BoKoTy

BoKoTy

video
dodano: 2019-05-24 21:30 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 0)

Steel Banging ft. BoKoTy, Peres, EPIS DYM KNF - Bez pytań

Duet producencki Steel Banging przedstawia album "Bez żadnego powodu". Krążek swoimi zwrotkami uświetnili pierwszoligowi gracze polskiej rap-sceny. Gościnnie na płycie pojawiają się m.in. Paluch, Sobota, Bonson, Lukasyno, Peja, Kaczor BRS, Nizioł, Kacper HTA, Onar, Dudek P56 czy TPS. Za muzykę w całości odpowiadają tworzący Steel Banging Kriso i Gaca. Płyta jest następczynią projektu "Dwie strony świata", który białostocki duet wypuścił w 2015 roku.

dodano: 2015-11-19 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wróciliśmy po przerwie ze stroną, wracamy też z Krótkim Strzałem, nadrabiając część muzycznych zaległości z ostatniego czasu. Zapraszamy na przejażdżkę.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Patronaty
dodano: 2015-06-21 16:54 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny singiel promujący nadchodzący album składu BoKoTy - tym razem jest to video mash-up do utworu "Rotacja" z gościnnymi zwrotkami Białasa i Neile.

Tagi:
dodano: 2015-06-16 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia MCRecords zaprezentowała promomix płyty BoKoTy "Nie Trzeba Mnie Namawiać". Preorder wciąż dostępny jest pod TYM LINKIEM.

Tagi:
video
dodano: 2015-06-11 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

MC Records prezentuje trzeci klip promujący album BoKoTy "Nie Trzeba Mnie Namawiać". W utworze "Co Możesz Poświęcić" gościnnie występuje wokalista zespołu Jamal - Miodu oraz wokalistka Iga Urantowska. Partie saksofonu dograł Chris Malinski. Realizacją klipu zajęła się ekipa Sześcian Studio. Oficjalna premiera albumu 19.06.2015.

Na albumie, który jest mieszanką elektronicznych brzmień oraz klasycznych instrumentów, będzie można usłyszeć wielu gości, zarówno raperów (m.in. Żyto, Białas, Szuwar, Parzel, KęKę), wokalistki, jak również znakomitych muzyków i DJ-i. Całość materiału została zrealizowana w studiu P1S, produkcją zajął się Tytuz, a mix i mastering wykonał Dj Deszczu Strugi (Otrabarwa Recording Studio). Nieszablonowym projektem okładki zajął się Przemysław Ochnia.

Tagi:
video
dodano: 2014-12-23 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

BoKoTy - Tam gdzie Ty

"Tam gdzie Ty" to drugi singiel z nadchodzącego albumu ekipy BoKoTy "Nie trzeba mnie namawiać". W utworze usłyszymy wokal Milenki (znany choćby z kawałka "Drumen") oraz partie saksofonu, które dograł znakomity muzyk, multiinstrumentalista Chris Malinski. Podobnie jak w pierwszym singlu skreczami zajął się podwójny mistrz Polski oraz mistrz świata IDA 2014, radomski DJ VaZee, który położył też skrecze na całą "BoKoTy EP".

Tagi:
video
dodano: 2014-11-06 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

BoKoTy - Chłód

Pora na pierwszy singiel promujący nowy album BoKoTów! "Chłód to najbardziej rozbudowany utwór muzyczny w historii działalności ekipy BoKoTy. Można pokusić się też o stwierdzenie, że to najbardziej zaawansowany muzycznie kawałek na radomskiej rap scenie" - zapowiada nam info prasowe. W numerze usłyszycie wersy Kotziego i Bora, oraz piękny wokal Magdaleny Wac. Podkład wysmażył oczywiście producent Tytuz, wspomagany przez znakomitych muzyków, którzy dodali od siebie gitarę basową, trąbkę, puzon, oraz skrzypce. DJ VaZee odpowiedzialny jest w kawałku za scratche i przejścia perkusyjne. Aranżem zajęła się ekipa BoKoTy, a miksem i masteringiem całości - warszawskie "Otrabarwa Recording Studio" na czele z Deszczu Strugi. Realizacja videoclipu to robota ekipy SET STUDIO.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2014-09-30 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Motto zeszłorocznych urodzin Street 17 brzmiało Wszystko jest w ruchu. W tym roku naszej osiemnastce nie może przyświecać nic innego jak hasło Jesteśmy wszędzie. Co za tym idzie po raz trzeci zmieniamy lokalizacje. Po Stodole i 1500m2 zapraszamy Was do Basenu, przy ul.Konopnickiej 6. Kluczowa informacja to data – 10 października, rezerwujcie sobie czas już dziś bowiem tego dnia będziemy wspólnie świętować naszą pełnoletność. Na tę okazję szykujemy kilka atrakcji, by po raz kolejny przebić to co zaprezentowaliśmy rok i dwa lata temu." - pisze ekipa JWP.

I rzeczywiście zapowiada się grubo - na scenie poza gospodarzami JWP/BC pojawią się m.in. Pih, Quebonafide, BoKoTy i... Sean Price!

video
dodano: 2014-03-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Radomski desant trwa w najlepsze. BoKoTy, czyli Boro, Kotzi i Tytuz promują wciąż swój ubiegłoroczny materiał, dając nam trzeci klip z niego pochodzący. Twardo, charakternie, miejsko. "Wszędzie znają nas" nakręciło Oesvidyo.

Tagi:
dodano: 2013-12-06 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

BoKoTy to trio z Radomia, które singlami ze swojego nowego materiału zrobiło całkiem eleganckie zamieszanie, nie tylko w rodzinnym mieście. Boro, Kotzi i Tytuz właśnie ogarniają dotłoczenie epki, którą niebawem znowu będziecie mogli sobie nabyć, a żeby przypomnieć wam dlaczego warto, udostępnili kolejny singiel. Tym razem padło na kawałek "Jeden Dzień Dłużej". Zespół przymierza się też do realizacji kolejnego teledysku. Jeśli ktoś nie czeka i nie interesuje go to, prawdopodobnie nie widział poprzednich. "Bokoty, nie jesteśmy tutaj przypadkowo".

Tagi:
video
dodano: 2013-10-28 22:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

BoKoTy "BoKoTy"

Radom nie śpi. Tym razem z miasta, które ostatnio robi coraz więcej zamieszania na rapowej scenie w kraju atakuje nowy gatunek - Bokot. A dokładnie trzy egzemplarze. Projekt BoKoTy to wynik współpracy Boro, Kotziego i Tytuza. Nowy teledysk zrealizowany przez oesvidyo powinien was przekonać, że warto zwrócić uwagę na ten projekt. Epkę Bokotów możecie zamawiać TUTAJ.

wydarzenie
dodano: 2013-10-22 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Już w sobotę spora impreza w radomskim G2. Na scenie Boro, Kotzi i Tytuz czyli BoKoTy, wraz z DJ'em VaZee'm oraz Amos. A wszystko tylko dodatkiem do drugiej edycji Bitwy o Radom...

video dnia
dodano: 2013-08-11 19:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

BoKoTy - Drumen

Dlaczego: Letni imprezowy sztos prosto z Radomia. Boro, Kotzi i Tytuz pod szyldem BoKoTy zabierają Was na mocny wakacyjny melanż, sprawdźcie sami. 

"BoKoTy to radomski projekt, którego pomysłodawcami są trzej ludzie. Dwaj radomscy raperzy - Boro i Kotzi, oraz producent Tytuz. Na gramofonach wspomaga ich DJ Vazee, a w chórkach Milena. Całość materiału na bitach Tytuza. Masteringiem "BoKoTy" EP zajął się legendarny, warszawski producent Waco. Premiera fizyka jeszcze w to lato!"

Tagi: