promujący wspólny projekt ekipy Wysokilot i producenta Fidsera. Płyta będzie utrzymana w nowoczesnym klimacie, choć nie zabraknie spokojniejszych numerów. Za zdjęcia i realizację odpowiada ekipa Wowpictures.tv

Kedyf - Jedźmy gdzieś (2014)

Kedyf - członek Starszego Brata, ex Smagalaz wraca do gry! Numer "Jedźmy gdzieś" został nagrany pod instrumental IAMNOBODI - "All This Love", zaś mash up video to dzieło EP PRO.

Jankes PM X Dżejpa X Zioło - NO FLEX ZONE REMIX [VIDEO]

Jankes, Dżejpa i Zioło w remiksie "No Flex Zone".

Kotzi - All Inclusive

Solowy, luźny track od Kotziego. Za bit odpowiedzialny jest Tytuzmuzik. Jak sam raper mówi, numer "All inclusive" miał być jego próbą zmierzenia się z hashtagami. Jak wyszło? Sprawdźcie sami.

MoraL - "Lepiej"

Utwór pochodzi z Ep'ki "MoraL - Pre-Album EP Mixtape", która jest zapowiedzią solowej płyty rapera nad którą prace intensywnie trwają. Sprawdźcie porcję świeżego stylu prosto ze Śląska.

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>