Kotzi

Kotzi

kategorie: Hip-Hop/Rap, Underwatch
dodano: 2018-05-09 18:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

3 odcinek naszego cyklu Underwatch to prawdziwe ikony polskiego podziemia - Kotzi działając od wielu lat na radomskiej scenie jako raper i aktywista etap "payin dues" przeszedł z nawiązką i dodatkowo zbudował sobie solidną podbudowę pod ukazujący się w piątek solowy legalny debiut wyprodukowany przez Tytuza. W ramach Underwatch towarzyszy im inna undergroundowa legenda, weteran ze Stolicy, wiecznie charyzmatyczny i niepokorny Jeżozwierz. Dziś mamy coś dla fanów klasycznego "niewymuskanego" Hip-hopu!

video
dodano: 2018-01-21 13:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Album Kotzi/Tytuz "8448" ukaże się 11 Maja 2018 roku nakładem wytwórni MC Records. Cały album został nagrany i zrealizowany w radomskim P1Studio przez Tytuza, który nadał mu również jego finalne brzmienie. 

dodano: 2016-07-11 13:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Ostatnio Wam pisałem o dwóch EP nagranych razem z Kotzi Rapdom jako Boa's. Teraz mamy dla Was coś wyjątkowego!!! Teledysk z 2007? 20008? który Paweł nagrywał jakimś czarodziejskim aparatem. Nigdy tego nie wrzucaliśmy nigdzie. Teraz po latach z okazji wytłoczenia fizycznego CD z dwoma EP-kami postanowiliśmy przedstawić go światu. Przenieście się z nami 9 lat wstecz!!! Stylówka nie do podjebania eheheh" - pisze Kę. Przenieśmy się więc!

Tagi:
dodano: 2016-02-22 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Nadchodzi nowa płyta od Gospela - mamy już pierwszy numer i wszystko wskazuje na to, że w odróżnieniu od poprzednich albumów "Jestem smutny" będzie projektem na autorskich podkładach. Do sprawdzenia także kawałki zapowiadające nadchodzące płyty od Dejana i Harego, a także luźne wrzuty od Tomba czy ekipy GMLL.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-05 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ten, kto śledził karierę KęKę przed debiutem w Prosto na pewno doskonale zna Kotziego oraz ich wspólne projekty - KoKę i Boa's (O "Weź Nas Podrób" pisaliśmy zresztą specjalny tekst). Teraz do Sieci trafiła nie lada gratka dla wszystkich fanów - trzy nowe numery Kę i Kotziego, a raczej nie tyle nowe co pochodzące z lat 2006, 2007 i 2010 i wcześniej niepublikowane!

Tagi:
dodano: 2015-05-27 19:27 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

RapFrancuski.pl prezentuje przedpremierowo utwór "Worldwide" promujący album MilionBeats - "Le Rap Francais en vu de la Pologne". W kawałku "Worldwide" pojawiają się obok siebie członek legendarnej francuskiej grupy La Cliqua - Kohndo oraz dwaj reprezentanci Radomia - Kękę i Kotzi. Skrecze przygotował DJ Mono.

Na albumie "Le Rap Francais en vu de la Pologne" znalazło się 40 artystów z Francji i Polski. Album trafi do sklepów w limitowanej wersji dwupłytowej - wzbogaconej o wersje instrumentalne. Premiera 29 maja 2015.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-27 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

RapFrancuski.pl - pierwszy polski serwis poświęcony francuskiej scenie rap prezentuje "Le Rap Français Vu De La Pologne". Jest to projekt w całości wyprodukowany przez polskiego producenta Milionbeats.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Ot tak, Recenzje
dodano: 2015-03-24 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 4)

Kiedy w głośnikach słuchaczy królują "Nowe Rzeczy", a KęKę zbiera należne mu propsy i honory, na chwilę cofnijmy się w czasie o 8 (!) lat. Bowiem w 2007 roku pojawiła się w radomskim podziemiu EPka, która w moim przekonaniu już wtedy definiowała styl, jaki w przeciągu nadchodzących lat wyewoluował u Kędziora do poziomu pierwszej ligi rapu. Nie można w tym miejscu zapomnieć o drugim członku KoKę, a więc Kotzim, który może nie wystrzelił fejmowo, jak jego ziomek z miasta, ale jego ostatnie wydawnictwo z 2013, nagrane wespół z Luckyloopem pt. "Rapdom", zebrało bardzo dobre opinie wśród odbiorców. Wracając do "Weź Nas Podrób EP", z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że pomimo upływu czasu materiału słucha się nadal z przyjemnością.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-09-27 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

"Góry wysokie" to kolejny numer z płyty Raka "System Crack". Na bicie Beat Sampras, gościnnie Kotzi i Biak. Album dostępny jest do zamówienia w Asfaltshopie pod TYM linkiem. Premiera 30 września.

dodano: 2014-08-18 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnym "Krókim Strzale" prezentujemy wam nowe numery z udziałem m.in. Kotziego, Kedyfa, Kamela, Dondiego, TomBa, Dannego czy Zioła. Sprawdźcie zatem, co zebraliśmy przez ostatnie dni, zarówno jeśli chodzi o luźne numery, jak i zapowiedzi większych projektów (m.in. Morala czy ekipy Wysokilot).

video
dodano: 2014-03-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Radomski desant trwa w najlepsze. BoKoTy, czyli Boro, Kotzi i Tytuz promują wciąż swój ubiegłoroczny materiał, dając nam trzeci klip z niego pochodzący. Twardo, charakternie, miejsko. "Wszędzie znają nas" nakręciło Oesvidyo.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-31 00:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Nowy Rok otworzymy dwoma dużymi i ciekawymi wywiadami, polskim i zagranicznym, stary zamkniemy za to... wyprostowaniem polskich zaległości z Hip Hop Kempu. Mowa o trzech wywiadach z polskimi artystami, trochę dłuższym z W.E.N.Ą. oraz krótszym z Kotzim oraz ekipą JWP/BC, naszymi artystami tego (przedłużonego trochę) tygodnia. Wszyscy grali na HHK, JWP/BC i Kotziego złapaliśmy w samym środku koncertowego zamieszania, Wudoe natomiast w trochę spokojniejszej chwili. Sprawdźcie co nam powiedzieli i czekajcie na kolejne popkillerowe wywiady w 2014 roku!

dodano: 2013-12-06 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

BoKoTy to trio z Radomia, które singlami ze swojego nowego materiału zrobiło całkiem eleganckie zamieszanie, nie tylko w rodzinnym mieście. Boro, Kotzi i Tytuz właśnie ogarniają dotłoczenie epki, którą niebawem znowu będziecie mogli sobie nabyć, a żeby przypomnieć wam dlaczego warto, udostępnili kolejny singiel. Tym razem padło na kawałek "Jeden Dzień Dłużej". Zespół przymierza się też do realizacji kolejnego teledysku. Jeśli ktoś nie czeka i nie interesuje go to, prawdopodobnie nie widział poprzednich. "Bokoty, nie jesteśmy tutaj przypadkowo".

Tagi:
video
dodano: 2013-10-28 22:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

BoKoTy "BoKoTy"

Radom nie śpi. Tym razem z miasta, które ostatnio robi coraz więcej zamieszania na rapowej scenie w kraju atakuje nowy gatunek - Bokot. A dokładnie trzy egzemplarze. Projekt BoKoTy to wynik współpracy Boro, Kotziego i Tytuza. Nowy teledysk zrealizowany przez oesvidyo powinien was przekonać, że warto zwrócić uwagę na ten projekt. Epkę Bokotów możecie zamawiać TUTAJ.

wydarzenie
dodano: 2013-10-22 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Już w sobotę spora impreza w radomskim G2. Na scenie Boro, Kotzi i Tytuz czyli BoKoTy, wraz z DJ'em VaZee'm oraz Amos. A wszystko tylko dodatkiem do drugiej edycji Bitwy o Radom...

Strony