Tytus

Tytus

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-08 13:51 przez: Kacper Szymański (komentarze: 9)

Wczoraj odbyła się gala Bestsellery Empiku, podczas której zostały wręczone statuetki dla autorów najlepiej sprzedających się dzieł muzycznych i literackich w minionym roku w sklepach sieci Empik. W kategorii "Muzyka polska" wygrał O.S.T.R. Łódzki raper sprzedał więcej kopii albumów, niż współnominowani KęKę, Agnieszka Chylińska, Ania Dąbrowska i zespół Kult.

dodano: 2016-10-09 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Dokładnie 18 lat temu, 8 października 1998 roku, zarejestrowałem oficjalnie i urzędowo swoją działalność gospodarczą, która miała polegać na wydawaniu muzyki na płytach i kasetach. Jak to z niepełnoletnimi bywa, wytwórni zdarzały się potem mniej lub bardziej poważne wybryki, ale w wiek dorosły wchodzi z wyrobionym nazwiskiem. 18 lat szybko minęło, wspomnień z dzieciństwa nie zabraknie, ale to co wielkie dopiero przed nami." - napisał wczoraj Tytus, założyciel warszawskiej wytwórni, która od wielu lat dostarcza nam kolejne albumy i która wprowadziła na mapę polskiego rapu takie postaci jak O.S.T.R., Fisz czy Łona.

Z okazji pięknej rocznicy poprosiliśmy Tytusa o wskazanie dla nas 3 najważniejszych albumów w historii Asfaltu a także 3 jego ulubionych i 3 jego zdaniem najbardziej niedocenionych. Oto co wybrał:

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2015-03-03 18:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Tytus, założyciel Asfalt Records to odkrywca talentu O.S.T.R.'a i wydawca wszystkich jego albumów, mający oko na całą przebogatą karierę łódzkiego rapera i producenta. Poprosiliśmy go o wskazanie które punkty w dyskografii Ostrego uznaje za najmocniejsze - sprawdźcie co wybrał.

video
dodano: 2014-03-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Radomski desant trwa w najlepsze. BoKoTy, czyli Boro, Kotzi i Tytuz promują wciąż swój ubiegłoroczny materiał, dając nam trzeci klip z niego pochodzący. Twardo, charakternie, miejsko. "Wszędzie znają nas" nakręciło Oesvidyo.

Tagi: